beebiblogi

Kodune fotosessioon vol.1

Kunagi kui olid fotoaparaadid, millele pidi filmi sisse ostma, siis pidi ikka korralikult läbi mõtlema, mille peale sa oma paarkümment pilti kulutasid ja hiljem pilte ilmutades oli oht, et pildid üldse ei õnnestunudki. Samas ilusamad pildid said ikka albumisse pistetud ja album ei täitunud ülemäära. Võiks öeldagi, et lausa paar esimest eluaastat mahtusid ühe albumi kaante vahele.

Praegu on mul kuu aja jooksul aga juba ~600 pilti klõpsutatud Annabelist ja usun, et selleks ajaks kui tema ka piltide vastu huvi tundma hakkab või kui ta nii vana on, et tahaks talle näidata pilte temast, ei viitsiks ta elusees MILJONIT pilti läbi vaadata, mis ma kõik olen jäädvustanud. Selles suhtes oli varem nagu kergem. Hetkel kuhjan hunnikuga neid pilte vist küll ainult iseendale, sest ainult parimad ju nopin välja, et lisada blogisse või lasta paberile ilmutada. Ülejäänud aga muudkui täidavad iga päevaga üha rohkem arvuti kõvaketast ja ega ära ka ei raatsi ju kustutada isegi neid natuke ebaõnnestunud pilte.

Ja üldse on see blogi hetkel justkui rohkem mingi pildiblogi, aga ma lihtsalt nii meeletult armastan teda pildistada, sest ta on imeliselt fotogeeniline modell! Pärast pildistamist jäi piiga sügavasse päevaunne ka, mida ta üsna harva harrastab, aga eks see poseerimine ole ju väga väsitav töö ka. Peahoidu demonstreeris ka ilusasti. :)

IMG_1497ccIMG_1507ccannu2332c IMG_1542cc IMG_1543cc IMG_1555cc IMG_1546ccBody: Seppälä // Sokid: Marks & Spencer

13 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga