igapäev

Kokkupuude Kaup24 e-kaubamajaga

Kaup24 e-kaubamaja on niisugune sait, kus leidub kõike alates kosmeetikast kuni muruniidukiteni ja üldiselt soodsama hinnaga kui kuskil mujal. Kõik tooted on pidevalt mingisuguse soodusprotsendiga ja hinnad väga ligitõmbavad. Ainuke miinus sealjuures on mõne asja puhul pikk tarneaeg, sest kõik asjad pole alati kohe laos saadaval, vaid tellitakse.. vastavalt tellija soovile siis kusagilt kohale.

Selline asi muutis mind kunagi selle kaubamaja juures skeptiliseks. Veel aasta alguses kandis Kaup24 nime DLB kaubamaja ja mäletan, et kui kunagi veebruaris Keiole kingitust otsisin ja kallist pardlit muidugi mõista võimalikult soodsalt saada tahtsin, jõudsingi kuidagi sinna lehele ja nägin imehead pakkumist. Siis aga lugesin klientide tagasisidet ja märkasin paljusid rahulolematuid kliente, kes oma kaupa vist kunagi kätte ei saanud ja kes teeninduse üle üleüldse nurisesid, seega olin nõus hea pakkumise ikkagi kõrvale jätma ja ei julgenud sealt tellimust teha.

Nüüd oli mul väga hea meel, kui Kaup24 minuga ühendust võttis, et ma nende teenust katsetada saaksin ja endale midagi nende ilmatuma suurest kaubamajast vastutasuks valida. Valik oli lihtsalt nii suur, et ma reaalselt mitu päeva mõtlesin, mida mul vaja oleks. Okei, kui ma oleks saanud just ükskõik mida valida, oleks ma ilmselt suurt telekat või head kallist objektiivi tahtnud, aga nii uhkeid võimalusi mul ei olnud ja vaida tuli paarikümne euro ringis. Aga ei nurise, eksole, abiks seegi! :D

Kuna saidilt leiab nii palju kasulikke ja huvitavaid asju, siis kosmeetika ja iluvaldkonna välistasin kohe. Neid vidinaid saab ju igalt poolt. Hunnik elektroonikat jäi kallimasse hinnaklassi ja lõpuks leidsin, et võiks kassile midagi võtta. Tahtsin talle seda transportpuuri ja Furminaatori sarnast efektiivset lemmiklooma kammi, lootes et see ta lahtiseid karvu paremini eemaldab. Tegin tellimuse ära ja kammi tarneajaks oli parajasti märgitud ~14 päeva, nii et ei teadnud päris kiiresti kättesaamist oodata. Seejärel läksin ma mitmeks nädalaks rahus Viljandisse ja andsin Kaup24-le ka teada, et ilmselt ma päris kahe nädala pärast tagasi ei jõua, nii et ma täpselt ei oska öelda, millal ma oma kaubale järele lähen (valisin ise järeleminemise teenuse).

IMG_0726-1

Mõni nädal hiljem helistati mult sealt ja mul oli just mega kiire ja tegusi täis päev, kus ma üldse ei jaksanud mingile tellimusele järele minemisele mõelda ja seega vastasin ma telefonis “No millal te ometi tulete?” pärivale naisele aina “Ma tõesti ei oska hetkel kohe sekundi pealt seda öelda.” See vastus talle aga sugugi ei meeldinud, aga kuidagi õnnestus mul see kõne lõpetada, lubades endast ÕHTUKS meili teel märku anda, et millal ma siis lähen. Muidugi unustasin ma seda õhtul ka teha. Shame on me.

Nõnda läks paar päeva veel mööda, kui mulle Kaup24-st uuesti kirjutati, et kas ma üldse olen sellest koostööpakkumisest huvitatud. Vastasin, et tegin tellimuse juba ilmatuma kaua aega tagasi ja küsisin, kas see on veel üldse jõus või pean midagi uut välja valima. Siis sain vastuseks, et eelmine tellimus on üleüldse tühistatud ja et ma uuesti prooviksin. Nojah, mis seal ikka, ega mul seda raske teha ei olnud ja päris nende süüks ka kõike ajada ei saanud, sest ise ma ju lükkasin aina kaubale järele minemist edasi.

Uut tellimust tehes märkasin ka, et nende kauba väljastuspunkt on vahetunud. Esimest tellimust tehes oli see Lasnamäel ja arvestasin sellega, et kaubale järeleminemiseks ootan kindlasti, et Keio koju tuleks ja autoga saaks käia, aga uus väljastuspunkt asus Mustamäel, täitsa nii 1km kaugusel mu kodust, seega superluks.

Lemmiklooma puuri tahtmiseks olin selleks ajaks loobunud ja mõtlesin, et ah, ega ma seda kassi NII tihti ka ei transpordi. Pealegi on tal transpordikott olemas, ma lihtsalt tahtsin.. uut. :D Siiski võtsin ma talle selle lemmiklooma kammi ja teise asjana valisin endale Velbon CX-440 kaamerastatiivi, sest nagu te teate, olen ma seda endale ihaldanud. See pole küll päris spets peegelkaamerastatiiv ja tegelikult peegelkaamerale oleks natuke raskemat ja toekamat vaja, aga kuna kingituseks sain valida ja ma tegelikult ei tea, KUI väga ma statiivi kasutama hakkan ja kas kallim ka nii väga vajalik oleks, siis alustuseks ja statiivi kasulikkusest aimu saamiseks kärab küll. :)IMG_0725-1

Nagu öeldud, käisin kaubal kohapeal järel ja ausalt öeldes oli see hetk, mil ma Kaup24 teeninduses lõpuks äärmiselt positiivselt üllatusin, sest Mustamäe teel asuv väljastuspunkt/minipood nägi viisakas ja asjalik välja ja tundus, et tegelikult mingit petuasja ja inimeste nimelt ülelaskmist nad vaevalt et ikkagi korraldavad. Laopood tundus, et on piisavalt suur ja teenindajate taga oli näha ka inimestele mõeldud pakikesi. Kohapeal oli valik ka mõndadele selekteeritud asjadele, mida koha pealt saab osta jms. Igatahes tundus asjalik ja et inimesed ikkagi saavad oma tellitud kaubad kenasti kätte.

Võib-olla oligi nii, et DLB Kaubamajana läks neil asi rappa ja tahtsid niiöelda puhast lehekülge keerata. Vahetasid nime ja üritavad uuesti – seekord loodetavasti paremini. Mina igatahes jäin lõpuks rahule ja olen oma saadud asjade üle üliiiimalt õnnelik. Kohe päris kindlasti tellin sealt millalgi veel midagi.

Kas teil on kogemusi DLB või Kaup24 kaubamajaga?

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga