Ilu&Mood

Sheinside 100$ Giveaway!

Ma ei oskagi paremat sissejuhatust sellele postitusele teha, kui et nüüd ei pea te enam kurvalt pealt vesistama, sest üks õnnelik blogilugeja saab ka peagi endale Sheinsidest 100-dollari eest rõivaid soetada ja seda täitsa tasuta. Ühtlasi on see kingiloos, nagu lubatud, sobiv lõpuks ka neile, kellel kodus titte pole. Muidugi neile ka, kellel on, sest omast kogemusest tean, et lapsele saab riideid palju rohkem ostetud.  :D

Ma üritasin ka mõningaid näiteid tuua, milliseid riideid sealt saada võib, aga teate – valik on nii suur, et peate ikka ise sinna uurima minema, sest maitsed on ju nii erinevad ja iga päev tuleb kevadisemat kaupa aina juurde. Peale minu väljatoodud asjade, leidub seal veel T-särke, toppe, pusasid, nahktagisid, kampsuneid, retuuse, ehteid, kotte ja miljon muud asja, seega igaüks peaks oma maitsele kindlasti midagi leidma. Mine uuri ise järele, mis just sulle kõige rohkem meelejärgi on.

kleididkleidid 1 // 2 // 3

jakidjakid // 2 // 3

Osalemistingimused on seekord natuke nõudlikumad, kuid tegelikult ju tükki küljest ei hammusta ehk
1. Tee endale Sheinside lehel konto (sinna kontole kantakse kinkekaardi summa shoppamiseks).
2. Pane like Sheinside facebooki lehele.
3. Jäta siia alla kommentaar ja räägi, mida su riidekapp suveks enim ihaldab või mis toredad plaanid sul selleks suveks on. :)

Kui sa siin juba oled, siis võib sind vast minu blogi lugejaks nimetada ja ilmselt oled sa mu facebooki lehte juba laikinud, aga kui ei ole, siis saad seda teha SIIN või siis jälgi mind näiteks bloglovinis. Noh, et enda võidust ikka kõige kiiremal ja mugavamal moel teadlik olla. ;)

Võitja loosin välja 7.märtsi õhtupoolikul.

177 kommentaari

 • kadilblog

  Kuna rasedusajal enamus riideid välja venis ja nüüd peale sünnitamist veidi peenikesem olen, kui kunagi varem, siis vahetaks enamus asju oma riidekapis välja :) Kindlasti oleks sinna suveks vaja uusi kleite, seelikuid, lühikesi pükse ja ilusaid pluusesi, et saaksin särada oma pisikese piiga kõrval :) Kui plaanidest rääkida, siis sooviksime väga perega esimest korda minu õele Rootsi külla sõita, siis tütar juba 1 aastane ja liiklemine palju kergem :)

 • Reet

  Ohoooo! Sellel suvel plaanin mina igatahes endatehtud pitspükstega ringi patseerida, õmblen ma neid juba ammu, aga alles nüüd leidsin mahti ka endale lõpuks üks paar teha :D Ja ehk jõuaks seekord korrakski mõne kleidi selga panna…
  Aga absoluutselt kulub ju ära igasugune riidekapitäiendus, alati! :D

 • merlin

  Tingimused täidetud.Oleks hädasti vaja kleite ja seelikuid.väikse tita kõrvalt on raske poodides käia ostlemas aga sealt lehelt tellimine on imelihtne.
  Suvel plaanime Eestis ringi sõita, siin ju palju ilusaid kohti.

 • Andra

  Huhh, minu kapp vajab kapitaalset väljavahetamist, sest tee või tina, aga emadus on oma töö teinud ja tundub, et vanad riided ei ole enam kuidagi paslikud… Mõned kleidikesed ja jakid on puudu, igatsen tegelikult aga korralikku arsenali teksaseid (ja üldse, pükse), sest kõik on üksteise järel otsa saanud. Saatus annab mõista, et ongi aeg garderoobi uuendada :D

 • Svea

  Ma olen andnud endale lubaduse, et kannan rohkem seelikuid ja kleite, selle kinkekaardi võitmine oleks hea start sellele, telliks kohe mitu kleiti endale :)

 • Kristi

  Super loos peaks mainima! Ma väga väga tahaksin võita, kuna suvel toimub mul gümnaasiumi lõpupidu ja vaikselt on vaja hakata juba ilusat kleiti otsima :) Eestis poodides on asjad nii meeletult kallid ju. Garderoob pole mul samuti üldse kiita, kuna mul ei meeldi üldse poodides šoppamas käia :D Enamasti tellin endale asju netist, kuna nii on lihtne ja mugav. Jama on aga see, et paljud asjad ei pruugi üldse selga sobida :D

 • Kaisa

  Tingimused täidetud :). Kapitäiendust oleks mul vaja kuna olin just rase ja enamus riided kuidagi suured nüüd ja ei istu enam seljas ilusti :(. Ja mis peamine märtsis on mul sünnipäev ja see oleks väga väärt kingitus :)

 • sirtsu23

  Minu riidekapp ihaldaks üht kena kleiti, sest seal pole hetkel ühtegi millega niisama suvel tsillima minna (ainult 2 pidulikku koolilõpukleiti). :)
  Selleks suveks plaane pole teinudki, eks kõik läheb jooksvalt, sest sellest aastast vaja arvestada ka ühe pisikese noormehe olemasoluga :)

 • Johanna

  Minul on ka tingimused täidetud :)
  Sellel suvel sooviksin kanda armsaid kleidikesi, õhulisi pluuse ja lendlevaid seelikuid, sest talvel ma põhimõtteliselt elan teksades ja ei suuda kevadet/suve ära oodata, et kleidi selga saaks panna. Muidugi saab ka talvel kleiti ja seelikut kanda, aga ma ei oska neid kuidagi saabastega sobitada. Kui linnas ringi vaatan, siis näen küll naisi kandmas pikki saapaid koos kleidiga, aga minu peal näeb see lihtsalt kuidagi… kohmakas välja :D Seega ootan väga, et saaksin kleite just nimelt koos suvekingadega kanda.

 • cucara

  Ma arvan, et kõige rohkem on puudust seelikutest. Kleite on mul piisavalt, aga just seelikud on kuidagi unustuste hõlma vajunud..

 • Mariliis

  Kõik nõudmised täidetud :) Oi, kui väga ma tahaks seda auhinda võita. Ehkki mul pole lapsi, kelle peale kuluks meeletult raha, siis endale uusi asju saan lubada suhteliselt harva. Viimase riideese soetasin vast paar kuud tagasi.Selle aasta suveks ma kindlasti vajaksin endale uusi bikiine. Lisaks tahaks soetada mõne ilusa kleidi, lühikesed püksid, maikad. Loodan, et esimest korda naeratab loosiõnn ka minule :)

 • Liisu

  Oh, mul oleks hädasti uusi riideid vaja. Olen hetkel lapseootel ja just sellises hetkes, et olemasolevad riided hakkavad väikseks jääma. Valiks sealt lehelt sellise kavala lõikega riideid, mis sobiks raseduse ajaks ka.
  Ja suvel, suvel kavatsen ma puhata, nii palju, kui see enne sünnitust veel võimalik on. :)

 • Külli-Carmen

  Tingimustele linnukesed taha.
  Minu riidekapp on praegu ühtetoonis – kõik mustad ja tumedad toonid, mõni üksik valge riietusese. Kui siiamaani pole ma isegi puudust tundnud värvistest asjadest või üldse teistest toonidest, siis nüüd kui ma väikest viisi olen kaalust alla võtma hakanud ja esimest korda tahan/julgen kanda vabamalt kleite ja seelikuid, siis kindlasti mu ühetoooniline riietekapp karjub nende poole ( mina ka :D). Tegelikult sobivad isegi tumedad asjad millegi erksama tooniga. Üleüldiselt vajaksin paar komplekti riideid, mida suvel kanda.
  Ülepika aja kavatsen ma selle suve täitsa vabaks jätta tööst ja nautida suve täpselt nii nagu see on. Arvatavasti tuleb nii mõnigi roadtrip Eestis koos sõpradega, avastame uusi kohti ja tunneme elust mõnu.

 • Annekas

  Minu garderoob ihaldab suviseid ja huvitavaid kleite :) Ma olen hirmus suur kleidikandja, sest kleidid sobivad minu kehakumerustega palju paremini kui püksid ja pluusid. Suvel ma tahaks puhata ja sõpradega mõnusatel suveõhtutel grillida ja kvaliteetaega veeta. Lisaks tahaks ka mõneks nädalavahetuseks kuhugi ära sõita ja seda Eesti piires, sest Eestis on palju vapustavalt ilusaid kohti ja uuteks meeldejäävateks elamusteks ei ole vaja sõita kuhugi kaugele.

 • Kärt

  Kuna hetkel läheb kogu vaba raha maja ehitamisele ja riidekapp on unarusse jäänud siis oleks suveks rõõm saada mõni ilus kleit või seelik ;) Päikest!

 • kärtu

  Mul puuduvad kapis värvilised riided !
  Sooviksin siiski kevadele minna vastu värviliste riietega.
  Unistan kleitidest ja seelikutest.

 • Kaja

  Suveks on kindlasti vaja uut seelikut ja kleiti, sest viimane ilus punane suveseelik sai nii läbi kantud, et suisa rebenes puruks!
  Suve plaanide hulka kuulub kindlasti mitu huvitavat vabaõhu kontserti ja palju seiklusi ja eesti peal trippimist või noh, nii palju kui tööst vaba aega jääb ;)

 • Eva

  Riidekappi on mul vaja hädasti värve. Hetkel domineerib 97% ulatuses must-valge-hall. Natukene nukker on aga mis teha, ehk võidan omale värvid!

 • Kerli

  Tingimused täidetud :)

  Minul on suveks vaja kindlasti juurde suurt portsu seelikuid, kuna hetkel on mul neid kapis ainult 2 tk. Ja hunnik baleriinikaid kulub ka ära, ainult neid ma suvel kannan :)

 • Piret

  Uusi riideid on alati (!) vaja :) Erilised lemmikud on lillelised riided, mida rohkem värvi – seda parem, suvi ju siiski :)

 • margeros

  Tean seda tunnet nii hästi et lähed endale shoppama aga lõpuks ikka vaatad ainult lasteasju:D õnneks laps on kevadeks täitsa valmis aint endal pole midagi selga panna. Leidsin sealt lehelt juba niiiii ilusa mantli, käin ja vesistan seda iga päev, seega kuluks ära küll:)

 • Keidy

  Kõik tingimused täidetud! Kuna ma viimati uue riideeseme sokutasin endale?.. hmm, ah jaa, muidugi see oli ju umbes 9 kuud tagasi, siis kui rasedaks jäin. :D Muidugi on vaja mu garderoobile väheke tuulutust ! Ja milline imeline kingitus see mulle oleks, just sellisel kuupäeval (7.märts) peaks ka minu kõhuelanik ilmale tulema :)

 • Kaire

  Sünnitustähtaeg on kätte jõudnud- kuid pole ühtegi märki, et midagi võiks toimuma hakata. Seega olen veel tükk aega n-ö ”vormist väljas”. Küll aga olen endale selgeks teinud, et hakkan taas trenni tegema, kui olen omadega ühele poole saanud ja mõnda aega paranenud. Uusi riideid pole juba väga ammu ostnud. Viimati mai kuus. Olen pidanud vanade kaltsudega läbi ajama ja noh, nii palju olen saanud ”uusi” riideid, kui sõbrannad on oma rasedusaegseid hõlste mulle loovutanud. Aga ma juba nii unistan kevadest ja suvest, et saaksin ka ennast taas ilusti sättida ja osta kauneid rõivaid. Kõige rohkem tunneb mu garderoob puudust toppidest, kingadest ja kleitidest. Mulle niiiiii meeldivad riided. Uhh, neist ei saa mul kunagi küll :)

 • Karin Peerna

  Minu kapp kisendab kindlasti uute, suviste kleitide järgi! Hetkel unistan sellisest suvest, kus on palju puhkamist (ehksiis soojal rannaliival lebottamist), magistrikraad on omandatud ning palged on mõnusalt pruunid! Ohhh, can’t wait!

 • Mari

  Done, done and done! Ei ole kunagi eriline ostleja olnud ja uusi riideid lähen enamasti otsima siis, kui vanad juba päris räbalad on. Üldiselt kannan selliseid “poisilikke” riideid, nüüd aga tunnen, et oleks aeg pusad, teksad ja t-särgid kokku pakkida ja vahelduseks panna selga kleite, seelikuid ja miks mitte ka lühikesi pükse. Mida rohkem värvi, seda parem! Sel suvel tahan kindlasti merre ujuma jõuda. Kaks eelmist suve on kuidagi nii mööda läinud, et pole ujuma saanudki.

 • Lotta

  Tingimused täidetud!
  Kui muidu räägitakse, et lastele ostetakse rohkem riideid, kui endale, siis meil kodus hoopis selline nähtus, et elukaaslane on see, kes kõige rohkem riideid saab. Tema riided kuluvad kiiremini, kui roomava lapse sukapüksid :)
  Nüüd alles avastasin, et ma pole enda garderoobi juba üsna mitu aastat täiendanud. Mõni asi on juba 5-6 aastat vana, mida ei raatsi välja vahetada. Meie hindade juures väga ei taha ka. Selleks suveks võiks kappi värve tuua, kuna 95% minu rõivastest on mustad/tumedad ja midagi pitsilist ning eriti naiselikku võiks ka kapis olla :)

 • sannukesandra

  Kõige tähtsam plaan selleks suveks on nn beebikilod kaotada, mida on mul u 10kg jagu, ning seeläbi kaunim ja enesekindlam olla :) Väiksed edusammud on juba näha -3kg näol :) Motivatsiooni lisaks kindlasti, kui saaks endale ilusaid uusi riided sheinside poest lubada :)

 • Agnes

  Millegipärast ostan ma hulgi kleite, kuid ei jõua neid ära kanda- varem oli vastupidi. Kuna eelmine aasta töötasin terve suvi otsa, siis sel suvel loodan rohkem Eestit avastada .. ja ka ehk kleidid ära kanda :) Sheinside lehelt leiaksin endale veel suurel hulgal eriilmelisi kleite, eriti tõmbab mind mustrite ja nö. print kleitide poole, mida sel lehel hulganisti jagub.

 • Mari Liis

  Kleite on vähevõitu ja seelikuid.
  Kuigi sel suvel pean ma kooli jaoks tegelema maa kaevamisega ja mööda metsi ja niite taimede korjamisega, niiet selle jaoks vist kleidid kõige praktilisemad polegi :D

 • Ethel Maarits

  Kõik tingimused täidetud! :)
  Kuna mu riidekapp on väga väga kleidivaene ja mulle tegelikult kleidid väga meeldivad, siis sooviksin suveks ägedaid kleite juurde. Muidugi ei tee ka paha jakid, naiselikud pluusid ja muud toredad riidehilbud :)
  Suvelt ootaks seda, et oleks sooja ja päikest ja saaks rannas peesitada ja ujuda :)

 • Lenks :)

  Väliriided ole kõige suurem väljakutse vast. Ehk siis minu puhul tagi :) Kaal ju jätkab vaikselt langust ja maru nõme seis on,kui tagi (teadaolevalt pole nad odav kraam) kipub liialt suureks jääma.

 • Suzan

  Suveks tahaks ikka kõige rohkem värvilisi kleite. Kuna mees hetkel VJPs siis tahaks suvel ikka särada, iga kord kui tema nädalavahetuseks koju jõuab :)

 • Greta

  Lugesin teiste kommentaare ja ega minagi väga teistest ei erine. Kindlasti oleks vaja suviseid kleite, seelikuid ja šortse. Kindlasti on vaja ka üht pidulikumat kleiti, sest suvel on pulma minek. Kleit on juba välja ka valitud ning see kinkekaart oleks super võimalus, et seda ilusat kleiti endale soetada :)

 • Simone

  Mul on suveks täiesti uusi riideid vaja, sest kavatsen oma pekist kõhtu ja võdisevaid kintse viimaks armastama hakata ja kumerustest vaatamata sel suvel oma keha pruuniks päevitada ja siis uhkelt ringi patseerida nendes riietes, mis mulle meeldivad. Viskasin juba kõik eelmise hooaja pekipeitmisriided ära…:)

  Kõige rohkem tahaks ikkagi erinevaid kleidikesi ja mugavaid ja ilusaid vabaajariideid suveõhtute grillimisõhtuteks. Eelmisel suvel jahtisin linaseid pükse ja ei suutnudki leida.
  Ilusaid päevikaid oleks ka vaja…seega kõike.

 • Eliisabet

  Mõistusega võttes oleks mu riidekappi kõige rohkem vaja vähemalt üht uut kampsunit. Noh, et jahedamal suveõhtul ka väljas saaks ringi patseerida. Aga tegelikult ma tean küll, et kui ma peaks võitma, siis valiksin endale uusi seelikuid, sest armastan seelikuid üliväga ja kuna kannan neid palju, siis ka tüdinen ja vajan uusi :)

 • M

  Äsja teise lapse saanuna tahaks nüüd uuesti oma vormi ilusaks timmida :D, seega garderoob läheb välja vahetamisele. Just tegin Sheinside lehelt tegelt tellimuse, aga sinna jäi veel palju asju, mida tahaks suveks. Nimelt lühikesi pükse, särke ja muidugi kleite, kleite ja veelkord kleite. Lühikesi ja maxikleite :) Armastan neid :) Vahelduseks lasteriiete shoppamisele oleks aeg ka endale midagi lubada.

 • Jessika

  No suvine riidekapp vajab ikka suures mahus täiendamist.. kleidid, lühikesed püksid, topid, õhukesed särgid jne :) kõike tahaks! :)

 • Eneli

  Oleks tarvis uusi toppe ja äkki mõnda mõnusat seelikut või päfkasid :)
  Plaanis on puhata, ehitusega jätkata ning loodetavasti ka natuke reisida.

 • lihtsaltmelon

  Suvel ootab ees palju praktikat, ehk palju lõbusaid seiklusi lastega. Lisaks tahaks ka ise minna metsa matkama. Riidekapp vajab alati kleite ja seelikuid. Kõige rohkem vajaks hädasti mingit jakikest, mida sobiks kleitide peal kanda. :)

 • Käts

  Kõik tehtud. Ma ei teagi täpselt mida riidekappi ihaldan. Arvan, et kleite ei saa kunagi ühel tüdrukul palju olla..Aga kuna ma neid kannan üsna harva ja kõik kleidid on üsna uued ja igaks juhuks neid ilmselt jätkub, siis piiluksin äkki T-särkide ja pidulikumate pluuside järgi. Mingi huvitav leid oleks ka äge..

 • Mari R.

  Täitsin kõik tingimused. :) Ja riidekappi oleks juurde vaja kevadeks ühte nahktagi ning suvel tahaks ju igasugu vahvate värviliste kleidikestega ringi tatsuda :)

 • kaheliisuga

  Minu suveplaan näeb kõigepealt ette kolmandat korda emaks saamist ja siis tahaks ennast ikka naiselikuna tunda, mitte lihtsalt emana ja seega kuluks ilusad suvekleidid väga ära. Eriti tore on see, et õige lõikega kleidid varjavad raseduse ja sünnituse tõttu 2x laiemaid puusi väga hästi ja veel moekalt ka :)

 • Silvia

  Minu plaan on suvel puhata, hästi palju rannas käia ning ka tublisti hispaania keelt õppida, sest kui hästi läheb, lähen sügisel hispaaniasse vabatahtlikuks!:) Kui võit tuleks mulle, valiksin sealt eelkõige suviseid ja kirjuid riideid:)

 • Liina

  Suveks oleks ilusaid kleidikesi/seelikuid vaja. Lisaks on mul suvel sõbranna pulma minek, seega sinna ka vaja ilusat kleiti :)

 • Klaarika

  Riidekapp vajaks suveks rohkelt kleite ja seelikuid :)
  Kui on õnne saab suvel osaleda Tantsupeol ja juba 3-ndat korda siis.

 • Krista

  Mul on selline tunne, et alates lapse sünnist (väike Nele nüüd 6,5 kuune) on kõik asjad vaid talle ostetud ning enda jaoks ei ole aega olnud midagi vaadata..olgu, välja arvatud 2 ilusat kleidikest, millest ühega käisin talvel juubelil ning teisega töökaaslastega jõulupeol…need olid küll ägedad (tellitud clothingattesco.com-st)
  Kuna loosiõnn ei ole mind iial soosinud, loodan uuele võimalusele 7. märtsil :)
  Kindlasti tahaks suveks uusi kleidikesi. Ei tea, kas seoses lapsesaamisega on mu riiete maitse muutunud või milles asi. Kappi vaadates tundub, et midagi ei ole selga panna. Seega tahaks vist ikka midagi veel enamat peale kleitide, ikka jakke ja pluuse ning muud pudi-padi ka :)

 • Tiina

  Muidugi bikiine, kleite, pükse, pluuse jne. Suvel on plaanis nii palju päevitada ja ujuda kui võimalik, sest eelmine suvi beebi ja imetamise pärast eriti ei saanud. loodab ka et kuskil saab mõnusasti aega veeta ja ka kuna mehekene saab sõjaväest koju siis otsime uut kodu endale :)

 • K

  Ohh. Suvi. Suveplaanidesse mahub üks tagasihoidlik pulm ning omal käel pulmareisina Euroopa avastamine. Jube äge oleks küll kui saaks uutes riietes kusagil Hispaania kandis ringi lehvida :)

 • Kaari

  Mul pole kunagi piisavalt riideid, mis siis, et kapp täis riideid aga suveks vajaksin ma kindlasti uusi lühikesi pükse ja palju seelikuid ja kleite, sest neid meeldiks mulle kõige rohkem suvel kanda ja neid ma hetkel kõige rohkem vajan ka! :)

 • Mari-Liis

  Minu riidekapp ihaldab kõige rohkem suveks lustakaid kleite ja seelikuid. Hiljaaegu sai just vaadatud, et no pole suveks midagi. Eestis ka poodides kohati nii kallid hinnad, et raske on omale midagi lubada. :)

 • helerin h.

  Mina tahaks suveks kõige rohkem kleite. Seal leheküljel on need nii ilusad, mis just sobiks suvel eestimaal ringi sõites teistel näidata. :)

 • Kadi

  Kõik tingimused täidetud. Minu riidekapp ootab suve vastuvõtmiseks veel enda avarustesse mõnda kleiti-seelikut ja ühte kollast jakki ka. Õhukeste toppide vastu poleks ka midagi – need kuluvad alati ära.
  Hetkel ootan oma pakke Hiinast – tegin juba väikeseid ettevalmistusi saabuvaks kevadeks aga alati võiks olla rohkem, sest ega paari kleidi ja seelikuga ka tervet suve ‘üle elada’ :)

 • pungerjas

  Sellel suvel kavatsen ma puhata-lõpetan põhikooli ja tahaks end eksamitest ja muust mõnusalt välja elada, palju rannas käia, ujuda ja niisama toredate inimeste seltsis suve nautida. Tegelikult ei jõuagi enam seda sooja aega ära oodata! Riidekappi mahuks ideaalselt kena värviline kleidike ja suvine jakk, ka paar ilusaid suvepükse oleks täitsa tore.

 • Mannu

  Oioi, kui vahva loos! Minule oleks tarvis hädasti hästi värvilisi jakke ja kleite/seelikuid, suvel ja miks ka mitte kohe mõnus kanda :)
  Suvest niipalju veel, et korraldame juba jaanipäeva väljasõitu – see ei olegi nii kaugel, jessjessjess :)

 • Airika

  Kindlasti kleidid suveks.Vaatasin antud lehekülge ka ja päris mitu lühikest kleidikest jäi juba silma. Erilisi plaane pole suveks, aga puhata kavatsen küll mõnuga. Lasteaiaõpetaja luksus on 42 pikka suvepäeva puhkust:)

 • aili

  Hirmsasti vajan uusi ujukaid. Praegult teeksin oma uute rindadega lastele vaid pornoshow’d, sest enne oli rinnake peris väike ja sellele vastavalt ka vana rinnahoidja :D
  Jaaa siis tahaks hästi palju kleite ja üldse suveriideid, et olla MILF uhkustada enda kauni pojaga väljas olles suvel!

  Suvel on plaanis minna Lõuna-Eestisse maja remontima.

 • Pille

  Kuna eelmisel suvehooajal olin rase, siis sel aastal ihaldan enda riidekappi kõike rõõmsavärvilist, naiselikku ja mis põhiline – asju, mis ei pärine maternity osakonnast. Rasedus on super ilus aeg, ent üksi enda kehas olemine on riietumise mõttes ikka hulga nauditavam :)

 • Jane

  Midagi oleks randa minekuks vaja, 2 rasedust kehale mõjunud ja nüüd tahaks miskit uut ja keha katvamavat :) Ja mul siin välja toodud riideesemetest kodus olemas kleit nr.3 ja see nii nunnu, täiega rahul oma kunagise tellimusega :)

 • Getter S

  Mul oleks vaja uusi bikiine, 5 aastat olen vanadega hakkama saanud… Siis oleks vaja lühikesi pükse, naiselikku pluusi, ilusat jakki, kotti, jalanõusid jne jne… :P
  Peaaegu kõik riided on suureks jäänud ja tumedates toonides. Ühed musta värvi püksid võtaksin samas ikka, sellised viisakad..

 • Lorean

  Mu riidekapike lausa anub kleitide ja naiselike jakikeste järele. Armastan kanda mugavaid riideid, kuid aeg on mugavustsoonist välja tulla ning kleidi/kontsa tüdrukuks hakata :)

 • Anu

  Suveplaan on siin imelisel Hiiumaal lõpuks maja ehitama hakata:) Kuna kogu vaba raha nende plaanide alla läheb, oleks 100 eurine shoppingspree eriti meeldivalt teretulnud, mõni kena jakk ja paar toretsevaid bikiine on küll mu kapist puudu!

 • Marleen

  Lõpetan see suvi (kevade lõpp) ülikooli, seega tahaks nii väga sellist suvist kleidikest, mis sobiks nii pidulikuks lõpetamiseks, kui ka linnas patseerimiseks. Samuti on suvel plaanis sõpradega Horvaatiasse sõita, seega nii väga tahaks erinevaid ilusaid suvekleidikesi seal kanda :)

 • kaia

  Selleks suveks oleks vaja kindlasti palju kleite, millega hea rannas ja linna peal käia. Mida värvilisemad, õhulisemad ja rõõmsamad, seda parem :) Muidugi ei ütleks ka uuest paarist bikiinidest ära

 • k2tsuu

  Kuna ma olen praegu kõvasti pisem, kui kõigil eelnevatel suvedel ja palju asju kapis enam ei sobi, siis vajan kõike – kleite,lühkasid, seelikuid ja bikiine :)

 • Kerli

  Kuna olen alati olnud niiöelda pükstekandja siis tahaks ennast muuta ja see suvi pidevalt kleite kandma hakata. Seetõttu olekski vaja kapp kleitidega täita. :)

 • Jaanika

  Kleite, kleite ja lisaks veel seelikuid. :) Tõotab tulla palav suvi, kus ma ei pane pükse kindlasti jalga. Eriti uhke olen ma enda üle, kuna käsil edukas kaalulangetus ning juba praegu tunnen, et riided hakkavad suureks jääma. Seega varsti tuleb uus garderoob soetada! ;)

 • Mirjam

  Tegin kasutaja, like’isin ja nüüd ka kommentaar.
  Suveks oleks vaja kleite ja seelikuid. Kuna kuulun vaeste tudengite hulka, siis uusi riideid endale eriti lubada ei saa. Just ükspäev avastasin, et kleidid on väikseks jäänud ja nüüd on neid riidekapis häbemaltult vähe ja muidugi oleks mõnda kenamat pintsakut vaja..
  Ja siis veel särke, toppe ja uusi kõrvarõngaid.

  (PS! Kuna mul ametlikult facebooki kasutajat pole, siis ainus konto, mis seal on, on valenimega ja väheste tegevustega – nt olen like’inud vaid mõnda üksikut asja, sealhulgas nüüd ka sheinside.)

  Päikest!
  )

 • Leena

  Suveks oleks vaja kõike – garderoobi on ammu vaja välja vahetada. Märtsi lõpus peaks teine laps tulema, niiet suveks saledaks ja ilusaks! :D

 • Marta

  mõtlesin siis samuti loosis õnne proovida :D Suveks tunneb puudust minu riietekapp kõige enam kleidikestest jaa armastan tohutult igasuguseid nunnusid lühkareid ja seeelikuid.

 • Helena

  Tänavune suvi tuleb mul üle pika aja esimene, kus ma enam lapsega kodune pole, vaid käin tööl. Ja kuna vabu päevi on seega poole vähem, siis tuleks just neil päevadel veidike rohkem end hästi tunda ja seda uute ägedate riietega :)

 • Kadri

  Minu riidekapp oleks väga õnnelik kleitide üle, kuna olen suur fänn ja ka “säärenäituse” valdkonnas olevate riietega! Tegelikult sooviks šifoonist volangidega pluuse ja mõnda väikest kotti ja kingi, mida pidulikumal üritusel selga panna. Samas mitte kunagi ei ole rõivastest, aksessuaaridest või jalavarjudest küllalt :) Kõike tahaks..

 • Kadri

  Puudu on ühed mõnusad denim shortsid, mida tennistega kanda. Samuti oleks suvegarderoobi vaja täiendada paari lihtsalt ja ilusa suvise kleidiga ja kuna eestimaa suvi on ettearvamatu, siis kindlasti mõni jaki/kampsiku moodi asjandus kuluks marjaks ära :)

 • Mariann

  Lühikesi traksidega teksaseid tahaks ja rannariietest ei ütleks ka ära, soojamaareis suve alguses ootamas. Lõpukleiti oleks ka vaja

 • Kadi Simuvard

  Minu riidekappi oleks vaja palju värvilisi kleite. Hetkel pole mul ühtegi sellist kleiti millega minna, kellegi lõpetamisele või randa.
  Ja kindlasti on mul soov saada teksatagi, millega on mõnus kusagil lõkke ääres istuda ja mõnusa seltskonnaga juttu rääkida :)

 • Triin

  Nii tore loos :) Minul oleks suveks vaja armsat kleidikest, uusi bikiine ilmselt( kui rinnad pärast imetamist tagasi väiksemaks ei lähe :)) , värvilist jakikest. Üldse kõik värviline läheb hetkel peale :)

 • Kristi J

  Suveks on vaja osta palju riideid, kuna olen natuke vanemaks saanud ja eelnevalt soetatud riided on veidike lapsikud minu jaoks. Aeg uuendusteks

 • Riin

  Kõik tehtud! Kuna suvel peaks valmis saama minu päris esimene oma kodu ja sama sammuga saab minust ka igavene pangaori, siis ilmselt mul sel suvel oma garderoobi täiendamiseks raha ei jagu. Kõike muud vajalikku, mida osta, on nii palju. Seega tundub see ideaalne võimalus oma garderoobi väheke vaheldust tuua :) Ja eks kõik plaanid ole mul ka töö ja uue koduga seotud.

 • Maris

  Kasutaja on varem tehtud, aga pole aega ja raha olnud tellida. Ausalt öeldes tahaks mu kapp kõike, mis on ilus ja sobib mulle !! Kahjuks vaese õppurina ei saa lubada endale kõike, mida hing ihaldab Aga tore oleks midagi esimest korda võita ja seda veel täpselt päev enne sünnipäeva !! No loodame, äkki veab :D

 • Lillu

  Sooviksin kleite ja lühikesi pükse. Meeldiv oleks esimest korda võita :) suvel tahaksin puhata, puhata, päikest võtta ja veelkord puhata :)

 • Iris

  Tegelikult vajaks kapi sisu täieliku uuendust. Eelkõige kleitid, lühikeste pükste ja suvepluuside poole peale. Suvel on plaan palju päikese käes olla ja õe pulma minna

 • Britt

  Superilusad riided seal lehel :). Mul oleks vaja praktiliselt terve garderoob välja vahetada, kuna olen 15 kg kaalust alla võtnud :).

 • Merili Konik

  Eelkõige vajaks mu garberoob uusi seelikuid ja kleite. Suvel on plaanis puhata ja reisida, olen eelnevad suved tööl käinud, siis on see nautimise aeg lühikeseks jäänud, see suvi ma aga ei plaani tööle minna.

 • Kertu J

  Suveks ikka kapp seelikuid, lühikesi pükse, top’e ja kleite täis ;)
  Juba praegu olen paar korda seelikut kandnud ja ei jõua ära oodata suve, et kanda veel rohkem kleite, lühikesi pükse, seelikuid jne. Lisaks oleks ka vaja uusi bikiine, mida seal ka muidugi olemas oli. Aga eks mida kirjum kapp, seda kirjum suvi ;)

 • Gerli

  Minu riidekapp ootab enim värvilisi ja mõnusaid suveriideid, kindlasti uusi bikiine ja mõnusaid suviseid kleidikesi. Ja muidugi sumedateks õhtuteks mõnusaid jakke, pükse :))

 • Hanna

  Mina sooviks suveks erinevaid armsaid suve kleit :)
  Suveks suuri plaane tehtud pole, naudin veel viimast vaba suve kus saab lapsega koos olemist nautida :)

 • Marleen

  Armastan kleidikesi ja üleüldse sellist naiselikku stiili – heledad värvid ja armas. Suveks tahaks kleiti, lühikesi pükse ja pluusikest :)

 • Tiia Urb

  Tere!
  Minu riidekapis vähe suvekleite ja pluusesid,seelikuid.Käin pidevalt teksades,nii et kui seeliku või kleidi selga saan,ei tunta mind äragi.

 • Kristel

  Armastan jakke, mantleid, nahktagisid, pintsakuid etc ja Sheinside’s on suurepärane valik. Suveks tahakski soetada mõne värvilise/lillelise kleidi või seeliku, et lisada juurde veidi rõõmu oma ellu. :)

 • Maris

  Kuna ma suvel käin suure kõhuga ringi, siis oleks vaja just uusi kleidikesi, mida sellel ilusal ajal kanda :)

 • Julia

  Minu riidekapp tahab lihtsalt midagi uut, sest iga päev tundub et mitte midagi pole enam selga panna! Suvel kavatsen kõvasti puhata.

 • Katre H.

  Mulle meeldiks saada ühe rõõmsavärvilise jaki ning paari suvise seeliku ja kleidi omanikuks. Suve oodatuimaks sündmuseks on minu jaoks kindlasti laulupidu, kus ma tahan laulukaare all koos toredate kaasmaalastega lõõritada ja ma väga loodan, et saan seda teha rahvarõivastes, mida ma kannan alati suurima heameelega!:)

 • E

  Oo! tahaks oma kappi kleite, seelikuid ja nabakaid! Ma ei jõua suve ära oodata, sest pole eales olnud oma kehaga nii rahul!!!

 • Kätlin

  Tingimused täidetud.
  Sooviksin oma väiksesse garderoobi just teksaseid, sest talvel sai korralikult kaalu kaotatud ja nüüd teksad pepu pealt kottis.
  Suvel on plaanis käia palju teatris, ja kindlasti minna mehele välismaale külla. Kuna aga ei tea veel, kuhu ta tööle läheb, peab olema garderoobi iga kliima jaoks :D (Tegu on meremehega)

 • Merlyn

  Punktid said täidetud:)
  Aga oma kappi suveks sooviks küll täielikku värskendust, kleite ja seelikuid pole üldse:(

 • KirsikaH

  Kuna koolilõpetamine on mai lõpus ees siis ei ütle ma ära ühestki ilusast kleidist/jakist/kotist/kingadest ega ehetest. Vajan neid kõiki! :D

 • Gerli

  Loodan, et suvi tuleb soe ja mõnus, siis tahaksin oma kappi palju-palju uusi suveriideid. Olen ka vaikselt juba vaadanud uute seelikute, kleitide ja lühikeste pükste poole :)

 • Helen

  Kleite vist ei ole kunagi piisavalt, eriti suvel. Ma alles hiljuti annetasin päris suurel hulgal riideid ära, et teha ruumi uutele kleitidele kappi. :)

 • Maria

  Riidekapp vajab ägedat uuendamist, tsekkasin hiljuti kleidivalikut ja oh imet polegi valikut.. Kapis ripub ainult lõpukleit ja üks must minikleit mis sobiks rohkem ööklubisse.. Nii, et hädasti oleks vaja suvekleite ja lühikesi pükse.. Suvel on plaanis lahkuda kodusaarelt ja minna eestimaad avastama :) Ps Katre, äkki oskad soovitada mönda vähemtuntud ägedat kohta eestis?

 • Birgit

  Minu riidekapp ihaldab väga suveks uusi kleite ja seelikuid, nii mõnus on ringi lennelda kergetes kleitides soojal suve päeval või randa minna. :)

 • Ivi

  Mu riidekapp vajab ikka kapitaalset väljavahetamist. Peale sünnitust on isegi raseduseelsed riided kuidagi suureks jäänud. Ega suvi enam kaugel ole, seega kleite, seelikuid ja mõnusalt suviseid toppe oleks kindlasti juurde vaja :)

 • Helen

  Avastasin alles hiljuti enda jaoks seelikud ja kleidid, varem olin täielik püksiinimene. Nüüd tunnengi, et enim tahab mu riidekapp endasst kleite, mida kevade ja suve saabudes kanda. Täna hommikul oli nii ilus ilm, et kohe kutsus seelikut selga panema ja kui kapiukse lahti tõmbasin, suutsin leida vaid 3 seelikut ning tänaval käimiseks olid neist sobilikud vaid 2 :( Muidugi ka sooviks värvi oma kappi juurde lisada :)

 • Ella

  Et ma omale veel kõigi oma mõtete realiseerimiseks head õmblusmasinat soetanud pole, siis sobivad algavaks suveks vast teiste õmmeldud riided ka. Hetkel isutab millegi värvilise ja igapäevaseks kandmiseks sobiliku asja järele. Äkki näkkab!

 • Kadri

  Ma vajan , jah tõesti vajan , KLEITE … Minu imearmas kahe aastane suutis eelmine aasta kõik minu kleidi kas ära määrida mingite marjadega mille plekid enam maha ei tulnud või siis rihmikute kinnitustega kõik niidid välja hõõruda .

 • Brigita

  Kõik tingimused täidetud :) Sellel suvel loodan teha pikema reisi enese ja maailma avastamiseks, kindlasti soetada hunnikus suveriideid ja nautida sooja.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga