Ilu&Mood

New in: Nurme Spa

Ostsime mulle Soome laevapiletid ära ja Annabeli esimene välismaa reis saab alguse 12.aprillil, jee. Lähen vankriga ja Soomes on meil olemas reisivoodi ja turvahäll. Keio tuleb sadamasse autoga vastu ja võtab meid peale. Mul pole veel aimugi, mida täpsemalt kaasa pakkida, et võimalikult vähe oleks vedada ja et vajalikud asjad kaasa saaks. Palju neid riideid Annabel kulutab.. või mina ise. Ja peaks mõned kõrinad ka võtma? Soomes pole ühtki vist. Oh jah, jätan selle asja pärast muretsemise parem viimasele minutile nagu mul ikka kombeks on.

Aga nõnda kummaline kui see ka pole, siis selle reisi juures ootan mina väga hoopis seda, et Keiol on tema Soome korteris vann! Ma pole miljon aastat vannis käinud, sest mul ei ole mitte üheski kodus (tln ja viljandi) sellist luksust ja seega on mul plaan paika pandud, et mina tahan mõnel õhtul üksi vannis mõnuleda ja stressi maandada. Tegingi seepeale oma spaaõhtuteks väikese tellimuse Nurme veebipoest.

IMG_6825 IMG_6822 IMG_6828

Üheks asjaks, mida mina kui üsna vanni-süütu inimene tahan proovida, on vannipiim. Valisin eksootilise lõhnaga variandi ja selle lõhn on tõesti imehea. Väidetavalt peaks see olema ka lõdvestav. Yes, please! Koostise järgi on selle eksootilise lõhna peamiseks tekitajaks ylang-ylangi eeterlik õli.
Teise asjana tahtsin proovida mingisuguseid kauneid ja ahvatlevaid vannipomme nagu näiteks leiab Lush’i poest, mmm need on nii imekaunid, aga kuna Nurme poes selliseid asju polnud, siis lepin seekord ka vannitrühvlitega. Need mandariini trühvlid lõhnavad natuke kibedalt, meenutades sellist mandariinikoore tugevat ja mõrudat lõhna ja reklaamlause järgi maandavab selle palliga vannis kümblemine stressi, mis kulub ka täitsa ära.

Algne põhjus, miks ma üldse Nurme Seebi lehelt tellimuse tegin on hoopis see, et ma tahtsin Annabelile mingisugust looduslikku lasteseepi. Ma üldiselt pesen teda ainult puhta veega, aga mõnikord kui tal kakk kauem püksis on olnud (no näiteks öösel laseb ja hommikuks on see mõnda aega seal olnud), siis on see ollus tal naha ka natuke kollakaks värvinud ja veega pestes ei tule see kohe maha. Mõtlesin, et ehk seep siis äkki saab selle asjaga hakkama.. ja no eks muidu vist võiks tal ju ka täitsa oma seebike olla, nii igaks juhuks. Kunagi ikka tarvis. :)

A teie, inimesed, kellel teil kodus vann on – millises vannis teile käia meeldib, et lõõgastuda. Mis tooteid soovitate?

IMG_6839

 

12 kommentaari

 • Kerli

  Mulle meeldib vanni tilgutada lavendliõli, sel ajal kui vesi voolab, siis on terve vannituba mõnusat lõhna täis. Sellest piisabki!

 • kadilblog

  Pole ise küll lapsega kaugemal veel käinud kui vanaemal külas 100 km kaugusel, ikka pakin miljon asja erinevate ilmade jaoks kottidesse ja autosse mahume vaid kolmekesi, kuna asju on niiiii palju. Tavaliselt saab kasutatud nendest vaid vähesed. Pakigi kaasa lapsele vähesed riided, alati saab ju pessu panna( mida ma võiks ka alati teha). On sul endal kergem trippida laevale. Edu reisil! :)

 • carulin

  Mul on Nurme eeterlike õlisid palju. Aroomi lamp pòlema, mónus vanni sool ja palju vahtu. Tuli kustu ja kyynla valgel kas siis yksi v kallimaga. Best vann ever! Kui võimalus siis ipadist rahustavat muusikat veel kórvale ja olemas. :)

 • Mari

  Mina käin vahes 2-3x ka vannis oleneb tujust .
  Aga kasutan tavalisi vannisoolasid ja vahtu mis poodidest kätte saada on .
  Polegi siis soomes otsinud neid , aga üks Body relax pood on silma jäänud , peaks uurima minema :)

 • Arra

  JOIKi vannitrühvlid on mõnusad. Just sai üks pakk otsa :) Aga ma usun, et Nurme Seep ka selle poolest alla ei jää. Aga ilma vahuta ei ole üldse mõtet vanni minna :D Vannivaht kulub aga nii kiirelt, et seda ostan tavaliselt mingit kõige odavamat, mis kodupoes leidub.

 • R.

  Tere Katre!
  Sirvisin Su blogis imeilusaid puhtaid-selgeid pilte ja oleks küsimus, et mis objektiivi Sa oma Canoni (EOS 600D?) kaameral kasutad? :-)

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga