igapäev,  Ilu&Mood

Minu esimene suvekübar

Kui seda suve mitte kuskiltki ei paistnud, siis ma lubasin endale, et kui kuumad suveilmad kord tulevad, ei vingu ma kordagi selle üle, et “Niii palaaav onnn, ma ei suuuuuudaaa!” Eile lõuna ajal, kui ma Annabeliga aias mängisin, olin ma aga selle vingumise alustamisega üsna ääre peal. No lihtsalt nii paha hakkas päikese käes ja korra tahtis pilt isegi eest mustaks minna. Õudne kuumus ja päike lagipähe ei ole absoluutselt vastuvõetav.

Siis hakkasin ma nukrutsema, et mul ühtki mütsi pole, mida pähe panna, et oma peakest ülekuumenemise eest kaitsta ja kahetsesin, et ma eelmisel kevadel Seppäläst üht ideaalset kübarat ära ei ostnud, mida proovisin. Tuleb endale see asi ikka külge harjutada, et kui võimalus on ja midagi ilusat näen, siis tuleb äkk-ost ära teha ja pikemalt mitte mõelda ja vaagida, kuni jõuan alati selleni, et “tea, kas mul ikka on seda tegelt nii väga vaja.” :D

Sestap sammusin ma eile pärastlõunal hoogsalt Viljandi Seppälässe, lootes sealt sellel aastal ka ilusat suvemütsikest leida ja selle ettevõtmisega mul vedas, sest esimene kübarake, mida silm silmas, võitis mu südame. See valge punutud kübar tundus mulle lihtsalt täpselt mina. Veidi hiljem nägin sama kübarat ka naturaalses beežikas toonis ja seisin raske valiku ees, aga mõtlesin, et tuleks ikka valida see, mis esimesena köitis ehk valge.

Ka eilse mooniõitega kleidikese juurde, mis on pärit taaskord Walktrendy‘st, sobis see kübar kui valatult. Selle kleidiga on veel niisugune lugu, et kui ma ta pakist välja võtsin, ei mahtunud mulle pähe, miks ma midagi sellist üldse tellinud olin, sest see polnud absoluutselt minu tavaline riidevalik ja esimest korda selga proovides ta minus erilist vaimustust ei tekitanud. Kui ma aga end eile peeglist vaatasin ja nüüd neid eilseid pilte vaatan, siis.. ei saa ma kohe mitte öelda, et kleidike mulle ei istuks või minu stiili ei oleks. Ehk natuke egoistlik, aga pöörfikt on seljas ju!

Võib-olla pole ma ise lihtsalt harjunud selline, ee… naiselik olema väga? :D


SHOP THE LOOK:
kleit › WALKTRENDY
kübar, vöö › SEPPÄLÄ

IMG_4781-1-2IMG_4800-1IMG_4792-1-2

14 kommentaari

  • Katre

   Aitäh!
   Ma loodan, et ma suudan seda mõne teise riietusega ka sobitada ikka. :D Tegelt juba mõtlengi, et tahaks mingit ägedat cap-i/nokatsit ka selliseks puhuks, kui tossudes ringi lippan. :D

  • Katre

   Aitäh.
   Mul kedagi kindlat inimest palgatud ei ole, kes mulle 24/7 järgneks ja aina pilte klõpsiks, seega kui tean, et tahan endast pilti, võtan kaamera endaga välja minnes ühes ja seejärel ulatan sõbrale/sõbrannale, kellega koos aega veedan ja palun tal mõne klõpsu endale ka suunata. Kord üks, kord teine. :)

 • Tr

  Sa oled nii ilus sale naine, kanna või kartulikotti, ikka on ilus:)

  See kleit on imeline, eriti koos kübaraga!

 • Sandra

  Lugesin kõigepealt teksti ja siis läksin alla piltide juurde, no suu vajus lahti. Väga ilus kleit ja sobib tõesti hästi . Kübar juures on nagu kirss koogil. Väga kaunis! :)

 • lipsuke

  Wau! Tõesti ilus ja see kleit sobib sulle nii hästi! Hea, et endale kindlaks jäid ja ikka valge kübara võtsid, see on minu arvates ilusam ja sobib ka ükskõik mis muud värvi riietega. :)

  • Katre

   No beežikas tundus ka selline, et annab kõigega sobitada + ei määrdu nii kergesti ära. Kui valge mustaks saab, siis seda vist ei saagi pesta kuidagi. Oleks “Võta üks, saad teise tasuta” oleks meeleldi mõlemad võtnud. :D

 • M.

  Kuna ma ise ei ole “kübarausku” siis ei oska ma seda eriti ka kiita :D minu jaoks sellised augukestega kübarad on oldschool rannaaksessuaar :D aga see kleit! Imeilus! Sobib sulle suurepäraselt!

  • Katre

   Ma ka muidu ei ole üleüldse mütsikandja, aga nagu öeldud, päike lagipähe paistmas paneb lihtsalt ühe sellise asja järgi ihalema. Muidu võib surma saada. :D
   Aitäh.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga