igapäev,  Ilu&Mood

Shopping: Viljandi

Eile käisin sõbrannadega Aidas söömas. Pasta kana ja kukeseentega, mm. Täna tegin tiiru Viljandi pisikestes butiikides, kus nii palju ilusaid rõivaid, aga kahjuks toppe hetkel veel siiski osta ei söanda, kuna ei saa visuaalset ettekujutlust, kuidas need seljas ka sobiksid. Leidsin siiski sügiseks mõnusa pika kampsuni neetidega ja järgmiseks suveks ehk ootele ühe ilusa pitsilise kleidi teksast kaelusega, mis maksis allahindlusega vaid viis eurot ja sellise raha eest ei saanud ometi ostmata jätta. :)

Natuke otud papagoid, kellele poseerida ei meeldi ja hetke lemmikuimad kommid ka maitseks pildil.

IMG_0062c IMG_0073c IMG_0077 IMG_0080c IMG_0083c IMG_0086

2 kommentaari

  • Kristel

    Väga kihvtid riide-leiud! Kui küsida võib, siis kus täpsemalt sellised ägedad poed Viljandis asuvad? Paari päeva pärast Viljandisse minek :)

    • Kats

      Siin muid poode mu arust väga polegi. St, et centrum ja uku keskus on küll mõttetuse tipud. Kesklinnas ringi jalutades torkavad mingid sellised äärepoed silma. Mainori keskuses (kultuurikolledži vastas) on Marleen (kust kleidi ja kampsuni ka ostsin) ja siis miski pood veel. Natuke kesklinna poole enne Tartu tänavat jääb Star. Tartu tänaval on Buduaar. Kaubamaja vastas Lahe Äri jms. Ringi jalutad, siis peaksid ikka märkama. :P

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga