Ilu&Mood

Winter Wonderland 2014

Nagu ikka, käin ma iga kuu Lindexi lehel tsekkimas, mida uut müügile tulnud või peagi tulemas. Olen päris pikalt kurb olnud, et nende valikus Annabeli suurustele ilusaid kleite ja peorõivaid ei ole ja eile pidin ma peaaegu pikali kukkuma, sest hoidke oma piip ja prillid – oktoobri lõpus on sellist printsessikraami tulekul nii palju, et ei oska ära valida!

Miks just nüüüüd, talvel, kui peab oma beebikese paksu talvekombeka sisse nagu kubujussi seitsmesaja kihi vahele ära peitma? Okei, jõulud ja aastavahetus on ka selline hooaeg, kus võiks tubaselt end ilusasti riietada, aga ikkagi. Kogu aeg peaks miskit fäänsit ikka olema! Siinkohal on tegelikult hirmus mõelda ka, et jõulud juba kahe kuu pärast on. Aega nagu on, aga teades kui kiiresti aeg läheb, siis nagu ei ole ka…

Igatahes sheerin teile ka Annu-mõõtu beebide kauneid riideid, mida leiate kohe varsti Lindexi poodidest. Suurematele lastele on ka palju ilusaid kleite ja riideid tulekul ja pidulikke asju leidub ka igas suuruses poistele. Nüüd siis teate, kust saab! :)

lindexwinter20141. valge kleit / 2. roosiline kleit / 3. pitsiline kleit
4. kuldne seelik / 5. roosa seelik / 6. hõbedane pükskostüüm / 7. roosa jakike

7 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga