igapäev

Kaks küsimust

Mul on tegelikult juba väga pikka aega olnud soov uurida kahe pisikese asja kohta oma lugejatelt, et saada täpsemat aimu, kui väga te olete titenduse või lastega üldse seotud. Lükkan järgmisel nädalal käima ühe mõnusa kingiloosi, kus esialgu on sihtgrupiks väikelaste emad (või näiteks hetkel rasedad), sest noh.. nemad on mu blogiga kõige enam seostuvad. Nii et oleks tore teada, kui palju teid on ja et tulevikus ei jääks minu hoole ja armuta ka need piilujad, kellel veel last ei ole, siis meeldiks mulla ka teada, kui suures mahus teid on. :)

21 kommentaari

  • Katre

   Kuna mind rohkem huvitas kui vanad lapsed on, siis tegin kiiruga natuke valesti vist jah. Oleks pidanud alguses olema, et kas on või ei ole lapsi. Ja siis edasi, et vanusevariantide valikuga, aga samas ikkagi.. kui kaks last on vahemikust 1-7 näiteks, siis ikkagi mõlemat korraga sisse kanda ei saaks. Või kui kellelgi äkki kaksikud samavanad. :D
   Aga olge mureta, ega ma mõni rahvaloendaja pole. Peaasi on, kas teil on lapsi või ei ja kas pisikesed või suured. :D

 • K.

  Paistab siiski, et kuigi pead beebiblogi pole enamikul su lugejatest beebidega (ega lastega üldse) mingisugust pistmist :D

 • Maris

  Mina hakkasin ka sinu blogi lugema siis, kui hakkasime triipe püüdma ja praeguseks olen õnnelik rase :) Loen nüüd sinu vanu postitusi, kui ise veel lapseootel olid .. hea teada, et keegi samamoodi mõtleb :D

 • Krete

  Mais sünnib perre kolmas laps :)
  ♡♡♡♡♡ Poeg 4 , tütar 2 aastane ja ise olen 22 aastane ja 26 nädalat lapseootel ♡♡♡♡

 • Mirjam

  Mina jälgin seda blogi, kuigi endal lapsi pole isegi plaanis veel. Aga kuna minu vanemal õel peaks varsti-varsti kaksikud sündima (tähtaeg on küll märtsis, kuid plika kaalub juba 2kg ja poiss 1,8kg), siis mõtlesin end nii mõnegi asjaga kurssi viia.

  Ja seda blogi on alati lust lugeda : )

 • Teele

  Päris naljaks näha, et peaaegu 50% lugejatest on veel lasteta noored naised :) Minagi olen nende hulgas, kellel veel last ei ole, aga ehk lähitulevikus on plaanis. Sellised blogid on kõige vahetumad ja põnevamad allikad, et saada infot päris elust ja reaalsetest juhtumistest.
  Ära meid siis ära unusta! Meiesugustele sobiks loosi kingituseks näiteks mõni raseduse ja väikelaste kasvatuse kohta käiv raamat :)

 • Lisann

  Ma olen 26 aastane ja lapsi 2.
  3,5 poiss ja 10 kuune tüdruk :)

  Põnev on lugeda, kuidas ja mida teised emmed lapsega/lastega teevad. Tänu sinu blogile olen veel väga palju huvitavaid blogijaid leidnud, kellelt rasketel hetkedel tuge saan :)

 • viklog

  Ma olen sinu blogi tükk aega lugenud, aga olen kahjuks väga vilets kommenteerija! Minu esimene kommentaar sinu blogis tuleb nüüd: minu poeg on sinu Annabelist mõned nädalad noorem ja ta on hetkel üks ja ainus laps peres (on hetki, kui lapse issi kvalifitseeruks samuti lapse alla).

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga