igapäev,  Ilu&Mood

Kojusaabumiskingitus

Jessas kui… piinlik. Mul on selline tunne, et viimasest blogipostitusest on möödas heal juhul 3 või 4 päeva, aga päris õudne oli vaadata, et lausa NÄDAL. Tervelt NÄDAL. Issand! Mida ma terve eelmise nädala küll tegin, et ma kordagi blogima ei jõudnud? :D

Samas, hmm, nojah, paar päeva läksid ilmselt kaotsi selle arvelt, et neljapäeval ja reedel oli palju tegemisi ja laupäeva varahommikul tulime Annabeliga hoopis Eestisse ja siis oli ka siin nii palju teha ja pühapäeval võtsin endale ühe puhke päeva ja nõnda see nädal mööda sai.
IMG_7317-1

“Koju” oli kohe veel eriti mõnus jõuda, sest minu toas kummuti peal ootas mind pisikene pakikene minu nime ja aadressiga. Juba ümbrikul oleva käekirja järgi oskasin aimata, et pakis peaks leiduma midagi KUMA design’ilt. Nõnda oli!

Olin juba ammu mõelnud, et.. tahaks uut KUMA liblikprossi, sest kevadel väljavalitud on oranz (link postitusele) ja mida ei oska igale poole sobitada. Et võiks olla ka midagi neutraalset, minimalistlikku ja tagasihoidlikku. Edastasin oma soovi ka KUMA tiimile ja võin öelda, et nad panid naelapea pihta! Sain täpselt niisuguse liblika, nagu ma kirjelduse järgi soovisin! :) Aitäh-aitäh!
IMG_7321-1

Mida ma aga oodata ei osanud, oli kaks liblikat pakikeses, seega pilgutasin ma mitu korda silmi, et veenduda, kas ma näen õigesti ja ka kaamerapilt tõestab, et tõesti on tegu kahe liblikaga.

Teine, roosakas-lillakas liblikas on natukene pisemat kasvu ja nagu kaardi seest lugeda võib, siis tagantjärgi sünnipäevakingitus Annabelile. Nii armas ja südantsoojendav pakike siia juba hallikskiskuvasse sügisesse. Aitäh, KUMA design! :’)

Ma ei suuda ära oodata, et meie liblikad kuskile meid kaunistama pista. Kuma liblikate näol on tegemist kohe tõsimeeli selliste aksessuaaridega, mida tahaks lausa koguma hakata ja kunagi suurt kollektsiooni omada. :D

Ühtlasi ootan ma salamisi öeldes, et ootan Kuma tiimilt peagi ka muid ehteid nende liblikamotiividega. Näiteks patsikumme või käevõrusid. Kuigi ka praeguseid liblikaid saab edukalt millegi külge kinnitada ja selliselt kasutada, siis.. minu arust oleks väga kihvt, kui oleks siiski ka igasuguseid muid ehteid nendega olemas. :)IMG_7287-1 IMG_7291-1 IMG_7320-1

3 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga