igapäev,  Ilu&Mood

Muumide kingiloosi võitja

Ma olen siin endale paar mõnusat blogimisvaba päeva võtnud nagu näha ja ikka mõnusalt niisama vedelemist nautinud. Omamoodi puhkus kui nii võib öelda, sest ma olen tõepoolest mõtlemisest ja kirjutamisest hästi puhata saanud paari päeva jooksul. Imelik on mõelda, et ma pole paar päeva väga mingeid mõtteid mõlgutanud ja lihtsalt niisama kulgend.. aga väga mõnus on olnud. :D

Täna aga tuli siiski blogileht avada, sest lubadus on vaja täita ja Lindexi muumikollektsiooni kingiloosi võitja välja kuulutada. Seda aitas teha random.org, kuhu sisestasin siis kingiloosi alla postitatud kommentaaride arvu ja lasin saidil ühe suvalise võidunumbri genereerida ja võitjaks osutus kommentaar number 22 (ma 3 kommentaari jätsin loendades vahele, kus üks inimene küsis niisama kingiloosi kohta ja millele ma vastasin ja millele ta omakorda vastas, sest ta ei maininud mis talle muumidega seosneb, seega ilmselt polnud loosist osavõtlik kommentaar). Võidu kommentaar oli järgmine:

“Kadri 5. veebr 2014, 14:21
Esimesena meenub multikate muusika. Siis Soome ja Muumimaa!”

Palju-palju õnne ja ole hea, võta minuga mu meili või facebooki kaudu ühendust, et saaksime kokku leppida, kuidas sa auhinna kätte saad. Võiksid seda paari päeva jooksul teha.

Kommentaare oli aga vahvaid nii nii palju ja väga huvitav neid lugeda. Minu arvates on ka muumid üks armsamaid multikaid ja just seetõttu, et nendes puudub vägivald, mida tänapäevastes multikates nii palju on. Muumid on armsad ja südantsoendavad (väljaarvatud jäine Urr). Statistiliselt võttes oli vist kõigile enim meeldejäänud tegelaseks väike My. Muidugi ei saanud mööda vaadata ka muumide kaunist kodust ja noh.. kummitamajäävast muumimeloodiast:

“On muumimaal uksed ja südamed valla. Hei muumid!
Üks hääl huikab ülevalt pilvedest alla. Hei muumid!
Sõpru võis olla sa vahel ei tea, seda on muumidel õppida hea. Hei muumid!”

Näidisena ka mõned pildid Annabelist tema muumididerüüs. Üliarmas toakombe (link siin), mille põlvekohti ta ilmselt varsti mööda põrandat hõõruma saab hakata. Ja mu arust viimasel pildil see kapuuts on ülinunnu ja.. teeb ta kohe nii suure lapse nägu ka. :)

IMG_5278c2Untitled-1c452 IMG_5335 Untitled-1c5 IMG_5315c3

One Comment

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga