Ilu&Mood

oriflame pure nature: mustikas

Kuna mul on kujunenud välja ikka kaks väga lemmikut näohooldustoodet, siis peab neid lihtsalt mainima! Pure Nature mustikasari on minu poolt enimtellitud asi Oriflame’st. Selle lõhn hakkas mulle meeldima juba üle aasta aja tagasi ja see toode sobib minu näonahaga samuti imehästi. Olen aeg-ajalt proovinud ka muid näopesugeele, aga pärast selle toote avastamist ei suuda ükski muu mu ootusi rahuldada.

♥ Pure Nature rahustav näopesugeel mustika ja lavendliga
“Orgaanilise mustika ja lavendliga näopesugeel. Puhastab õrnalt nahka, seda rahustades, niisutades ja kaitstes. Sobib kõikidele nahatüüpidele.”

Seda kasutan ma peamiselt meigi mahavõtuks. Kuna see tüütu protseduur peab olema väga mugav ja kiire, siis vähemalt minu meigi suudab see toode ka väga hästi eemaldada. Teen esmalt näo märjaks ja hõõrun sellega vahule, seejärel loputan. Heaks boonuseks on ka see, et ta ei ärrita absoluutselt silmi! :)
Hind 5.09€

♥ Pure Nature rahustav näovesi mustika ja lavendliga
“Nahka rahustav orgaanilise mustika ja lavendliga näovesi. Teeb naha pehmeks, valmistades seda kreemitamiseks ette. Kõikidele nahatüüpidele.”

Pärast näopesu eelneva tootega, tilgutan näovett veidi vatipadjale ja tõmban näolt viimsegi mustuse. Nahk on pärast puhas, mõnus, hästilõhnav ja pehme.
Hind 5.09€

Kiidan neid tooteid väga ja soovitan kõigile, kel hell nahk. PS, pea alati on neid tooteid kataloogist saada soodushinnaga. Täishinnaga polegi ma neid kunagi seal näinud. ;)

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga