igapäev

Suvesoe sügispäev

Täna käisin Jõhvis Viru Kaitseväepataljonis taaskord, sest Keiol oli vande andmine ja seega ühtlasi ka noorteaja lõpp. Nüüd on ta nädalaks puhkusel ja siis peab veel veidiks tagasi minema ja siis loodetavasti saab oktoobris kunagi täitsa ära ka.

Ma üritasin seal pilte ka teha, aga teate.. nii piinlik kui see ka ei ole, siis ma ei leidnud oma meest sugugi kergelt teiste seast üles. Esiteks pidi rahvas üsna kaugelt asja vaatama ja kui nad lõpuks meie eest mööda marssisid, jälgisin ma üldse vale rühma ja loendasin rühmasid valesti. Ja tema rühma pildistamise jätsin üldse täpselt vahele. Oh my..

Aga vähemalt sain tagasiteel endast paar klõpsu metsapeatuse ajal. Koos pildid tulevad loodetavasti järgmisel nädalal kui fotograafi külastame. :)

IMG_0872c metsas22 IMG_0875c

7 kommentaari

 • lipsuke

  Ma just mõtlesingi, et nii kahju oleks kui te mehega koos ei saakski pilte teha…
  Tehke siis mõni klõps nii ka, et Keiol on munder ka seljas :D ….. Sest no …. sõjaväe mundris mehed …. mmmmm.
  Munder teeb isegi koledast mehest üli kuuma :D :D :D

  • Katre

   Kusjuures jaa. Ise ka vaatan mundris oma meest hoopis teise pilguga. Palju erutavam kuidagi. Paneb lausa uuesti armuma. :D
   Aga ei tea, kas fotosessioonile mundrit vedama hakkame. Ehk paar klõpsu näpsab kuskilt mujalt. :)

   • lipsuke

    No ega ei olegi tähtis kus pilt on tehtud, hot on ikka. Hahhah. :D
    Huvitav kas kuskilt ei saaks mundrit omale koju soetada? Laseks mehel vahepeal mundris ringi patseerida..oeh seda rõõmu siis :D :D :D

  • Katre

   Kaltsukast? :D
   2012 kevad/suvi ostsin Vero Modast, aga siiani pole seal enam sellist näinud. New Yorkeris see eest on vahepeal ka igasuguseid ilusaid pitsidega maikasid, mis silma jäänud. :)

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga