igapäev,  Söök&Jook

Maailma parimad cupcake’id

Eile käis mul Eva ka külas ja Eva teab, mis mulle maitseb. Muidugi supermaitsvad ja maailma ilusaimad cupcake’id, mida saab Tallinnas kohvikust nimega Mmuah. Tegelikult olid karbikeses veel kollase glasuuriga sidruni-martsipani-maitseline ja šokolaadivahuga koogike ka, aga need jõudsime me enne pilditegemise ideed juba kiirelt kohvi kõrvale pintslisse pista. Minu lemmik on siiani šokolaadimuffin rohelise piparmündikreemiga, mis siin pildilgi ilutseb.

Tsekake kindlasti Mmuahi facebooki lehte ka, et näha kui kauneid kooke nad teevad. Muidugi mõista saab seal kohvikus ka muud head paremat söömas ja joomas käia. :)

IMG_4037 IMG_4045 IMG_4048

9 kommentaari

  • Katre

   Kui seda solkimiseks nimetad ja häirib, siis tunnen kaasa, sest kirjutan ilmselt edaspidigi nii. Mina ei võta sellist asja solkimisena, seega pole minu mure ja väljendan end edaspidigi nii kuis soovin. :)

 • Valoodja

  Katre, sa oled saadanast. Mõtlesin, et lähen vaatan ka KORRA üle, mis seal siis pakutakse ja heal juhul tulen ühe koogikesega tagasi. WRONG! Koju jõudsin kaheksa kappkeigiga (ei taha eesti keelt solkida, vaata). KAHEKSA. As in üks, kaks, kolm, neli, viis, kuus, seitse.. KAHEKSA. Nüüd mugin neid ja vaatan iusaid bikiinipilte ja mõtlen, milline mina sel suvel olema ei hakka.

  Siiamaani on kõige parem NOUGATi oma, then again – mida mina ka tean – 6 tükki on veel ees! :D

  Ma loodan, et sul on nüüd süümepiinad. Või vähemalt MMUAH võiks sind kuidagi tunnustada.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga