beebiblogi,  Fotograafia,  igapäev

Kikunäitus ehk häid pühi

Nonii, kevadpühad on käes ja Annabel otsustas selleks puhuks laiemale maailmale ka oma naeratusega poseerida. Kodus meile teeb ta seda juba pikemat aega ja nii tore on ikka omada beebit, kes 90% oma ärkveloleku aega naerulsui veedab. Ülejäänud protsendid kuuluvad asjaliku näoga ringi uudistamisele ja ööune vastu protestimisele.

Meie vist sel aastal suuremalt pühi ei pea. Me kumbki Keioga väga mune ei söö, seega mis neist ikka keeta ja värvida. Kui Annabel kunagi suurem on, siis tema nimel saab kindlasti seda tehtud ja igasuguseid tähtpäevi hakkame ikka meeldejäävalt tähistama. Pealegi on lapsega koos vast toredam meisterdada ja ruume kaunistada.

Hetkel on meil Keioga täiega see teema peal, et pole mõtet midagi teha, kui Ann nagunii ei mäleta ja aru ei saa. Näiteks mõtlesime, et võiks minna loomaaeda või Sealife’i, aga no.. ise ju oleme käinud ja Annabeliga peab paari aasta pärast nagunii uuesti minema. Seega jäävadki paljud tegemised ja käimised ära ja õigemat aega ootama. Hea võimalus muidugi lihtsalt oma laiskust välja vabandada ja kodus vedeleda. :D

Oodatud on tegelikult ka ideed, mida teha või kuhu minna ~7 kuu vanuse inimesega? :)

Annabeli body (link), satsipüksid (link) – Lindex // sokid – H&M

IMG_7350-1 IMG_7413-1-2 IMG_7427-1IMG_7435-1 IMG_7437-1-2 IMG_7457-1 IMG_7459-1 IMG_7485-1

6 kommentaari

 • Diana

  Meie olme küll käinud tütrega loomaaias,,kui ta oli 6 kuud.eriti meeldis vaadata kitse ja pärdikuid . Nüüd lähme varsti uuesti, kindlasti saab nüüd rohkem aru) loomad talle meeldivad väga, lemmik kanal on animal planet)

 • Maarja

  Meie käisime lapsega juba beebist peale igalpool, mis sest, et võib-olla meelde ei jää, mõne ilusa pildi saab ikka teha, mis seda päeva tuleviku jaoks meenutab ja lisaks saab koos perega kvaliteetaega koos veeta, põnevat tehas. Laps sai just 3 ja loomaaias on käinud juba üle 10 korda kindlasti .
  Mina läheks käiks küll lapsega, miks niisama kodus olla?

 • Liis

  Ma arvan ka, et isegi kui lapsel meelde need üritused ei jää siis pildid/videod jäävad ikka alles ju. Lapsel on tulevikus palju toredam oma fotoalbumit vaadata kui need on huvitavates kohtades tehtud. Näiteks ma küll ei viitsiks oma enda lapsepõlve fotoalbumit vaadata kui selles oleks AINULT sellised pildid nagu siin olevas postituses :). Kuigi need on siis ilusad pildid siis kaua sa ikka ennast vahid. Tahaks ikka midagi muud ka vaadata.

  • Katre

   Seda küll, aga kuskil käies ma alati unustan pildistamise sootuks ja ühtlasi kuna ta vankris tsillib, siis on igav ainult vankrit pildistada, kust ta õieti välja ei paista. Aga eks ikka aega on ka nende asjadega. Ei ole hullu, kui praegu käimata jääb. Mõtlesime, et loomaaeda näiteks ehk suvel, kui soojem on. :D
   Sellistest sessioonidest, mis ma blogisse teen, albumisse ikka nii suurt valikut ei pane, kärbin paari üksiku pildi välja.

 • Kea

  Kui laps on rahulik ja püsiv, siis tõesti võib igalpool käia. Aga kui ta ei püsi, hakkab jonnima siis on lihtsalt see päev rikutud.
  Aga aga Annabel lihtsalt on niiii superarmas ! :)

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga