beebiblogi

Lastemood: Jõulupeoks valmis?

Annabelil on küll lasteaeda minekuni hulk aega, kui ta sinna üldse kunagi läheb, aga meelsasti jagame uhket moodi neile, kelle pisipõnnil varsti vaja jõuluvana ees hea viks ja viisakas välja näha. Ma pole küll teab, mis hull moeinimene, aga pean tõdema, et mulle meeldivad riided, ilusad riided. Ise rõivaäris töötamine andis selles osas väikese pisiku kaasa, et kui enne nii väga ei huvitanud, mida selga panen, siis nüüd ikka pööran sellele rohkem tähelepanu. Seega jälgin edaspidi kindlasti ka seda, mida oma lapsele selga panen või panna tahaks ja minu silmadele pakub vägagi rahulolu, kui mu laps on ilusasti riides.

Lindexi Kids Party ehk laste peoriiete kollektsioon keskendub peamiselt 1-7-aastastele lastele. Toonide valik on sel aastal minu arvates väga järsk – enamjaolt must-valge, sinna hulka segatud veidi pehmet virsikuroosat või poiste puhul talvist sinist, tumepunast. Kui ma muidu panen Annabelile väga meelsasti selga ikka heledamates toonides riideid, siis kui ta vaid veel sinna ära ei upuks, paneks ma talle meelsasti selga just niisuguse musta värvi valgete mummudega kleidi. Veel noppisin välja mõne asja näiteks Annabeli tulevasele peikaile:

joulupidulindex1. mummuline kleit  2. pidulikud kingad 3. sädelev jakk 4. kleit
5. kardigan 6. triiksärk 7. traksid 8. viigipüksid

Tüdrukutele leidub nii maagilisel aastaajal muidugi natukene ka sädelevaid ja kuldseid asju. Kuigi päris pisikestele ei ole sellest kollektsioonist väga suurt valikut (sest mis sa ikka imikut fancylt riietad, et ta end täis oksendada saaks), leidsin ma Annabelile siiski midagi tema eilse pidupäeva puhul sealt selga. Selle body puhul meeldivad mulle eriti need satsid õlgadel, mida ma eriti jäädvustada ei osanud ja ka tiivad seljal! Sädelev kampsik on samamoodi nunnu ja sinna peaks ta veel hea paar kuud sisse mahtuma. :)

IMG_2500cangel1IMG_2645cIMG_2592cIMG_2589v
body ja sädelev kadrigan Lindexist. püksid Seppälä

5 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga