igapäev,  Ilu&Mood

Sünnipäeva autfitid

Ma isegi ei tea, miks ma oman tunnet nagu peaks siinkohal midagi enda ootd postituse õigustuseks mainima. Vist seepärast, et ma pole ju päris ilublogija ega mingi stiiliteadlane? Igatahes on erandliku postituse tegelik põhjus see, et tahtsin näidata enda ja Annabeli imelisi kleite ja need poosepildid ei sobinud samasse postitusse, kus tahan rääkida minu sünnipäeva õhtusöögist restoranis Chedi. Seega restopildid ja muu täpsustavama jutu vaiksest sünnipäevast teen eraldi. :D

Minu kleit on pärit Sheinsidest (link) ja ma jumaldan seda! See on viisaka pikkusega, istub pihast ideaalselt ja on isegi et, ausalt ka, täiesti korralikust materjalist. Lausa nõnda, et kui ma ei teaks, et see Sheinsidest on, arvaksin ma, et ta on kõrgklassi kraam või vähemasti mõne eriti kihvti käsitööbutiigi oma.

Annabeli kleidike, mis kinninööbitud kampsuni all kortsu kiskus, on Monnalisa oma ja pärit Mon Amie poekesest.  See on tõepoolest kõrgklassi beebimood – vähemalt üks meist saab nõnda hinnalisi asju selga ajada. :D Kuna kleidike hakkab lühikeseks jääma ja natuke oli tema jaoks vist jahe ilm ka, siis jalga sai ta valged sukapüksid ja peale kuldse sädelusega kampsuni, mis mõlemad on välja nopitud Lindexist. :)
IMG_0506-1IMG_0490-1annuke25tIMG_0394-1

5 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga