beebiblogi,  igapäev

Reedeõhtune peoigatsus

Kui vahepeal elad täitsa oma rada mööda, läheb üldse meelest, et peod ja üritused ja nädalavahetuste öine kesklinn üldse eksisteerivad. Eks see nendest võõrastumine võttis ka nii mõni kuu ikka aega, et suudaks maha rahuneda ja selle rahuliku eluga kohaneda, mida rasedus nõuab.

Täna õhtul aga on igatsus peal ja kurvastan. Tea, kas olen rasedusest väsinud või mida, aga igatsen tõepoolest väga end üles lüüa, oma skinnyjeansid jalga tõmmata, uhke top selga panna ja mida kõike ja siis sõbrannadega linna peale uudistama minna. Nii kaua on sellest eemal oldud lihtsalt ja ees on samasugune teadmatus, millal seda üldse jälle teha saab?

Noh, et ikka alkoholi ka pruukida ja end jäägitult niimoodi vabalt ja mõnusalt tunda. Unustada beebimõtted hetkeks ja olla jälle see endine mina ise.. JA TANTSIDA, oeh.. kesklinna melu, oh jah. Eks tantsin üksi kodus siis täna õhtul, kuigi see pole päris see.

10 kommentaari

 • Britt

  Oi ma tean seda tunnet. Samas minul on see peoigatsus peal olnud palju pikemat aega, sest mul lihtsalt pole Prantsusmaal sõbrannasid kellega väga välja minna.

  Naljakas on mõelda, et praegu on reede õhtu ja minu peomuusikaks on džungliteemaliselt tegelustekilt tulev muusika. Lapsevanemarõõmud, mis muud :D

 • miiu

  see läheb niiii ruttu ja kui see aeg käes on, kui võta ja mine (sest tita pole enam nii tita midagi ega vaja sind enam), siis passid ja ulud, et kus mu beebi on :D nokk kinni, saba lahti!

  • Katre

   Hetkel tundub küll aeg venivat, sest paar kuud ju tuleb veel kindlalt vist niimoodi kodusemalt tiksuda? Või pool aastat? Kauem? Kui kaua umbes? Seni, kuni enam ei imeta?
   Oehh… :D

   • miiu

    jah, umbes seni kuni ei imeta, aga alati on võimalus rinnapiima välja pumbata nii palju kui vaja, et korraks minema hiilida. KUIGI, siis kui see aeg käes, ei soovi sa tõenäoliselt enam kuskile minna, sest ta on NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII nunnu :)

    • Katre

     Sellega on tõesti hoiatatud, et kui isegi saad lapse näiteks vanaema hoolde sokutada, siis väljas olles ikka kogu aeg mõtled lapsele ja kiirustad koju, haha. Hetkel muidugi tundub see liialt sürr mõte veel, noh.. et mismoodi ma siis ühte ööd nüüd vabalt eemal ei suuda olla eksole… aga elame näeme. :D

 • Mari

  Ma ei ole küll kunangi suur väljas käia olnud, seetõttu rasedusega kodune olemine mulle sobib. Enne rasestumist oli kuu-paar küll väga äkiline periood, kus sai rohkelt siidrit juues tiksutud ja varahommikuni mööda Londoni klubisid käidud, aga ka seda ei igatse. Isegi elukaaslane on olnud ülimalt solidaarne ja absoluutselt ei joo enam ning suitsetamise jätsime ka koos maha mu rasedusest teada saades (meie paha suitsukarjäär kestistki vaid kuu aega, seega polnud hullu). Mulle täiega meeldib vaikselt kahekesi kodus olla, värsked nädalavahetused ja päeval muuseumis või kusagil käimised, kui meil kodust tüdimus peale tuleb.

  Õnneks ei ole sul veel palju jäänud, kuni saad jälle peol ka natukene käia :)

  • Katre

   Ma ka täitsa selle rahuliku asjaga rahunenud ja kohanenud, aga mõnikord tuleb ikka see vana elu isu peale. Noh, hingelt ju ikka veel nooruke, mis ma ikka salgan. Küll jõuan veel noor ka olla lapse kõrvalt ja küll jõuan emaks ka kasvada. :P

 • Ingrid

  Ha-ha, tuttav teema. Mul pisike pätakas kodus ja peole pole väga-väga kaua jõudnud. Vahel on selline isu peal (eriti kui üksi autoga poodi sõidan, raadio vähe kõvemini mängib ja mingi VÄGA hea laul tuleb). Samas ei kujutaks ma üldse ette, et praegu kuskile öösel läheksin. Teoorias ju võiks aga tegelikult kui ma päriselt mineku peale mõtlema hakkaks, siis ega väga ei viitsikski vist..

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga