Ilu&Mood

Rasedariietest

Paljudel vist tegelikult üritavad rasedana võimalikult kaua oma riietega läbi ajada või siis kaltsukast midagi endale suurema kõhu puhul selga leida, sest noh.. pole ju mõtet paariks kuuks midagi spetsiaalset selga osta, eksole. Mina arvasin ka alguses, et üritan nii, aga lõpuks näitas elu mulle, et oma riietega ikka kaua välja ei vea ja natuke pirtsakas nagu ma olen, siis kaltsukast ma ka midagi ei leidnud või siis ei tahtnud leida. Sobramas käisin küll.

Igatahes lõpuks hakkasin ma ikkagi spetsiaalsete rasedariiete poole piiluma, sest need tundusid palju mugavamalt seljas istuvat ja ikkagi hea lõike ja tegumoega olevat. Mothercare rasedariided aga tundusid mu jaoks tiba liiga kallis ja üleüldse spets rasedariiete poodide omad. Lõpuks sain ühe pluusi endale, kui H&M avati Roccas, sest seal oli sellist soodsamat rasedakraami ka müügil. Kunagi aga oli ka Lindexis spets rasedariiete nurgake poodides, aga see kadus mingi aeg ära. A&G kaubandusel oli ka kunagi Mamalicious tooteid, mida nüüd vist ainult ülemistes väga väike valik leidub.

Nüüd jõuangi jutuga selleni, et Lindexil tuleb uus rasedariiete kollektsioon välja, mis paraku küll esinduspoodidesse ei jõua, aga mida nende netipoest on võimalik tellida alates märtsist. Eks ma annan siin teada. Selle uue kollektsiooni loomisel tegi Lindex koostööd Lovisa Burfittiga, kelle illustratsioonidega on kaunistatud kolm emadekollektsiooni toppi. Lovisa Burfitt on Skandinaavia üks edukamaid illustraatoreid. Lovisa sõnul kumab kollektsioonist läbi Pariisi temaatika. Ta armastab väga joonistada Pariisi arhitektuuri ja Pariis on tema jaoks üks nõiduslik linn.

S0000007111995_F

Lindexi kollektsiooni MOM tootejuht arvates on selle kollektsiooni eesmärk pakkuda laia valikut pükse ja teksapükse, aga ka seelikuid. “Nendele lisame toppe või isegi kleite, kui neid hooajal peaks vaja minema. Kollektsiooni erinevaid esemeid kokku sobitades ja omavahel kombineerides on tulevasel emal olemas kogu raseduse aja hästi toimiv garderoob.”

Hästi läbimõeldud värviskaala võimaldab kokku panna hulga erinevaid rõivakomplekte. Materjalivaliku puhul on eelkõige arvesse võetud asjaolu, et lapseootel naised eelistavad pehmeid, siledaid ja mugavaid riideid. Venivast trikoomaterjalist värvel pükstel ja muudki reguleeritavad detailid, mis arvestavad keha ümbermõõtude suurenemisega, on kollektsiooni loomulik osa.

Kahekümnest rõivaesemest koosneva kevadkollektsiooni esimene osa tuleb müügile märtsi esimesel nädalal ning sellele tuleb kevad-suvist lisa aprilli ja mai alguses. Mõne näitena on mul hetkel pakkuda vaatamiseks rohkem sellist mustades toonides tänavastiili (aga must teeb ju figuuri ilusamaks!), aga tean öelda, et kollektsiooni tuleb muidugi ka kevadele-suvele omaselt värvilisemaid tooteid. Sinna juurde leiab nii pidulikumaid, viisakamaid rõivaid kui ka lihtsamaid igapäevaseid toppe.

Keda, armast inimest, huvitab, siis SIIT saab lugeda ka väikest intervjuud Lovisaga, mille küsitlemisel osaliselt ka mina kaasa lõin. :)

Lindex Spring 2014 Collections - MOM

 

7 kommentaari

  • Katre

   Püksid ärisin maha ja selle topi, mis ma ostsin.. peaks ka kapist välja lennutama. Tõesti, paar korda vaid kandsin, aga ikkagi pean seda hädavajalikuks ostuks, sest lõpukuudel nii suure kõhuga ei läinud enam ükski asi normaalselt selga.
   Ja noh.. nüüd sileda kõhuga jääb too pluus jällegi suureks. :D

 • :)

  Ma ostsin kaks paari rasedateksaseid poest uuena ja ühe topi kaltsukast. Rohkem ei olnud vajadust osta, sain vabalt tavariietega hakkama :) Nüüd on alles jäänud ühed teksad, millega ei oska midagi teha… Olid veidi kallimad, seega ilma ei raatsi ära anda. Aga eks ahvatlus oli kogu aeg midagi osta endale rasedate “nurgast” :)

 • ann

  Võiksid sellest kirjutada kuidas oma saleda kõhu tagasi said :) Peale esimest last jäigi mul sama suur punu ette nagu oli raseduse aeg ja idevalt kuulsin et oh sa ikka rase w ,mis siis et laps oli aastane juba :D Ja nüüd kui teine tita sünnib,sooviks natuke paremat kõhtu :D Niiet sheeri oma kama kuidas peenikeseks said :D

  • Katre

   Pole mõelnud special postituse tegemisele, sest ma polegi midagi teinud kui krõpsu ja burksi söönd. :D
   Imepisike õllekas ikka on ees minu arust ja sellist lisanahka, aga teiste arust olen endises vormis. Nats kõhulihaste tegemine ei teeks paha, aga ma vihkan trenni. :D

 • Kristiina

  Ma kogu aeg vaatan neid rasedariideid, kuna tõenäoliselt kuu-kahe pärast pean endale sealt midagi ikkagi soetama, hetkel saab jah veel tavariietega hakkama, aga ebamugav on küll, just pükstega. Nii et see lindexi uudis on küll äärmiselt positiivne! :)

 • Clara

  Ma ise ei ole rase olnud, aga mulle meeldivad need ülemised pluusid, ehk siis ma ei mõista neid naisi, kel on viimane kuu ja siis riided on sellised seljas, mis lõppevad naba all ära. Vb see on minu isiklik kiiks, et mulle ei meeldi, kui rasedal kõht paljas on, aga endale olen küll lubanud, et kui kunagi kõhu peaks kasvatama, siis katan selle kenasti kinni :)

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga