Ilu&Mood

Moment in fairytale

Eelmisel nädalavahetusel käisin ma maal vanaema juures ja silmasin seal ühte eriti ägedat pisikest lillepõllukest, mille ümbert vanaema oli heina ära niitnud, aga lillevälja aia kõrvale alles jätnud. Seal oli hästi palju karikakraid ja mul tekkis kohe mõte seal ühte Shein’ist saadud kleiti pildistada.

Nõnda läksimegi me eile kogu perega uuesti mu vanaemale külla, et tema maasikapõlde veidike tühjendada ja nii muuseas ka mõni pildike ära klõpsutada. Keio sai selle tööga seekord suurepäraselt hakkama, nii et aega läheb, aga lõpuks vist saab selle asjaga ikka asja ka, et võin teda üha enam oma kaamera taha lasta, et noid outfitipildikesi teha.

Kleidist nii palju, et ma ikka tahan sealt saidilt igast asju kokku kahmata, sest vahel saab sealt ka midagi ilusat, mis riidekappi ära kulub. Samas mõnikord ei oska ma kohe üldse mitte midagi valida, kuna seal kõik riided ikkagi nii ühte masti. Tahaks endale uut pusa või kampsunit, aga nende valik/kvaliteet on seal hiina lehtedel kõige kehvem.

Mõtlesin seekord, et võtan midagi… ekstravagantset. Pika ja maani roosa kleidi, millega kõlbaks kunagi mõnele pidulikule üritusele ka minna, kui peaks vajalikuks osutuma. Koduka pildil (LINK) nägi see kleit otseloomulikult palju uhkem ja ilusam välja kui tegelikkuses ja päriselt on ta tunduvalt ludum ja ilmetum. Ega tal muidu nagu viga ei olegi, aga on näha, et õmmelnud pole seda siiski keegi disainer, vaid keegi algajam hobiõmbleja. Samas häda pärast kõlbaks selga panna küll.

Keio näiteks ei näinud küll kleidi juures ühtki viga ja kui ma selle pildistamiseks selga panin, kostus tema suust ainult “Vau!” ja karp jäi kinni. :D Igatahes ütles ta, et niisuguses maani printsessilikus kleidis nägin ma nii kena välja, et tuli lausa pulma isu peale ja can’t wait, et näha, milline ma siis veel pulmakleidis olla võiks.

Kahjuks aga pulmakellad veel helisema ei lähe, sest nagu siin hiljutigi sai mainitud, siis poleks meil ammugi raha nende pulmade pidamiseks. :D Oleme mõelnud, et kui kunagi abielluda, siis tahaks ju ikka ssuuuuured pulmad teha ja hetkel ei paista küll kuskilt ülearust kümmet või kahtekümmet tonni raha olevat, et neid planeerima ja pidama hakata. Kui mingi suurem vaba raha tekiks, siis selle eest ostaks pigem endale oma kodu kuskile, nii et jah. Selle asjaga peame ootama. :)

Kes aga tahab mingi ~17 euriga sellist kleiti endale, siis saab selle tellida SIIT.

IMG_5148-1 IMG_5142-1 IMG_5135-1

8 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga