igapäev,  Kassijutud

Üksinduse leevendaja #1

IMG_0011c

Kui ma vaid saaks kuidagi jäädvustada seda, kui armas ta mul olla võib ja kuidas me iga hommik ja õhtu voodis teineteisega miilustame.

Õhtuti, kui ma voodisse lähen ja endale teki peale tõmban, siis tavaliselt jookseb tema ka minu juurde mind kaisutama ja musitama. Siis mingi hetk ta mõistab, et ma veel magama ju ei jää ja passin hoopiski arvutis ning läheb teeb omi toimetusi edasi. Kui ma siis lõpuks magama otsustan jääma hakata, hüüan ma “Zossuu” ja tema kohe rõõmsalt kurrudes jookseb jälle rõõmsalt mulle voodisse ja hakkab uuesti otsast peale musitama ja kaisutama.

Ja hommikuti samamoodi. Tema magab oma korvikeses voodi kõrval ja nii kui kuuleb-näeb, et minagi ärkvel olen, hüppab mulle voodisse ja tervitab rõõmsalt. :)

Nüüd reedel võtan temaga ilmselt pisikese suurema tripi ka ette, mida ma tegelikult natukene põen, sest kolimisprotsess mõjus talle vist küll veidi stressitekitavalt. Seekord plaan nädalaks vanematekoju minna ja tuleb kiisut tasapisi harjutada seal minuga kaasas käima, sest nüüd kui on võimalus mul käia pikemalt kodus puhkamas, tuleb ikkagi see lapsuke ju ka kaasa võtta.

4 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga