Ilu&Mood

OOTD: Pink flamingos

Krt, vahepeal ma mõtlen küll, et ma olen hiinasaitidelt saadud riiete näol kullaauku sattunud. Mitte sessuhtes, et tegu oleks brändiriietega või ma ei tea millega, millega muidu need moegurmaanid uhkeldavad, aga lihtsalt, et asjad on minu silme jaoks jumalast ägedad, kenad ja imekombel mulle sobivad ka.

Olengi endale võtnud sihi nende riiete näol uusi stiile ja suundi proovida ehk et asju, mida ma never muidu poest kalli raha eest osta ei raatsiks. Lihtsalt, sest äkki ei sobi ja äkki ma ei kanna ikkagi välja.

Siin postituses oleva flamingipluusi (link) oleksin ma omapäi vast soetanud küll. Lipsusidumis tehnikaga ja avarad pluusid mulle meeldivad. Roosat seelikut (link) ma aga ilmselt ostma poleks kippunud, kuna oleksin kartnud, et see on liiga ebamäärase pikkusega.  Üldiselt valin ma kas lühikesi seelikuid või juba maksiseelikuid. Vahepealseid pelgan. Aga vot.. ilus on. Naiselik. Ja need kaks eset sobivad mu meelest kokku kui valatult! :)

Pulgakommi näol ei ole tegu mitte söödava pulgakommikesega, vaid hoopiski mu lemmikhuuleläikega (link). See on Flickable huuleläige pulgakommikujulises pakendis, mis võitis eelmisel aastal ka kõige ägedama disainiga kosmeetikatoote auhinna (või muud sarnast, mu mälu võib petta). Minu arust igatahes igati õige auhind, sest tegu on andeka väljamõeldisega. Kirjutan sellest peagi lähemalt!


SHOP THE LOOK:
kübar › SEPPÄLÄ

pluus › ROMWE
seelik › ROMWE
IMG_5772-1-2IMG_5774lab-1IMG_5759-1-3

6 kommentaari

  • Katre

   Ma tean väga hästi seda teemat, aga sinna ei ole midagi parata. Selliseks on elu kujunenud. Kõik ei hakka ise õmblejaks, disaineriks ja kõigil ei ole raha osta disainerrõivaid. Nende hind on kahjuks üsna kõrge siin Euroopas. :)

   • Karmen

    “Sinna ei ole midagi parata”? Nõudlus tekitab pakkumise. Sa võid ju mõelda, et oled ainult üks inimene, kes sealt üksikuid riideid tellib, aga mõtle ka sellele, et sinu blogi on konkreetne reklaamiallikas. “Tänu” sinule jõuavad selle nn Kullaaugu lehtedele päris paljud inimesed, kes sinna ehk muidu ei jõuaks. Kuna keskmist palka teeniva eestlase jaoks on isegi kiirmoeketid üpris kallid (ja see on okei!), siis mul on natuke kahju, et see Hiinast tellimise turg avastatud on. Riiete väärtus on hoobilt langenud ja ökoloogiline raiskamine tohutult tõusnud. Selle all pean silmas seda, et enne, kui riided olid ikkagi pigem kallid asjad, siis neid ka valiti, hoiti ja väärtustati rohkem, nüüd on rõhk aina enam kvantiteedil ja mitte kvaliteedil. No ja üks aspekt, miks ma Hiinas/Kambodžas/Bangladeshis jne valmistatud riideid osta ega kanda ei taha, on ka tervis – kangaid töödeldakse uskumatult kangete ja mürgiste kemikaalidega. Ühest Reet Ausi artiklist jäi meelde, et selleks, et Zara teksadest see “mürk” välja saada, peaks neid pesema vähemalt 100 korda. Kurb on aga see, et mitte ükski Zara teksapaar ei pea 100 pesu vastu..

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga