Ilu&Mood

Lindex: uus muumikollektsioon

Need, kes Lindexi lasteriietega kursis, teavad, et Lindexist leiab armsaid mummitrollide tegelaskujudega asju. Need, kes ei teadnud, said sellest just nüüd teada. Mina olin väiksemana muumide fänn küll ja oleksin vägagi õnnelik olnud, kui sel ajal oleks mõne muumiriide endale selga saanud.

Käesoleval aastal on muumide looja, Tove Janssoni, 100. sünniaastapäev ja sel puhul annab Lindex sellel aastal välja unikaalse Moomin kollektsiooni, mille müügihinnast läheb 10% UNICEFi laste õppimisvõimaluste ja kirjaoskuse toetuseks maailma eri paigus. See on minu arvates päris heas suuruses protsent annetuseks, sest enamjaolt olen ma müügipõhiste annetuste suuruseks näinud väiksemat protsendisuurust. On ju eriti tore, kui sinu ostust ka abivajajad lapsed rõõmu tunda saavad. :)

a20011100b16660c_org

Rõivastel ilmuvad paljud populaarsed Muumioru tegelased, kes kohtuvad erilisel orgaanilisest puuvillast (parim beebinahale!) juubelikangal, mis on disainitud spetsiaalselt Tove Janssoni 100. sünniaastapäevaks. Kollektsioonis saab olema 15 eset beebidele ja väikelastele, kuni 122cm suurusele. Alates veebruari teisest nädalast on kõik selle kollektsiooni tooted saadaval Lindexi kauplustes ja veebilehel lindex.com.

Linda Sturesson, Lindexi disainer ütleb oma loomingu kohta: “Olen töötanud uute materjalide ja omaduste kallal. Seda võib näha näiteks melanži (kahetooniline kangas) struktuuris. Samuti olen rõivastele andnud selge ja ajatu värvilahenduse, nii et tekib soov neid rõivaid osta ja pikka aega kasutada. Kollektsiooni keskmes on hall melanž ning valkjas ja roosa melanž. Saate kasutada rõivaid nii eraldi kui neid omavahel sobitades.”

One Comment

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga