beebiblogi,  Ilu&Mood

palmer’s kõhuvõi / tummy butter

Ma väga selline neiu ei ole, kes iluvidinate järele suuremat vajadust tunneks või nendest suurelt vaimustuks. Oman igast kategooriast minimaalsemaid asju, mida vaja ja mida kasutan. Ei näe mõtet omada seitset ripsmedušsi korraga vms. Igatahes ei kreemita ma ka enda keha väga – mul lihtsalt ei ole selleks viitsimist ja üleüldse leian, et mu nahk on õnneks piisavalt kombineeritud. Ei ole ta kunagi liiga kuiv või kiskuv, et vajaks ekstra niisutamist.

Kuna rasedusega soovitatakse kõhtu niisutavate kreemidega katta, vältimaks naha venimisest tingitud sügelust (ja levinud müüdi kohaselt ka venitusarmide teket), siis otsustasin selle keerulise ja minu jaoks aeganõudva niisutamise ette ka võtta. Palju kiidetakse firmat Palmer’s ja kuna kehalosjoonid on üsna tavaline nähtus ja neid on ikka mulle aeg-ajalt näppu juhtunud, siis otsustasin proovimiseks soetada endale hoopiski Palmer’si kõhuvõi, kuna võisid pole ma varem kehale määrinud.

Googeldasin eelnevalt ka selle kohta ja tegelikult väga head vastukaja ei leidnud. Küll kiruti, et see on liiga tahke ja keerukas peale määrida kui ka seda, et keha jääb pikemaks ajaks rasvaseks ja riideid otse peale panna ei soovita. Aga on mul komme mõnikord teiste negatiivsust mitte kuulda võtta ja ikka omal käel asi järele proovida.

Soetasin ta feelunique lehelt, kus läks see mulle tasuta postikuluga maksma vaid €6.11, samas kui poelettidel olen seda näinud kuskil kümne euro kanti müügis. Potsiku suurus on ilmselt kuidas kellelegi. Kuna mina väga suur enesemäärija ei ole, tundub potsik lausa liiga suur, samas usun et aktiivselt kasutades suudan ta siiski lõpuni kasutada. Soovitatakse end ka ju mäkerdada pärast sünnitust.

Igatahes on asi tõepoolest tahke nagu ma ka eelnevalt kuulnud olin ja üldsegi mitte kreemjas, seega näppu väga kergelt sinna sisse ei lükka – täitsa või nagu või olema peab. Väikese surumisega saab paraja koguse siiski sõrmedele ja minu arust on pealekandmisprotsess täiesti okei. Ka ei jää minu nahk pärast liialt õline, seega siiani olen selle tootega rahul. Kui suudan lõpuks potsiku ära kasutada või ilmub mingeid muid probleeme, siis ehk annan uuesti teada, kuidas toode ka reaalselt mõjus.

9 kommentaari

 • Andra

  Kui tõesti leiad, et seda on raskem kasutada, siis teised Palmer’si veintusarmide vastased kreemid on ka täitsa okidoki. Mul endal on see pruunimas totsikus öko-variant ja siiani olen väga rahul. Teine ja kõige mugavam variant ü l d s e on JOIKi kehavahu pulk. Selle saad raseduse lõpuks kindlasti otsa :)

  • kats

   Hehe, mainisingi ka tegelikult, et see pealekandmisprotsess on tegelikult üsna okei. Nüüdseks on ta mul natkene kuidagi sulanud ehk ka ja nüüd on ta mõnusamalt kreemjam. Alguses oli näppu lihtsalt raske sisse lükata ja ei teadnud justkui, kust täpselt alustada. :D
   See JOIKi variant tundub ka päris asjalik. Muidu aga kipun ma ikkagi arvama, et vahet ei ole, millist niisutajat sa kasutad. Peaasi on, et nahk saaks niisutatud ja et toode su nahaga lihtsalt sobiks. :)

 • Aili

  Nii hea, et sa selle netiaadressi siia üles riputasid. Täna just käisin nende kreemidega tutvumas ja tere talv mingi 10-15 eur on hinnad. Õhtul tellingi kohe sealt samalt lehelt endalegi selle kreemi.

  • kats

   Poodides on jah päris suured juurdehindlused. Ühel eesti rasedatepoe lehel märkasin isegi 19 eurost hinda + postikulu ka veel takkaotsa. ;)
   Milleks küll, kui saab ka soodsamalt. Vist unustasin ka mainida, et feelunique lehelt tuli mulle kohale 5-päevaga ja oli väga ilusasti vahtkummikeste sisse karpi pakitud, nii et toode oli ka ülimalt korralikus seisus. :)

   • Aili

    Just tegin ülekande. Eks jään ka nüüd ootama… kuigi veel vist ei ole vaja seda kasutada. Mitmendast nädalast ise alustasid?

    • kats

     Ma vahelduva eduga kreemitan kõhtu kuskil 12-nädalast ehk. Aga alguses tegin seda lihtsalt tavalise Garnieri niisutava ihupiimaga ja ka mitte kuigi tihti. Isegi mitte kord nädalas võib-olla mitte, sest ma lihtsalt ei ole seda kreemitaja tüüpi.
     Nüüd natuke aktiivsemalt ja mitu korda nädalas (mõni kord ka mitu korda päevas) kreemitan alates 24-nädalast umbes, seega üsna hilja alustasin. :D

 • e4

  Tahtsin Sind tänada! :) Tegin ka eelmise nädala keskel Feelunique lehelt tellimuse ja juba eile oli kehakreem kohal ning hind oli ikka poole odavam kui meil :). Super! Suured tänud Sulle, et siin linki jagasid! :)

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga