Minust

Minuga on selline lugu, et ma vihkan iseenda kirjeldamist või tutvustamist, sest ma pole enda arust mitte keegi. Kõige lambisem inimene. Samas aga on mul mingi sisemine soov siiski keegi olla. Ilmselt sellepärast ma blogingi.

Ma olen mõneti lõhestunud kaheks. Minu blogimaailm on päris paljuski erinev sellest, kuidas ma reaalselt elus toimin. Kui muidu olen ma oma olemuselt pigem kinnine, äkiline, üliemotsionaalne, terava ütlemisega ja pohhuistlik, siis minu kirjutisi lugedes paistab, nagu oleksin ma roosas mannavahus suplev vanarahu ise. Kirjutades langen ma justkui mingisse teise dimensiooni, mõtlen rahulikult ja analüüsin asjad läbi, süübin. Väljaspool blogi juhtuvad asjad ikka rohkem nagu käigu pealt. Draamat on mu elus küllaga olnud, aga käsi pigem ei tõuse seda blogis nii eluliselt kajastama. Pean lugu teistest inimestest ja üritan võimalusel oma arvamust avaldades alati viisakaks jääda.

  • Kasvatan tütart, Annabel Meriat, kelle ootusajal sai ka selle blogiga algust tehtud.
  • Olen vahel liigselt otsekohene ja sarkastiline.
  • Ma analüüsin enda ja teiste käitumist väga palju. Ma mõtlen palju.
  • Mulle meeldivad videomängud. Olen gamer grill.
  • Mulle ei meeldi esineda.

Kui soovid minust paremat sotti saada, mitte tugineda blogile, sellele kirjeldusele või teiste arvamusele, siis võta minuga ühendust ja loo oma isiklik arvamus. ;)