beebiblogi

Mu isa kuldsed käed

Hommikul postkasti tsekates oli isa mulle minu renoveeritud hällist pildid saatnud ja oh, kus ma kurvastasin, et see nüüd ikka siin korteris ei asetse hetkel. Mitte, et ma oma isa meisterdamisoskuses kahelnud oleksin, aga midagi nii ilusat ei osanud ma ka oodata, et sellest vanast hällist saanud oleks. Asi on siis täitsa nullist peale mu isa tehtud, seal olen mina kunagi maganud ja.. loodetavasti jõuab tulevane printsess seal ka ikka mõned uinakud siis teha.

Kahjuks mul “enne” pilti hetkel ei ole, aga kui kellelgi hea kujutlusvõime, siis eks ta oli selline täiesti tavalist lakitud kuldset puidu värvi häll kunagi ja enne seda “pärast” pilti nüüd oli ta niisugune kare, kulunud ja meeletult vaiku välja ajanud, kleepuv puidust asjandus. Isa aga suutis selle ilmselgelt jälle siledaks ja mõnusaks teha ja takka otsa ka veel valge-roosaga, nagu tüdrukule kohane, üle värvida! Aitäh, kallis issi! Tõesti nii nii kaunis, kas pole? :)

P9150015c minuhall

5 kommentaari

  • H.N

    Sellisest hällist saavadki ainult printsessid ja inglikesed magada-kasvada :)
    usu, see häll jõuab su lapselapsele ka kasutamiseks see lihtsalt peab teil põlvest põlve käima hakkama kuna see on tõeliselt retro ja ime armas :) varsti ei saagi selliseid võibolla ainult kõik elektroonilised jõledad magamisasemed.
    aga see on selline mõnusalt ÖKO :D :)

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga