igapäev

Teisipäev ja kolmapäev

Eile õhtul käisime Keioga Rock Cafe’s natuke romantikat tegemas ehk siis Bonobo kontsertil. Mul oli väga hea meel näha, et rahvast oli ülipalju ja et ikka inimesed teavad, kes-mis Bonobo on, sest kui ma vähegi kellelegi mainisin, et me sinna kontserdile minna plaanime, küsisid kõik, et “Mis asi see veel on?” Teile näiteks paneks ühe ülimõnusa loo, mis ilmselgelt laivis oli kordades mõ-nu-sam:

Täna hommikul aga käisime Audentese ujulas lapsi kiusamas, neid vee alla lastes, et siis ägedaid pilte teha. Paljude arust on see väga hirmus kogemus. Näha, kuidas laps vee all keerutab ja üleüldse tema vee alla laskmine, aga ma ei tea.. mul ei olnud miskipärast hirmus. Äkki tuli siinkohal kasuks see, et me basseinis ujumaskäies oleme natuke seda sukeldamist harjutanud ja ma tean juba, kui võimekas mu laps on ja olen selle võrra julgem? Räägiks meeleldi sellest ka pikemalt, aga üritan end tagasi hoida ja kirjutan pikema jutu siis, kui pildid kätte saame ja neid siia ka jagan. :D

IMG_5486c

9 kommentaari

 • Terje

  Sa ikka ja jälle oled Marianni kloon. :) Tema käis vee all pilte tegemas, Sina ka kohe. Tema teeb igasuguseid loose, Sina ka.

  • Katre

   Ega jah, keegi peale Marianni ei tohi veealuseid pilte teha. :D
   Btw, see mõte tekkis meil samaaegselt. See, et tal oli võimalus varem käia, ei tähenda et ma peaksin oma plaanid tühistama. :D

 • i.a

  aga teemasid, millest kirjutada nii vähe ju, eriti titemammal, kes kodus passib ja suhtleb, loeb teiste blogiemmede blogisid.

 • SK

  Jah, mõtle vaid, Terje, kindlasti sai Katre tütre sellepärast, et Mariann sai.. või oot oot oot, Katre sünnitas ju varem. Jube lugu ikka, elada maailmas, kus midagi korrata ei või. Või et korrata võib, aga kirjutada sellest mitte. Ja millist rahuldust toob veel selle mainimine Terjele, ei kujuta ettegi :-) Kas ma üldse enam julgen ujuma minna nüüd, veel vähem lapsega sukelduma.. ei teagi :-)

  • Katre

   Mariann on btw pool aastat vanem kui mina. Seega, kas ma üldse elada võin, arvestades, et ma Marianni kannul siia maailma tulin? :D

   Kurat, palju õnne, kallis Terje, kes sa suutsid mu närvi mustaks ajada, sest mind tõest ajab ülimalt närvi see Mallu kõigiga võrdlemine ja kõiki tema jäljendajateks pidamine. Ma saan aru, et ollakse Mallu tulihingelised fännid, aga kas tõesti pole muud teha oma vaba ajaga kui mööda blogisid näpuga järge ajada (raudselt ka kuskile pidevalt üles märkida, et sassi ometi ei läheks), kes mida teeb kellestki enne või kes midagi kellegi järgi.
   Ja närvi ajab see ka, et Mariann on samuti VÄGA palju postitusi ja asju teinud pärast mind, aga huvitav, kunagi ei pane keegi asju teistpidi tähele.
   Fuck off, et mu silmad enam iial sellist jama ei peaks siin nägema, jumal halasta. :D

   • SK

    Arvan küll, et peaksid otsejoones selle teisejärgulise elamise lõpetama. Miks käia kellegi jälgedes :-) (nali). Ma ei saa aru Terjest, et loed postituse läbi ja siis lööb pea kohal pirn põlema, et ahhaaaa.. keegi juba ju kusagil käis ujumas (nimesid nimetamata) ja siis et ahhaa panen selle kohe siia jutu alla kommentaari kirja, et ta käis, sa ka. Võibolla peaks edaspidi te kõike Marianniga koos tegema ja Terje tunnistajaks kutsuma :-) Sorry, nii palju häid mõtteid, aga ausõna.. kutipähh Terje :-D

    • Katre

     Pole hullu. Minu silmis on too Terje lihtsalt natuke haiglase mõttemaailma või igava eluga inimene, mis teha. :D Ju siis sai ta elu kommentaari võrra põnevamaks. Loodame!

 • Terje

  Näed, see ärritumine näitabki ju just seda, et asi ongi nii. Sest sa ise väidad ka tihti, et näe, Mariann küll tegi selle teema, aga ma pean ka ikkagi tegema.
  Ja kas mitte kriitika pole ka lubatud avaldada? Kas peab ainult kiitma ja ninnunännutama?
  Ei, mul ongi paar blogi, mida loen ning see on selgelt näha, kes kelle kloon on. Siinkohal jään enda sõnade ja arvamuse juurde. Sinu ärritus ei mõjutanud seda, vaid kinnitas veelgi enam. See, et ma julgesin avaldada arvamust, ei tee minust haiglase mõttemaailmaga inimest. Kui blogid, kannata ka kriitikat. Teema lõpp ja edu Sulle siis “uute” ja “originaalsete” teemadega!:)

  • Katre

   Minu arust polnud see kommentaar üldse kriitika avaldamine lihtsalt. Praegune kommentaar ajab ka pigem naerma ja mul suva, mida sina arvad, sest mina nii ei arva ja Marianni blogi järgi oma elu siiski ei ela. :)
   See, kui mõni teema meil sama ja kedagi häirib – not my problem. Ja kui seda ahvimiseks nimetada, siis minu jaoks see ikkagi sinusuguse inimese enda probleem. :)

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga