beebiblogi,  Ilu&Mood

Tutvustan: STONZ kapukad

Enne, kui see talv omadega täiesti otsakorrale jõuab (noh, nii et neid poriseid lumekäkke enam kuskil näha ei ole), tahan ma teile tutvustada hässsti mõnusaid Stonz kapukaid (link tootele), millega Annabel vahepeal õues ringi tatsanud on. Nii kui ma neid kapukaid Eveliisi instagramist Britt Ida jalas nägin, hakkasin ma nende vastu lihtsalt kohe suurt huvi tundma ja teadsin, et tahan Annabelile ka. :D

Pildid postituses saavad olema lumised, sest õnneks juhtusin ma pilte tegema just sellel ainsal päeval sel aastal, kui üks talvine ilm oli (ega neid ju palju ei olnud).

SHOP THE LOOK:
kombekas › KAPPAHL
sall › ZARA
müts › H&M
kindad › LASSIE
saapad › STONZ
IMG_2693-1-2

Lühidalt tutvustuseks, et Stonzi kapukad on mõeldud kuni 3-aastastele lastele. Nende üks peamisi häid omadusi on see, et neid on imelihtne jalga tõmmata ja nad on üpriski suure avaga. Peal on aga kumm, millega saab nad ilusasti jala ümber kinni tõmmata nii et nad jalast ära ei libiseks.

Teine suurepärane omadus on aga see, et nad on VEEKINDLAD. Ja kolmas suurepärane omadus see, et neil on kummist libisemiskindel tald ja seega on nad ülimalt head õuejalanõud JUST käima hakanud lastele. Muidu on ju kapukad üleni samast materjalist ja tald üsna sile ning lapsel raske käia. Nendega mitte! Pealegi on tald piisavalt õhukesest/paksust materjalist, et lapse jalg tunnetab hästi maapinna kumerusi, mis on hea ja sensoorne väljakujunemata jalale.

IMG_2685-1-2

Kanda saab neid mitut moodi ja vastavalt ilmale, temperatuurile ja aastaajale. Sügisel ja kevadel piisab ainult pealmisest värvilisest kihist ehk kapukatest endast.

Kuna Annabel sai need endale aga talvisel ajal, soetasin ma juurde ka sherpa-fliisist voodri, mis saabastele lisasoojust annab. See, milliste külmakraadidega neid õues kanda, sõltub vast lapsest endast, sest nagu ma aru olen saanud, siis mõne lapse jalad lähevad kergelt külmaks, teisel aga püsivad paremini soojas. Annabeli jalad jäid aga -10 kraadiga täiesti soojaks (kuigi eks tal olid muidugi villased sokid ka veel ekstra jalas).

Lisaks on hea asi ka see, et nad on ülimõnusast (nagu öeldud, et vett hülgavast) materjalist ja seega on nad ka praeguse porise ja märja ilmaga lihtsalt ÜLIIMALT head asjad, mida lapsele jalaotsa susata. Sest kui Annabel pärast õueskäiku nagu porikäkk on, saab kapukad vee all porist imelihtsalt puhtaks pesta. Teinekord piisab isegi sellest, kui niiske lapiga lihtsalt üle tõmmata.

IMG_2686-1

Enda lapse kogemusest saan kiita seda omadust, et nad on äsja kõndima hakanud lapsele väga mõnusad. Ma olen Annabelile üsnagi vaheldumisi jalga pannud kapukaid ja teinekord kõva tallaga saapaid, kuidas kunagi ja tal ikka juhtub vahel, et komistab kuskile taha ja maandub käpuli. Kõvatallaliste saabastega ta aga end ise jalule tagasi upitada ei suuda, sest tema tallake pole piisavalt tugev, et jalga kõva tallaga saabastes piisavalt päkkadele ajada. Stonzides aga saab jalg vabalt liikuda ja painduda ja käpuli kukkudes ajab ta end nagu naksti ise tagasi püsti. :)

Samuti tunnen ma, et Stonzi kapukatega kõndimine on aidanud kaasa sellele, et kõva tallaga saabastele tasapisi üle minna, sest alguses tundis ta õues kõndides end üsna ebakindlalt. Tänu Stonzide mugavusele ja loomuliku kõndimise omadusele hakkas ta end aga kindlamalt tundma ja seega kõnnib ka kõva tallaga saabastega nüüd palju julgemalt ja kindlamalt.

Aga et mu ülevaade ikka täiesti aus oleks, toon ma välja ka ühe miinuse, mis mulle nende juures silma on hakanud. KUIGI neid on üldiselt imelihtne jalga panna, kui lapsel on jalas õhem kombekas või lihtsalt püksid, siis talvekombe otsa oli minul neid natukene raske ajada. Lihtsalt, et talvekombe vooder lisab juba omaette jalale paksust juurde ja seega isegi, et Stonzid on laia avaga, on nad Annabeli kombele TÄPSELT samasuure avaga kui paks on tema jalg kombekas. :D Seega pean ma neid, kombekat kandes ja koos sisevoodriga, talle jalga ikkagi väikese vaevaga ajama.

Kui kord nii piisavalt soojaks läheb, et neid ilma voodrita talle jalga tahan panna või Annabeli talvekombe sootuks kappi saab jätta, eks siis läheb see protseduur ikkagi nii lihtsaks nagu ta kirjelduse järgi olema peaks. :)

Kui kellelgi on nende vastu huvi tekkinud, siis hea uudisena saan öelda, et Beebicentris on hetkel nad SOODUSHINNAGA! Stonz kapukatega saab tutvuda SIIN ja sisevoodriga SIIN. Beebicenter on hetkel ka nende ainuke edasimüüja Eestis ning kohapeal on müüjad rõõmsalt nõus lisainfot andma.

Annabel approves!

IMG_2677-1-2

8 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga