beebiblogi

Personaliseeritud lastetooted

Kui jutt ka juba tellitavatele toodetele läks, siis tutvustaks või tooks siinkohal välja ka mõned lehed, mis pakuvad võimalusi tooteid personaliseerida. Eestis on tekkinud juba päris piisavalt võimalusi lasta igasuguseid erinevaid vidinaid enda maitse järgi kujundada – oma lapse nimi, sünnikuupäev peale tikkida või kuumpressiga kleepida lasta.

Näiteks HALDJAPERE KINGIPOOD pakub labsoluutselt kõike vajalikku, mida saab lasta oma soovi järgi kujundada. Bodyd, tekid, käterätikud, voodipesu isegi mänguasjad ja palju muudki. Kuna ka esimesed jõulud peagi käes, siis võiks ju jõululaupäeval pisitüdruk kanda ka armsat jõuluteemalist pluusikest kirjaga “esimesed jõulud?”

Üks ilus nimeline saunalina kuluks Annabelile näiteks küll ära, sest viimasel ajal pärast vannitamist meeldib talle alati rätikusse ikkagi oma häda teha. Võib-olla ta endanimelist rätikut hoiaks natukene rohkem ja üritaks ikka häda kinni hoida kuni rätiku ümbert ära võtan? :D

saunalina_rahuvslik

LELULAEGAS pakub võimalust tellida graveeringuga lutt oma lapse nimega.. või mingi muu teksti või soovitud pildiga. Valikus on siis Avent’i silikoonlutid ja värvitooni-kirjastiili saab oma maitse järgi valida.

lutid

Muidugi ka MINUMINU e-pood, mille imearmsatest bodydest ma natukene juba vestlesin selles postituses. Nende kihvtide tekstidega bodyde valik ka muudkui tasapisi laieneb, nii et tasub pilk peal hoida. Mina endiselt vesistan “Issi väike päike” body ühel heal päeval Annabelile selga ajada. Samuti saab sealt kõige ilusamaid lapse nimega tekke. :)

IMG_1130c

VEEL:
Tikkimismaailm.ee – tekstiga bodyd, pudipõlled, saunalinad. Samuti riideid suurematele lastele ja huvitavaid kinke isale/emale (padjapüürid, põlled jms).

Kui keegi veel mõnd lehekülge teab, kust saab lasta asju personaliseerida, siis andke aga kommentaariumis sellest teada.

7 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga