igapäev,  Ilu&Mood

Tänane põhisõna on vist imearmas ja jutt käib muidugi lasteriietest

Oma unelmates olen endale sihiks võtnud, et kui see Annabel ükskord omale korralikult jalad alla võtab, hakkan talle aina armsaid kleidikesi selga ajama nii kaua kuni ta ise veel midagi vastu vinguda ei saa. Maailmas pole peaaegu et mitte midagi armsamat sellest, kui väike preili kleidikestes ringi laseb, eksole? Igatahes olen ma juba tükk aega igasugustes poodides ringi vaadanud, sooviga kleite varuma hakata ja pole väga midagi sellist leidnud, millest kohe vaimustuses olla. Olles folgimeeleolus ja Viljangi Folgi turuplatsil ringi jalutades aga sattusin kahe imevahva eestimaise boksi peale, mille lasteriietesse ma koheselt armusin. Eestis on tegelikult väga palju vahvaid ja kodumaiseid lasteriiete tootjaid, mida ma ikka aeg-ajalt avastan. Täna aga tahangi teile tutvustada neid kahte brändi/ettevõtet, kellega kohtusin Viljandi Folgiturul.

Esimene neist oli Emma and Theo. Kohe kui ma neid esimesel pildil olevaid roosilisi kleidikesi nägin, ma lihtsalt sulasin. Ma usun, et teie sulate ka. IMEILUSAD! Surfasin nende roosiliste kleidikeste vahel ringi ja otsisin Annabeli suurust. Kahjuks olid seekord 74 suurused otsas ja nõnda ma kurvalt kleidi ostmata jätsingi, sest järgmiseks suveks ei tea ju ka suurust ette osta. Roosamanna nagu ma olen, siis imekombel ei osutunudki minu lemmikuks roosade roosidega kleit (kuigi see on ka üliarmas), vaid minu süda ihkas hoopis seda punaste roosidega kleiti. Järgmise aasta soojade ilmadega tahan kindlasti Emma and Theo valikust midagi Annabelile selga panna! :)

Peale suvekleitide on nende tootevalikus ka muudki. Kõik ikka täpselt sama armsad asjad. Riideid leidub nii poistele kui ka tüdrukutele. Väikestele ja suurtele. Eks te vaadake nende kodukalt või facebooki lehelt ise järele.

emmantheo1 emmandtheo2 emmantheo3

Teisena kohtasin sellist kihvtide riiete tegijat nagu Dukiboo, kelle lasterõivad on armsates rahvamustrites. Nende valmistatud pluuside näol on tegemist tavaliste T-särkidega, millele on vahvalt ja värviliselt peale trükitud omakorda ägedad rahvamustrid ja lõiked, mis kaugelt petavad nii ära, et ei ütlekski, et tegu T-särgiga on. Samas lapsele seljas kindlasti ülimugavad. Ja need seeeelikud… jah, ütlen mitmendat korda, et imearmsad asjad!

Dukiboo riietega saab samamoodi kohtuda nende kodukal või facebooki lehel.

dukiboo2 dukiboo1

Ja noh, kui ma juba siin ilusate ja armsate lasteriiete teemal pajatan, tahan ära mainida ka praegu Lindexi poodides saadaolevad asjad. Tegu pole küll selliste maahõngu eestimaisete toodetega, aga imearmsad (taaskord) on nad sellegipoolest. See heleroosa karvase kraega vest ja karvase kraega kevad/sügismantel, mille esimeselt pildilt leiate, on Annabeli kapis juba ootamas. Suuruses 80 ja ma loodan, et ta kevadel neisse veel ikka kenasti mahub. Muidu on lugu kurb.

Sellest esimesest autfitist olen ma üleüldse vaimustuses, sest see alt pitsilise äärega ja jänkudega pluus on ka lihtsalt üliarmas. Ja.. ja.. kassipeadega retuusid.. beebide suuruses? Yeeeesh, please! Kahjuks Viljandis Lindexit ei ole ja ma olen siin vist veel ühe nädala, nii et.. ma kardan, et kui mina ükskord poodi jõuan, on need juba ammu otsas, aga äkki siis vähemalt maanduvad need blogilugejate laste riidekappi. ;D

lindex2 lindex1

6 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga