Fotograafia,  igapäev

Taaskord Soomes

Olen jälle omadega jõudnud Soome. Eile väljusime kodust juba kell kaks päeval ja lõpuks saime rahulikult siin maha istuda umbes seitsme paiku õhtul. Annabel tegi selle aja sees ainult ühe pisikese uinaku ja ma ikka täiega kadestan neid beebisid, kes magavad nii hästi. Mulle tundub, et enamik beebisid jääb magama nii kui väsimus tekib ja neil vahet ei ole, kus nad parasjagu on, aga Annabel on viimse piirini ärkvel, siis hakkab jonnima ja lõpuks kustub kuidagi vägisi ära. Ja siis niimoodi olude sunnil magades, magab ta ka kõigest 30 minutit kui sedagi. Üldiselt on ta sedasorti laps, kes magab hästi ainult voodis ja enamjaolt ainult kõhuli. A igatahes pidas ta end kenasti üleval ikka. :)

Ma ei teagi, mida nüüd siin praegu peale hakata. Eelmine kord oli mul esimene kord siin käia ja siis oli kõik nii uus ja põnev nagunii, aga nüüd olen ma kogu Kivenlahti juba läbi jalutanud. :D Täna on siin selline pilvine ja tuim ilm ka. Loodan, et ilmad lähevad ikka paremaks, et siis saaks kuskile trippida ja midagi põnevamat ette võtta nädalavahetusel vms.

Postituse juurde jagan pilte Annabelist tema imeilusate uute pükstega, sest ma ise olen neist nii vaimustuses, et terve päeva imetlesin teda. Need on hästi mõnusalt õhukesed ja palava päikesepaistelise ilmaga hea jalga panna. :)

beebide õhukesed suvepüksid ♥, body – Lindex

IMG_8326-1 IMG_8338-1 IMG_8331-1

8 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga