igapäev

NaguUus KINGILOOS!

Mida paremat ikka esmaspäeva hommikul teha, kui lükata käima üks suuuurepärane kingiloos koostöös NaguUus.ee’ga. NaguUus on üks armas veebipood, kus müüakse vähekasutatud lastekaupasid, mis nagu nimigi ütleb, näevad välja nagu uued! Müüki saavad sinna oma hästihoitud asju viia kõik soovijad, kus siis kriitilise pilguga vaadatakse teie poolt pakutav üle, et toode ikka tõesti oleks justkui alles poest ostetud ja kasutamata, et pakkuda ikka parimat. Ühesõnaga saab sealt endale soetada lõpptulemusena korralikke lastevidinaid poehinnast soodsamalt ent täpselt sama ilusaid ja korralikke.

Meie Annabeliga tahaksimegi siinkohal oma kallite lugejate vahel panna loosi ühe 50 euro väärtuses kinkekaardi, mille võitja saab selle summa ulatuses endale NaguUus veebipoest kingituse valida ja selle raha eest saab sealt minu arust ikka päris palju! Näiteks tegelusmati ja lamamistooli. Või turvahälli ja mõne mänguasja. Voodipesu ja vankri soojakoti. Kindlasti oleks see kinkekaart mõnus soodustus ka hoopis vankri ostuks. Kui oled unistanud moosesehällist, aga ei raatsi seda osta, siis võid sealt isegi selle valida! Natuke vanemale lapsele on seal hetkevalikus näiteks vahva kiikhobune või väikestele printsessidele täitsa oma uhke tualettlaud. You name it!

Ühesõnaga, ei oska mina ette aimata, mida kellelgi väga vaja oleks, seega minge ja uurige nende kodulehelt ise järele, mida nad hetkel pakuvad ja kui teil on mõni asi hoopis üle, võtke nendega ühendust ja viige see müüki. Nende esinduskauplus, kus asju silmaga vaadata ja käega katsuda ka saab, asub Tallinnas, Kohila 2A. Meiegi plaanime seda varsti külastama minna, sest kevade poole on kindlasti vaja kergkäru muretseda ja turvatool samuti. :)

naguus23

Kingiloos läheb käima minu blogi facebooki lehel, seega osalemiseks:

1. Pane like NaguUus facebooki lehele
2. Jaga SEDA postitust oma facebookis avalikult ja jäta pildi alla ka vastav kommentaar
(3. valikuline, aga väga tänuväärt – pane minu blogi facebooki lehele ka like, sest varsti on plaanis veel mõni loos korraldada ja selle infoga tasub ikka kursis olla)

Võitja loosin random.org abiga välja 7.veebruaril 2014. :)

naguuus2

2 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga