igapäev,  Ilu&Mood

Talvemustrite lummuses

Keegi minult askfmis küsis, kas shoppan ka palju netipoodides. Kindlasti tegin seda ka varem, aga peab tunnistama, et viimasel ajal üha enam piilun pidevalt erinevate poodide kaubavalikut just kodus arvuti taga. Nii väikest last ikkagi endaga pikkadele shoppingu-tuuridele ju kaasa ei taha võtta, kus pean kogu aeg muretsema hoopis selle pärast, kas ta ehk iga sekund ärgata võib ja poes kisama pista.

Sel talvel olen ma eriti igasuguste mustriliste asjade lainel, sest need tunduvad nii mõnusalt hubased. Kohe tuleb silme ette ilus illusioon palkmajakesest, kuumast joogist ja soojast kaminavalgusest, samal ajal kui akna taga karge pakane toimetamas. :)

mustrid

1&2. Beebid näevad oma tudukombedes alati väga armsad välja ja mulle meeldiks ka kodus niisuguses onesie-s lebotada. Eriti tore oleks kogu perega ühesugustes mustrilistes kombedes näiteks lumelauatripile minna. :) (link tootele 1) (link tootele 2)
3. Jõulumustrilised soojad sokid. (link tootele)
4. Mustriga legginsid või sukapüksid. (link tootele)
5. Talvemustriga soe fliistekk lastele (link tootele)
6. See kardigan jäi mulle ühel öösel poodides kolades silma ja läks pikemalt mõtlemata ostukorvi ning peaks nüüd juba minu poole teel olema (link tootele)
7. Veidi tagasihoidlikum ja viisaka naiseliku mustriga kampsun (link tootele)
8. Kõige ägedam mustriline beebibody üldse! (link tootele)

Jouluehe_12_tukki-5915269_malli

Meie selleaastane jõulukuusk nägi minu kujutlustes esmalt välja roosades-sinistes-valgetes toonides. Paar päeva tagasi aga küsis Keio, kas tohib ka kuusele ehteid osta ja talle jäid silma niisugused mustrilised kaunitarid, millele ei saa ometi “ei” öelda. Nüüd olengi oma nägemustes meie kuuse kujundanud hoopis valge-punase tooniga, mis ongi vast jõululisem. Ei suuda ära oodata, mil juba oma esimest kuuske saame koos ehtida. :) (link tootele)

Igatahes jäävad mulle praegu silma vaid niisugused kontrasted mustritega asjad ja ma oleks siin poole ööni istunud, kui ma oleks kõiki lemmikuid välja hakanud tooma. Minu mustritevaimustusest annab muidugi märku ka blogi taustapilt.

Kas teid ka kontrastsed mustrid sümpatiseerivad? :)

15 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga