Ilu&Mood

Uued kevadlõhnad

Uuh, lõpuks ometi on kevad vist käes ja saab need hallid sombused ilmad endast maha jätta. Jõudu, jaksu ja tahtmist on ennast igatepidi ja -moodi aina rohkem välja vedada, nii päeval kui öösel, ja peagi tärkavate erinevate kevadlõhnade keskel tahaks ju ka ise hästi lõhnata.

Olin endale juba ammu-ammu poodides uut lõhna nuusutamas ja otsimas käinud. Samuti oli märtsi alguses Keio sünnipäev aktuaalne teema ja ta oli juba pikalt rääkinud, et tahaks uut lõhna.

Seega jõudsin ma märtsikuus ühel hetkel niisugusesse netipoodi nagu reset.ee. Sealt leiab ilutooteid (parfüümid, dušigeelid, kehakreemid, erinevad kinkekomplektid), elektroonikat, kodumasinaid ja ka mänguasju. Kuigi neid poodidest-soodsama-hinnaga, parfüüme-müüvaid netipoode on omajagu, siis reset.ee parfüümide hinnad tundusid mulle tsipake siiski soodsamad kui mujal.

Minul ei läinud lõhna valikuga eriti pikalt aega. Viimane kord kui Eestis käisin, uitasin aja peletamiseks ringi laevapoodides ja muidugi et uurisin ka erinevaid lõhnu. Kohe meenus viimane lemmik, Nina Ricci lõhn nimega “Nina,” mis mu ostukorvi rändaski. Ma teadsin, et pean selle endale lihtsalt saama.IMG_2845-1

Lõhna pole muidugi eriti kerge sõnadesse panna, aga eks ta üks magusamat sorti lõhn ole, nagu mulle omane ikka. Aga temas on miski.. mingi mõnus nüanss nagu juures, mis teeb temast midagi hoopis mõnusamat kui mu teised olemasolevad lõhnad. Nad on kõik nagu sellised ühte masti-magusad, aga “Nina” on kuidagi värskem.

Tea, kas asi on selles, et tegu on lihtsalt vaheldusega ja täiesti uue lõhnaga, aga igatahes olen ma armunud, kasutan seda hetkel igapäevaselt ja kui oma riietel seda hommikuti tunnen, siis tõmban ikka mõnuga seda lõhna ninna. :)IMG_2848-1
Keiole lõhna valimine oli kõvasti keerulisem ülesanne, sest ta ei olnud lõhnapoodides nuuskimas käinud ja tal ei olnud kindlat soovi. Mina vaid mainisin talle, et kuna ta üks lõhn on niisugune “öise” mekiga lõhn, millega õhtuti väljas käia, siis võiks ta endale valida midagi värskemat, mis sobiks igapäevaselt, igal kellaajal ja igale poole.

Uurisin meeste lõhnu hoolega ja selekteerisin kuidagimoodi välja umbes nii 5-6 lõhna, mida võiks poes nuusutamas käia ja siis valiku teha. Juhtus aga nii, et kui ma Iso Omena keskusesse läksin, siis selgus, et lõhnapood oli hetkel suletud (paranduses) ja lõhnadele ma paremat ligipääsu ei saanudki. Seega tuli valik teha põhimõtteliselt… lihtsalt pildi, nime, brändi ja sisetunde järgi. :D

Näitasin neid 5-6 väljavalitud lõhna ka Keiole ja üritasime siis sealt kuidagi lõhnu välja praakida kuni selle ühe ja õigeni jõuame. Praakisime välja Versace, kuna see tal just oli. Samuti Lacoste, mis on tal ka olemas. Mingid olid seal veel valikus, mille ma mingil hetkel mitte-meeldetuleval põhjusel kõrvale jätsime, kuni jäime ainult kahe lõhna vahel valima.

Siis meenus Keiole ühe lõhna puhul, et tema kasuisal oli kunagi midagi sarnast ja et ta koguaeg salaja kasutas seda, sest talle nii väga meeldis. Selleks oli Hugo Bossi lõhn ümmarguse kuulina. Kuigi tema meenutustes oli see kuul veidi teist värvi, otsustas ta panustada, et ega “In Motion: White Edition” ehk väga palju kehvem olla ei saa ja nii rändas ka see meie ostukorvi.IMG_2851-1

Minu esimene kokkupuude tema lõhnaga just kuigi.. kiindunud ei olnud. Noh, et ei armunud sellesse kohe sellest Esimesest nuusutusest. Küll aga sattusin ma sellest pöördesse, kui tundsin seda järgmisel hommikul tema pluusil (hommikuti on vist nina lihtsalt nii värske ja hästi vastuvõtlik igasugustele lõhnadele :D). Sama kogemus oli ka Keiol ja ta leiab, et seekordne pimesi lõhnavalik õnnestus lihtsalt 100%-iliselt.

Kirjeldaks seda lõhna umbes nii, et sobib ta tõesti igasse olekusse ja kellaaega. Tegu pole küll konkreetselt sellise “värske” lõhnaga, aga samas pole ta ka niisugune “raskem” lõhn. Soliidne ja mehelik oleksid minupoolt sobilikud märksõnad. ^^

Igatahes jäin Reset.ee‘st tehtud tellimusega väga rahule, hinnad olid soodsad ja kohale tuli kaup kenasti. Täiesti usutav, et külastan saiti millalgi veel ja uurin ka muude toodete kategooriad lähemalt. Näiteks märkasin kiiruga, et seal on ka fototarvikuid ja muud toredat elektroonikat, mida endale väga tahaks. :)IMG_2849-1

6 kommentaari

  • Katre

   Neid on jah kahte sorti. Hõbedane on vist nö vanem mudel kui ma õigesti aru saan ja valge nüüd mingi uuem versioon tsipa. Aga lõhnad vist üsna sarnased küll. :)

 • www.minajamuud.blogspot.fi

  Jah, selline hõbedane Hugo Boss meeste lohnadest on ka väga hea! Minu keelest lausa üks parimaid.
  Ja juhuslikult kinkisin sellise Nina Ricci lõhna kunagi emale.
  Ehk siis head valikud tegid :) või meil on lihtsalt sarnane lõhnameel.
  (Kuigi ma pole suurem asi lõhnaekspert)

 • Ka Katre

  Minul on samuti see meeldiv Nina lõhn juba 4 aastat olnud. Pudel on sel ka eriti armas ja selle ning roosamannavahuliku reklaami pärast ( oli üks printsessikleidis kaunitar, kes seda klaasist õuna käes hoidis) ma seda kunagi nuusutasingi:-)

 • Kadi29

  Lahe kokkusattumus, meil täpselt sama lõhna kombo kodus!! Ma olen enda Ninat pea 7a kasutanud ja mees oma valget Bossi ka paar aastat :D Hea valik teil! ;)

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga