Ilu&Mood

Veits uusi jalanõusid

IMG_1064-1

Kui ma nüüd nõnda kõik oma viimased uued jalatsipaarid pildi jaoks kokku kahmasin, siis tundub neid üsna kenake ja naisterahvale rõõmustav kogus olevat, aga tegelikult on tõsiasi niisugune, et kuuest paarist kannatab jalga panna vaid kolme. :/

Beežid poolsaapad ja valged wedge kontsaga kingad on pärit Lovelyshoesist. Kvaliteet on neil selline nagu igasugustel odavamat sorti jalanõudel ikka on, et ühe hooaja kannatab vast ära kanda, aga arvatavasti on nad kerged purunema.

Nagu hiinast tellitavatel jalanõudel ikka, oli minu jaoks paras peavalu õige suuruse valimine. Kuigi ma jälgisin enda jalalaba pikkust sentimeetrites ja valisin mõlemad paarid sisetallamõõdu järgi, siis ikkagi on nad natuke väikesed. Jalga lähevad, aga esimese hooga oli varvastel väga kitsas ja mõtlesin, et pikemalt käia nendega ei kannata.

Saapad meeldisid mulle siiski väga, sest nende värv on tääääpselt sama, mis mu nahktagi värv ja seega ma lihtsalt tahtsin neid kanda. Surusin jalga ja katsusin käia. Proovisin teist ja kolmandat korda veel ja nüüdseks saan öelda, et.. nad on mu jalaga kohanenud ja mulle imekombel parajaks saanud. Valgete kingade kohta ma sama ei tea öelda ja kuna nad tunduvad natuke jäigemad ja arvan et neid niimoodi sisse kanda pole võimalik. Seega kui keegi peaks selliseid valgeid wedgesid, mis peaksid 39 suurus jalale jalga minema (sisetallamõõt 25cm), endale tahtma, siis võite mulle kirjutada ja ärin nad soodsalt maha.
IMG_1066-1

Kuldse sädeleva kontsaga kingakesed tellisin ma suure õhinaga aliexpressist ja ootasin neid kannatamatult. Esiteks sellepärast, et ma tellisin musta värvi kingad, et neid musta värvi kleidiga kanda ja teiseks sellepärast, et ma lootsin muidugi, et ma seekord suurusega täppi panin ja parajad kingad saan.

Tühjagi. Esiteks nagu te näete on kingad mustade asemel hoopis heleroosad ja suurus on neil hoopiski 38, mitte 39 nagu ma tellisin, seega on nad mulle kohe kindlasti väikesed. Ilusad on nad see-eest küll ja kui keegi tahab nõnda kuldselt heleroosade kingakestega ise särada, siis võib jällegi mulle teada anda ja teeme väikese diili. :)

Mustad punase kontsaga kingad panen ma samuti müüki, sest need on mulle hoopiski suured ja suurused 40. Tellitud on need Everything5Poundsist ja üldiselt imeilusad. Taaskord olen kurb, et nad mulle õiges mõõdus ei ole, sest noh, kuigi mul on need kolm paari kontsaga kingi kodus, ei ole mul ikkagi ühtegi sellist kontsaga kinga, mida ma kanda ka saaks…IMG_1068-1

Viimasena on järjekorras Seppäläst nelja euriga skooritud kiilkontsaga sandaalid, mis on õnneks mulle õiges suuruses ja jäävad lihtsalt ootama aega, mil neid soojema ilma tõttu palja jala otsa panna kannatab. Ahjaa, esimesel pildil on kõige ees samamoodi Seppäläst nelja euriga saadud pruunid sandaalid. Nii odava raha eest ei saanud neid lihtsalt ostmata jätta. :D

Kellele aga keskmised kolm asjandust silma särama lõid, siis võtke ühendust!

15 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga