beebiblogi,  igapäev

Tellimus NEXTist

Olen lihtsalt nii ülipositiivselt üllatunud, et tahan seda tellimust jagada eelkõige selle pärast, et see jõudis lihtsalt kahe päevaga kohale. Tellimuse tegin kolmapäeval ja reede hommikul oli kuller ootamatult ukse taga ehk siis postiteenus Inglismaalt Eestisse on kiirem kui Eesti Post riigisiseselt asju kohale toimetada suudab.

Muidugi olen NEXTis igasuguseid asju ka juba üsna kaua nillinud ja seal jäävad kogu aeg nii armsad roosad ja muud ilusad värvilised asjad silma, mida lapsele kõike meeleldi selga ajaks. Üks nendest olen ma ka, kellele meeldib osta lapsele uusi asju.. millest ta ühe kuuga välja kasvab. Polegi ammu enam endale midagi kuskilt silmata suutnud, aga lasteasjad röövivad küll pilku. Loodan ainult (mitte pahaga), et Annabel natuke aeglasemalt kasvata soovib. :)

IMG_1213c IMG_1215 IMG_1222

Kuna talv ka tulekul ja Annabelile ilusat talvekombekat vaja, siis on silma jäänud ka niisugune imeline roosa kombekas, aga vot selle tellimisega olen hetkel natukene arg, sest pildi järgi ei saa ma üldse aru, kas ta ikka on talveks sobiva paksusega või on pigem mõeldud natuke soojemateks ilmadeks.

Untitled-1asr2

19 kommentaari

 • Aili

  Kui ilusad!
  Hea, et poiste asjad koledad minu jaoks on (suurem osa), jääb raha vähemalt järgi :D Muidu ostaksin end hetkel ilmselt ogaraks nunnudest kleitidest.

  • Katre

   Oeh, jah. Kui ma veel sugu ei teadnud, siis piilusin ka ikka tüdrukute asju ja ohkasin, et “Aga kui oleks poiss, mis ma talle siis ometi küll selga ostaksin,” sest no valik tõesti selline ühekülgsem. :D
   Aga kleitideni õnneks veidi veel aega. Võiks ikka omal jalal seista osata. :D

 • Age

  Nexti talveriided päris meie talve ei sobi, samas vankrilaps on vankris, kus on palju soojem ja alati saab teki peale panna.
  Nexti poes on väga nadi valik ja hinnad on ka kallimad.

  • Katre

   Seda ma täheldanud ka jah, et siin on kallim natukene. Tellides tuleb odavam.. ja no ikka nii kiirelt tuli kohale ka. :D
   Ja samas millalgi kui ma seal poes ka käisin, siis valik oli natuke väiksem tõesti. Kõiki asju, mis netipoes, ei olnud seal näha ega saada. :)

 • Britt

  Mina olen ka andunud Nexti fänn. Minu jaoks on küll nende suurused veidi nagu on.. Up to 1 months komplekti kannab Eileeni praegugi ja enam ta ei ole nii minibeebi kui varem, et jah.. :D

  Aga seda kombekat vaatasin mina ka. Mina aga loodan just, et ta on õhemapoolne, sest mul mõnus karvane roosa supersoe kombekas on olemas talle, aga Prantsusmaal on jõulude ajal kah 12 kraadi sooja, et oleks miskit õhemat varianti ka vaja. Olen ka mõelnud, et läheks Kristiinesse tšekkima, aga see on minu jaoks teises maailma otsas ( Viimsis elan :D ). Nii et kui sa millalgi ära käid, siis ole kena ja anna teada kui paks see on, eks :)

  • Katre

   Ma küsisin NEXTilt, et kui talvekas see on ja nad vastasid, et see on talvekombekana mõeldud küll, aga mitte soovitavalt meie külmale talvele. Et mingi max 7 külmakraadi umbes kannatab tollega ja et pigem selline soojema talve kombekas jep. Aga no samas vankris on soojem ja saab teki ka peale visata.
   Seega Prantsusmaa ekstrasooja talve jaoks vist jääb palavaks hoopis?

 • Jaanika

  Tõepoolest, Nextil on väga armsad beebiriided ja hind polegi väga kallis, kui osta komplekte. Minu arvates nende talveriided meie kliimasse ei sobi – kui kärulapse annab veel ära pakkida, siis juba suurematel peaksid olema võimalikult tuulekindlad riided.

  Lähen nüüd kiikan ise ka Nexti lehele ;)

  • Katre

   Seda nad mainisid jah, et pole päris meie kliimat silmas pidanud nad oma riietega, aga et vankris kannataks sellega vast olla küll (tolle kombega siis). Aga suurematele lastele jah talveks sealt riideid ei saa.

   A samas oleneb ka sellest kuidas keegi külma kannatab. Mul on näiteks talvejope megaõhuke ja sellel ei ole voodrit ega midagi ja sellega kannatab käia nii sügisel +10ga kui ka talvel -20ga. Külm igatahes ei ole ja palav ka kunagi mitte. :D

 • Kadi

  Mina olen Kristiines Nextis käinud luuret tegemas ja hinnad võrreldes kodukaga on ainult 2-3 eurot soodsamad. Ehk tellida mõtet, kui plaanis võtta suuremad kogused, või kui poes sobiliku suurust pole. Mingisugust suurt hinnavõitu kahjuks küll ei saavuta.

 • Mummu

  Minul on see Next kombe meie novembris sündivale beebile tellitud. Kombe ei ole jah päris meie kliimasse sobiv talvekombe. Meil on jalutamisteks ostetud Huppa sulekombe, see Next kombe on autosõitudeks ja kui juhtub olema soojem talveilm.

 • sofi

  Selle “meie talve” all on mõeldud neid ilmasid kui on kraadid alla miinus 20. Ja no ausalt ma ei kujuta ette kes sellise külmaga lapsega jalutama läheb ja veel nii, et tekki peale ei pane :) Nii et tegelikkuses on see siiski väga sobiv kombe. Ei maksa ju unustada, et vankris sees ei puhu tuul jne.. Ma isiklikult paksemat kombet ei julgekski osta sest siis on jälle üle kuumenemise oht – nagunii kiputakse ju tekk ka peale panema(olenemata kombe paksusest) ja lisaks veel kärukate voi veel soojem kookon koos kattega.

  • Katre

   Isegi -15ga ei soovitata väga enam minna. Et niisugune -10 kanti üldiselt on veel käidav. Samas, ega ma ise ka nagunii meeleldi väga külmaga nina välja ei pista toast. :D
   Nii et peab mõtlema jah sellele kombekale. Midagi on varsti tegelikult juba vaja. :)

 • Hannela Russak

  Ainuke nõme on see kui palju tõmbavad pesus kokku tudukad. pese üks ära ja vaata palju väiksem võrreldes teisega on. Alguses mõtlesin, et laps nii palju kasvand aga pole ju veel sünnikaaluski tagasi :D siis sõbranna tegi nii, et ühe pesi ära ja teine polnud pestud ja vahe oli meeletu. Ja teine nõme lugu on suuruste vahega- liiga suured vahed. Muidu on jube ilusad riided jah! :D see kombe oli kristiines muide olemas.

  • Katre

   Need mis ma tellisin ongi hetkel suured. Suurus 62 nii et ei ole veel pesnud. Ära pesen siis on raudselt parajad praegusele suurusele. :D Hah.
   Samas see kokkutõmbamine peaks olenema pesureziimist ka. Tsentrifuugida ei tohi siis lihtsalt väga vist või mingi õrna pesu reziim. Või käsitsi pesta. Loodan, et ei tõmba ikka väga kokku. :)

   Aga need, mida praegu kasutan tal.. ma ei saagi aru, kas ta on nii meeletult pikkust visanud või on ka pesus hoopis kokku tõmmanud. Igatahes peale iga pesu on tõesti järjest väiksemad kui nüüd mõtlema hakata, aga mul ei tulnud pähegi, et äkki kokku on tõmmanud. :D

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga