beebiblogi,  igapäev

Vesivõimlemine

Lõpuks ometi suutsin ma end vesivõimlemisse vedada. Olin seda nii kaua oodanud, sest palavus on lihtsalt meeletu ja sulistamise mõtteid ei saanud sugugi kergelt peast välja. Meri aga paistab kogu aeg ikkagi jahedavõitu olevat ja kui aus olla, pole ma elu sees Tallinnas mere ääres käinudki.. noh, rannas ja nii. Üks päev siin üritasime Evaga Stroomi randa istuma minna, aga eksisime Merimetsa ära ja loobusime võpsikus igasuguste vägistajate peidupaikades trippimisest. Ausalt, väga jube koht oli, kust me läbi rändasime. :D

Igatahes.. Pelgulinna Perekeskuses osutus juhendajaks täna Mari ja tema tundidesse ma soovitan ilmselt minna kõigil neil, kes ei taha teha väga koormavat trenni, aga samas natukene end ikkagi vee sees liigutada. Olen lugenud, et iga juhendaja teeb erineva tempoga ja mõne jaoks on vesivõimlemine üpris hirmutavalt väsitavaks osutunud. Minu jaoks oli seekord paraja tempo ja koormusega lõbus solberdamine, kus 45 minutit möödusid imekiirelt. Niisama ujumas käies näiteks tüdinen ma juba nii ~15minutiga ära ja hakkab vees igav.

Algselt vette minna oli kõhukesega üsna mõnus tunne. Võõras niisugune. Ujumine oli ka imelik, sest mingi raskus keha keskosast siiski segas, aga hiljem oli hea puhanud ja värske tunne olla, mitte sugugi kurnatud. Tahaks veel. :)

IMG_7470c

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga