beebiblogi,  igapäev

Natuke tagasisidet

Igal blogijal saabub vist vahest selline aeg, kus sooviks oma lugejate poole pööruda veidi suurema huviga ja saada rohkem tagasisidet. Mina hetkel eelkõige sellepärast, et ometi mõtlen ma blogimisele iga päev, aga kodus istudes ja omaette oma elukest nokitsedes jääb ideid järjest vähemaks.

AGA millised postitused teile enim meeldivad? Millest soovite, et ma kirjutaksin või räägiksin? Rohkem endast? VEEL rohkem Annabelist? Või üldse muust elust? Beebitoodetest, veel midagi rasedusest? Hoopis mingist imeasjast või uuest teemast?

See siin on teie võimalus kommentaaridesse jätta oma soovid, vihjed ja tagasiside selle kohta, mis just teid huvitab. Julgelt võite esitada ka üksikuid küsimusi minu/meie kohta, millele väga vastust sooviks jms. :)

IMG_1878cIMG_1890c

Ja LÕPUKS OMETI sain Annabeli koos kassiga pildile. Zora endiselt talle väga ligi ei tiku ja isegi kui ma lapse vägisi tema lähedale asetan, paneb ta kabuhirmus jooksu. Tabasin kiisu aga une pealt ja sain pildi tehtud. Kui kass siiski taipas, et talle niisugune õudne asi nagu väike beebi salaja kõrvale on pandud, läksid tal silmad taaskord suureks ja ei püsinud ta seegi kord diivanil tegelikult kauem kui paari klõpsu jagu. :)

24 kommentaari

 • Liisu

  Su kass on ikka nii ilus :)

  Mind huvitaks selline teema, kuidas ikkagi nende vanematoetustega asi käib. Kui dekreeti jääda, siis sel ajal ka midagi masktakse? Mis ajast hakkab vanemahüvitist saama ja mis ajast emapalka? Ühesõnaga, üldiselt sooviks teada, kuidas see seaduste pool ja rahaasjad toimivad. Muidu võiks seda kõike ka ise netist uurida, aga kuna sul see kõik just läbitud, osaliselt alles ees, siis oskad kindlasti lihtsalt seletada, kuidas asjad käivad.

 • Diana Reile

  Mind huvitaks näiteks see, et mis titekraami sa endale koju ostnud oled ja kui palju sellest reaalset kasutust leiab. Just vaatasin ja mõtlesin, et mida peaks veel ostma (hetkel suurematest ostudest ainult vanker olemas) ning uurisin netist mis teised kokku ostnud on. No näiteks palju sa riideid ostsid esimesteks elukuudeks ja palju neid reaalselt vaja läheb. Ja siis need igasugused vidinad mida beebipoed otsast lõpuni täis on :D

 • Anne-Mari J

  Tõepoolest, sellest, kui palju riideid ja muid asju varusid ning kui palju asju kasutust leiab oleks päris põnev lugeda. Minul küll tagantjärgi sellest kasu ei oleks, aga põnev oleks teada, kui palju keegi teine midagi varunud on ja kas reaalselt kasutust ka leiavad.

  Peaks ehk isegi tegema beebiea kokkuvõtte, mida ja kui palju kasutasin ja millest puudust tundsin..

 • annika

  Diana- titekraami ära palju kokku osta alguses. Kõike saab jooksvalt osta. Esialgu vajalikud riided lähikuudeks, hügieeni vahendid ja kindlasti ei saa poest välja tulla ka ilma paari mänguasjata. Pole mõtet endale palju asju kokku sebida mida ei pruugi üldse vaja olla.

 • Liis

  Sooviks lugeda sinu ja Keio suhtest. Kuidas tutvusite, kas suhtlete iga päev kui ta soomes on. Rasedusejärgne depressioon jne? :)

 • Helena

  Katre, kuidas ma Sinuga ühendust saad. Lugesin, et annaksid kellegile ära palmersi kehavõi ja rasedate teksad . ja ma vajaaan neid :D

 • Diana Reile

  No ma õnneks olen hetkel suht ratsionaalselt asja võtnud. Mingeid imevidinaid ei ole kokku ostnud. Või õigemini peale vankri, mõnede riiete ja turvahälli isafix aluse midagi ostnud ei ole. Ah ja, Hiiumaalt ostsin ühe käsitsi valmistatud kaisuka ka sest see lihtsalt oli nii armas. Lisaks soetasime endale beebimonitori funktsiooniga raadiosaatjad kuna majas tunduvad need vajalikud ja ilmselt hakkab mingi aeg (kevade poole) beebi ka palju õues magada. Lisaks leiavad need kasutust ka mehel tööl. On ka asju mida saame mehe venna käest.
  Aga ikkagi huvitab mis teised ostnud on ja vajalikuks peavad. Näiteks see vannitamise alus/iste/tugi (kuidas iganes neid ka ei nimetata) kas see on nagu reaalselt ka hea või lihtsalt vidin mis varsti nurgas seisab.

   • Katre

    Väga sisukas. Ma ilmselt võtan kokku asjad, mida igapäevaselt rohkem kasutan ja mis tõesti ka kasutust on leidnud esimesel elukuul, sest tõsiasi on, et need beebiasjade nimekirjad on hullult ülepuhutud ju. :D

  • Z

   Jaa, see vanniasi on vastsündinu puhul ülimalt hea. Me ostsime mingi svammist komplekti, alla 10 euri, kaks karu beebipoest. Seal üks oli lamamise oma – selle kasutasin ribadeks. Teist -istumise oma ei läinud üldse vaja.

 • Irina

  Mind huvitaks see, et kui palju sa enne lapse sünnitust lapsega seonduvaid raamatuid lugesid ja kui palju üldse end sellel teemal harisid. Ehk oskad häid raamatuid soovitada?
  Kas sul on lapse sünniga seoses ka kerge masendus tekkinud? Mõtlen just seda, et kas see lapsega kohanemine on olnud kerge ja lihtne või siiski emotsionaalselt väga raske?
  Loomulikult tahaks lugeda, kuidas on teie suhted Keioga pärast lapse sündi. Kuidas teineteise jaoks aega leiate.
  :)

 • Kairi

  Mina olin Sinu blogi juba tükk aega lugenud, kui sain alles teada, kellega sa koos oled. Ei taha küll haiget teha, aga solvata, aga tekkisid küll küsimused – Keio?? See üle Tartu tuntud pidutseja? Kas temast siis tõesti on mees saanud? Käib tööl? On nõus last kasvatama? Ei laaberda enam ringi? Lihtsalt natuke uskumatu.
  Nii palju kui temast kuuldud on, ta varem ainult jõi.
  Tundud väga tore tüdruk, olin lihtsalt üllatunud, et temaga koos oled.

  • Katre

   Esiteks oleksid sa võinud midagi sellist mulle isiklikult kirjutada, sest see hõimab ikka kellegi kolmanda inimese eraelu jms, mida ei ole võib-olla vaja nii väga avalikkuse ette tuua. See pole ikkagi Keio blogi, eksole. :D

   Eks me kõik oleme pidutsenud. Üle linna pidutseja ta nüüd ka ei olnud, ärgem liialdagem. See, et 20-ndates inimene pidu pani, ei tähenda, et temast kunagi adekvaatset täiskasvanut ei saaks ju. Mina olin enne rasedaks jäämist, 22-aastasena, ka väga mõnusal peolainel. Mõnest küll tõesti kunagi asja ei saa, aga kui sa vähegi Keiot tunneks, siis sa teaksid ka, et pere loomisest on ta alati unistanud. :)

   Ja ilmselgelt on ka tema suuremaks kasvanud. Tööl käib. Last on nõus kasvatama. Ma tõesti ei oleks koos inimesega, kellest mu lapsele isa või mulle meest ei oleks. :)

 • Liis

  Kuidas te ise Keioga suhtlete või läbi saate? jääb mulje, et ta eemal ja sina tegeled lapsega. Millisel vaimsel tasandil ise suhtes olite enne lapse saamist?

  Kui kaua üldse koos olete olnud?

  Tegelikult ega isadus meest ei muuda ja väikses naljas-peos pole kunagi midagi halba olnud ;)

  • Katre

   Mõnda meest ikka kuulduste järgi isadus muudab. Niiöelda mõistus tuleb koju. Aga siinkohal pole jutt Keiost. :D
   Koos olemise aeg on meil natuke määramata, aga vahelduva eduga üle kolme aasta. :D Vahetult enne lapse saamist ei võtnud väga tõsiselt asja ja lihtsalt olime koos. Nüüd aga läheb kõik järjest paremaks. :)

 • Kairi

  Aitäh vastuse eest!
  Vabandan, et sellise küsimuse esitasin. Olingi üritanud seda küsimust vältida, kuid samas Sa ise just postitasid, et võime isiklikke küsimusi esitada :D
  Samas arvan ma, et ma ei liialdanud, aga las ta olla :) Tore on kuulda, kui inimesest on asja saanud.
  Seda vast väita ei saa, et eks me kõik ole pidutsenud. Ei ole ikka kõik sellised laaberdajad :)

  • Katre

   No ma ei tea kui ülelinna pidutseja ta enne minuga tutvumist oli ja ega see mind ei puuduta ka. Aga nii kaua kui mina teda tean, on asjad olnud minu arvates normi piires (mitte midagi sellist ei ole ju, mida ma ise teinud ei oleks vms) ja aina paremuse poole ka kõik liigub, mida rohkem me kasvame. :D

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga