Ilu&Mood

Kingiloos: 100$ eest riideid!

Mul on HEA MEEL teatada, et aeg on jõudnud sinna maale, kus ma saan jälle ühele oma lugejale selle kingiloosi teha, mille võitja endale oma maitse ja vajaduse järgi Sheinsidest 100-doltsi eest riideid valida saab. Mina olen viimasel ajal sealt saadud riiete kvaliteediga ülimalt rahul olnud ja kannan neid meeleldi, seega loodan, et ka võitja saab sealt valitud riietega rahule jääda.

Esiteks on seal suur-suur valik üleriideid ja kindlasti kuluks kellelegi teist ära uus jope või mantel, eksole? Kuigi mul on üleriideid talveks piisavalt, tellisin ma endale järgmise laariga sealt ikka mõne juurde. Hea, kui on veel rohkem valikut! :D Mõned näited, mis seal on (kuigi täieliku valiku jaoks peate ikka seal ise tunde ringi surfama, sest valik on üüratu!)

shenside2number üks, number kaks, number kolm, number neli, number viis ↑

Ja mingisugune kampsikute näide ka, sest noh, jah, talvel läheb ikka vaja ja enam minu mõtted lihtsalt kleidikeste peale ei lähe. Tahaks end ikka mõnusalt sossus hoida, kakao pihus. Muidugi, kordan üle, et võitja võib valida, mida iganes hing ihaldab. :)shenside1

1. valge-musta kirju / 2. põdrakampsun / 3. punamütsike ja hunt ↑
4. kiisukampsun / 5. lohvakas kardigan / 6. kollane kardigan

Mida teha, et võita?
a Rafflecopter giveaway

Võitja saab selgitatud 12.novembril loosi teel!

247 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga