Ilu&Mood

Uus kaunitar riidekapis

Kui ma seda musta pitsist varrukatega kleiti nägin, siis ma olin koheeeselt armunud! Kõik oli vähemalt pildi järgi lihtsalt viimseni ideaalne ja jäi vaid loota, et ta seljas ka nõnda kaunis jääb ja et päris elus ka ta kohta miskit nuriseda pole. Ja ega ei olegi.

Meeldib mulle enda seljas täpselt sama hästi nagu ma vaimusilmas ette kujutasin. Kõige olulisem asi, mida ma hiinast tellitud kleitide puhul alati kardan on nende pikkus, sest on väga suur võimalus, et kleit on pigem tuunika, aga selle kleidi puhul pikkus õnneks klapib. Minikleit on ta küll, aga noh.. kummardada annab ja vast tantsutades kleit liiga üles ka ei hõõrdu. Materjal on ka viisaka väljanägemisega ja ühtegi õmblusviga ma ka ei märka – kõik tipp-topp.

Kas ma juba ütlesin, et see on kohe kindla peale mu uus lemmikkleit? Ei? No nüüd teate. Ainult, et… mul ei ole aimugi, kuhu ja millal ma sellega minna ka saan, sest noh, jah, Keio läheb kohe ära ja elu on selline nagu ta on, et Annabelile ei ole väga neid hoidjaid siin Tallinnas. Ma selline arg inimene, et üksi koju magama ka ei julge jätta, nagu olen kuulnud, et mõned teevad… Aga ikkagi on tore teada, et niisugune kaunike nüüd kapis tsikiitadega väljaminekut ootab. :)

kleit › SHEINSIDE

IMG_1227-1 IMG_1237-1 IMG_1215-1 IMG_1181-1-2

22 kommentaari

 • Anett

  Ohh kui ilus inimene! Ma oleks heameelega nõus su väikest Annabelli hoidma tulema, et sa oma kaunist kleiti ka teistele näidata saaksid :)

 • Anny

  Need emad, kes oma pisikese lapse ööseks üksinda jätavad ja ise peole lähevad on ikka õudsad mu meelest… kohutav ju :( Kuidas sa jätad oma beebi üksi koju..äkki ta ärkab järsku ülesse ja hakkab hüsteeriliselt nutma?Mis siis saab?
  Aga, kleit on imeilus! :)

  • Katre

   Ma ka aru ei saa. Ma ei julge ise sellepärast jätta, et Ann ikka alati ärkab mingi aeg ja eriti ärkab ta siis kui mind pole ja kellegi teisega on. :D Aga samas isegi kui ta magaks ööläbi nagu nott, ei julgeks ma jätta, sest arvaks, et no äkki just siis ikka tõuseb.
   Ja üleüldse, minu arust alla kooliealist last ei tohtivatki ka seaduse järgi üksi jätta, aga noh.. me kõik teame neid eesti seaduseid laste ja lastekaitse teemal. :)

   • Kätlin

    Ma just tahtsin ka kirjutada, et see lause kõlas veidi nagu väikeste laste üksi koju jätmine oleks normaalne :P Minu meelest on see õudne. Mul tekivad külmavärinad kui ma ainuüksi mõtlen sellele, et mu laps ärkab, nutab ja mitte kedagi ei ole teda kuulmas. Kuidas see lõpeb.. Nutab ennast hüsteeriasse, jääb lõpuks magama ning väike seemneke maailmasse ning oma emasse mitteuskumiseks on pandud. Aga jah, hea et saa ka tegelikult seda heaks ei kiida :)

 • JaanikaK

  Ilus kleit!
  Aga last mina ka ei julge üksi ööseks jätta, kuigi ta mul 9 aastane juba. 4-5 aastat tagasi läksin 10 minutiks nurgapealsesse poodi hilisõhtul ja laps magas. Tagasi tulles oli ta ärganud ning oli hüsteerias ja nuttis. Ta oli pimedas toas ja siiani ei maga pimedas toas. Kardab.
  Minu pärast see juhtus ja seetõttu teda enam kunagi üksi jäta kui ta magab. Isegi mitte 10 minutiks.

 • kaire

  Mina ka ei julgeks jätta niimoodi üksi koju nii väikest last. Jube mõelda, et ise oled kuskil lärmakas klubis ja üldse linnas ja päris 5 minutiga koju ei jõua ja laps näiteks nutab. Või jääb keset ööd haigeks ja oksendab või jumal teab mida, mina ei suudaks küll rahuliku südamega olla ja tahaks koju tagasi kiirustada.

 • Põder

  Ilmselgelt see sinu sõna “põdramaale” on solvav. Su pere leib tuleb teiselt maalt ja sa solvad seda niimoodi. Kas on nii raske kasutada sõna “soome”.

  • Katre

   Kui Keio selle sõnakasutuse peale ei solvu, siis on arvatavasti kõik korras, sest kasutasin seda ju tema kohta. ;)
   Mina ise ka igasuguseid sünonüüme solvanguks ei pea.

  • Elen

   Oh chiisas… Milleks olla selline tähenärija? Mida küll inimesed sellest saavad..

   Aga mul endal last ei ole.. Aga ma ei jätaks kunagi nii pisikest last üksinda koju ööseks… Ka ei mõista neid emasid.. Aga kleit on küll ilus :) Sobib sulle hästi :)

 • Jessika

  “Põdramaa” on just lahe sünonüüm ja mis selles sõnas siis valesti on, miks ta peaks üldse solvav olema? Minule küll meeldib.

 • Katu

  Mina last ei hoia (või noh, võiksin vabalt aga kuna ma Tartus siis vähe kasu ju) aga kleiti olen nõus vabalt hoidma! Mis siis et selga ei lähe, paneksin puu peale ja vaataksin :) Väga ilus! Sina ise muidugi ka – juuksed “üleval” sobib sulle ülihästi!

 • Marili

  Mis sa nagu tõsiselt kaalud sellist võimalust,et laps üksi koju jätta??? Ja ainsaks põhjuseks miks sa seda ei tee,on see,et sa oled arg? (“Ma selline arg inimene, et üksi koju magama ka ei julge jätta, nagu olen kuulnud, et mõned teevad…”) Sa oled ikka uskumatult imelik.

  • Tiina

   Midagi paremat ei suutnud välja lugeda ja endale meeldivalt tõlgendada? :D
   Isiklikult lugesin välja, et Katrel sellist ideed ei ole, lihtsalt arutlus :)

  • Katre

   :D :D
   Ma ütlesin seda pigem sellise tooniga, et ma ise ka isiklikult taunin seda, et osad inimesed nii teevad ja et ma ei pea seda absoluutselt õigeks. ;) Väikest imikut ega last EI TOHIKS iialgi üksinda koju jätta. Isegi mitte natukeseks!

   Ilmselt kui mind päris elus ei tea, siis on raske aru saada jah, et ma mingeid troll-lauseid vahel lausun, mis tegelikult üldse tõele ei vasta. Mul üsna sarkasmiline huumor. :)

 • Marili

  OK,ma juba mõtlesin,et mida ma just lugesin. :O Aga kleit on imeilus ja sa näed hea välja! ;) Ja palju palju õnne Annabelile,selle tähtsa päeva puhul! :)

  • Katre

   See sõna on eelmises postituses, kulla Põder, kus sa ennemalt kobisemas käisid. Pole mina midagi kuskilt maha võtnud, vaid Põder ajab asju segi – ühesõnaga, kobise vähem!

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga