beebiblogi,  Ilu&Mood

Sohvy looduskosmeetika

Et Eesti looduskosmeetika ärid on edukalt kasvamas ja arenemas, teeb ainult rõõmu. Mulle on looduskosmeetika kuidagi eriti südamelähedaseks saanud ja nende imearmsad pakendid jätavad alati palju usaldusväärsema mulje. Nüüd olen silmi muudkui nende äride poole lahti hoidnud ja kogu aeg isutab millegi järele proovida.

Sohvy on Eesti päritolu uus looduskosmeetika bränd, mis alustas tegevust selle aasta algul. Nende tooted on 100% looduslikud ja heleroosad potsikud näevad välja sama õrnad kui nad on nahale. Uuri lähemalt ka nende kodulehelt.

Eriti armas on, kui mõeldakse oma tooteid tehes ka lapseootel naistele. Kui sinagi otsid midagi uut ja huvitavat, millega oma kõhtu niisutada, siis on nende valikus niisuguse armsa väljanägemisega toode spetsiaalselt beebiootel emadele. Selle kreemi saad endale soetada klikates SIIN.

Pilt

Kui sa aga just lapseootel ei ole, siis ei tasu kurvastada. Sohvy pakub kehakreeme ka kõigile teistele ja need näevad veel eriti isuäratavad ja ligitõmbavad välja. Greibi lõhn on minu jaoks üks suuri nõrkusi. Selle kehakreemi greibiga saad endale SIIT.

_MG_5590

“Turguta oma nahka värskendava greibilõhnalise loodusliku kehakreemiga, mis on tulvil kergeid, ent tugevalt niisutavaid õlisid. Tulemuseks on kiiresti imenduv, rikka sametise tekstuuriga siidiselt niisutav kreem, mis paneb su naha särama.”

Veel on nende poolt toodetud lõhnatu sari kreeme, mis sobivad ka tundliku nahaga inimestele. 0% lõhna- ja värvaine vaba toode õhkab lihtsalt ülima puhtuse järele. Mina ei ole küll varem näiteks märganud ühtegi lõhnatut kehakoorijat! Tootest lähemalt SIIN.

Lõhnatu kehakoorija

Menüüst leiab kreeme ka beebidele, mida kindlasti tahaks oma lapse peal katsetada. Veel on nende valikus näo- ja silmakreemid ning kui ka tunned, et millestki on justkui puudu, võtavad nad oma kodulehe kaudu vastu ideid uute toodete loomiseks just Sinu soovide järgi.

Nende tooteid võib nüüdsest leida ka Tallinna ja Tartu kaubamaja lettidelt, kus saab kõike lähemalt proovida, katsuda ja nuusutada. Lisaks väidab Sohvy, et kõik nende tooted on valmistatud algusest peale täiesti ise ja ühtegi toodet ei testita loomade peal! :)

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga