beebiblogi

Tundlik pühapäev

Minu nädalavahetus möödus oodatult suurepäraselt, sest külas käis nii mitmeid häid ja kalleid sõbrannasid. Üleüldse on selles osas täitsa tore, et ma endale ikka lapse olen sünnitanud, sest kui muidu on sõbrannad üsna harva end Tallinna viitsinud vedada, siis nüüd on neid pigem raske eemale hoida, sest kõik tahavad ikka tulla ja mu imenunnukest imetleda. Nii tore! :)

Üks väike tunneteplahvatus aga leidis ka minul pühapäeva õhtul aset, sest ühte sõbrannat ootasin ma külla pühapäeva lõunapaiku, päevavalguses. Kuna ta on ka ainuke sõbranna, kes kõige paremini pildistada oskab, siis seda enam. Kuna ta aga oli vabale ja vallalisele noorele inimesele kohaselt terve nädalavahetuse pidu pannud, ei jõudnud ta muidugi mõista pühapäeval end eriti liigutada ja muudkui uimerdas ja munes, kuni ma lõpuks talle helistasin ja ütlesin, et mu süda valutab ja olen hingepõhjani solvatud ja kurb. Et mulle käib nii väga pinda, kuidas tema arust võib minu juurde lennata täiesti suvakatel aegadel, sest ma olen ju nagunii kogu aeg kodus.. sest mul on ju laps ja mul ei ole enam muid tegemisi. Kõik negatiivsus, mida ma muudkui alla olen surunud, sai selle uimerdamise tõttu viimase hoobi ja nii ma lõpuks lihtsalt plahvatasin. Oli vist üks kehv õhtu ja planeetide seis nii minule ja nagu kõik teavad – Mallule ka. :D

Õnneks aga on see mu sõbranna niivõrd kallis inimene, kes ta suudab mu tujutsemised ära kannatada ja mind kergelt jälle naerma panna. Siia jõudis ta lõpuks alles pühapäeva hilisõhtuks (liialdan, tegelikult 19:30) ja kuna ta esmaspäeva varahommikul (kell 12:00) juba siit lahkuma ka pidi, olin mõne hea klõpsu saamisele juba käega löönud. Küll aga lõpuks, kui aega oli vaid nii 20-30 minutit, ütlesin ma, et ta minust ja Annabelist mõne kiire pildi ikka teeks. Olin üsna negatiivselt meelestatud, sest polnud ju aega end valmis seada või pilditegemise lainele sättida, kuid oh imet, pilte tuli nii palju ilusaid, et.. mõnikord vist lihtsalt on hea pildistamise päev kohe.

Ma tunnen, et olen armunud. Nii ilusatesse piltidesse kui loomulikult ka Annabeli. 

IMG_2901cnomaiea2

7 kommentaari

 • thejanette

  Hehe, mul oli ka nädalavahetusel paras möll, mis on jõudnud sinnamaale, et järgmine nädalavahetus läheme ilmselt tulevast kodu kaema.
  Minu jaoks asjade parim käik, säilitan oma mõistuse. :) Kuigi jah, panin enda puhul ülereageerimist tähele aga ma leian, et mul oli selleks õigus ka.

 • Marii

  Sa oled päris tihti oma postitustes hakanud mainima Mallust midagi. Muidu küll niuniu,mida minust kirjutatakse. Aga nüüd nagu poeksid?

  • Katre

   Suhtlen temaga viimasel ajal päris palju, seega eks ikka mõned mõtted ja tegemised on temaga naljakal kombel kattunud, aga kui tahad, võid mõelda ka, et poen. See ei puuduta enam väga mind, mida arvad, kui sa tegelikult midagi ei tea. :)

   Ta on ju mind ka üsna palju maininud viimasel ajal. :D

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga