igapäev,  Ilu&Mood

Kingitus: Ingli Pai

Täna sain pisikese kingituse. Nimelt kinkis Ingli Pai mulle proovimiseks mõned tooted nende roosisarjast: roosikreem 18+, roosivesi ja roosiõlisegu kehale. Esmamulje on väga mõnus ja kõik nad lõhnavad imehästi – täpselt nagu värsked roosid lõhnama peavad. Ja mis saaks minul küll ometi olla nii armsalt roosasse pakendatud asjade vastu? Absoluutselt mitte midagi. :)

Olingi just otsimas endale uut näokreemi ja seega roosikreem saab koheselt käiku minna. Ka roosiveedest olen viimasel ajal palju huvitavat kuulnud ja uudishimu selle toote vastu on suur. Kehaõlidega olen natukene võõram, kuid kindlasti katsetan ka selle järele ja teen millalgi siis ka ülevaate, kuidas need tooted minu nahale sobisid ja mida neist arvan.

Hiljem käisin da Vincis imehead koorest kanapastat seentega söömas ja nii see õhtu lõppes. Uskumatu, et juba kella üheksast on väljas nii pime. Mäletan, et veel kaks nädalat tagasi oli sellel ajal ikka kõvasti valgem. Varsti ongi juba see aeg, kus enne kella kuute kõik pimedusse mattub.

IMG_0685c IMG_0684c IMG_0703 IMG_0734IMG_0731

2 kommentaari

    • Kats

      Kuna mul tukk välja kasvanud ja ei taha ette ka lõigata ja see üleüldse kuidagi miljon aastat nii kujunenud, et roosinupukesega sätin tuka paika. Ilma jääb mu arust väga väga sorakas minu puhul ja juuksed üldse ei hoia hästi. :)

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga