igapäev

Kadunud šokolaad

Tegelikult juhtus see lugu juba päris tükk aega tagasi, aga täna tuba koristades tuli see mulle meelde ja mõtsin, et võiks siin kah jagada.

Nimelt oli mõni nädal tagasi üks selline päev, kus mulle keset päeva üks jõõõõhker väsimus peale lendas ja ma kohe mitte ei suutnud end voodist eemale hoida ja tahtsin natukene pikutada. Annabel muidugi mitte, sest tema oli just äsja oma lõunauinakust ärganud ja nii ergas kui olla saab.

Kuna väsimus oli ikkagi suur, heitsin ma ikkagi voodisse pikali ja Annabel jäi toas ringi müttama. Suigusin kuskil poolune vahel ja vahepeal poole silmaga piilusin, mida Annabel teeb.

Ühel hetkel avasin silmad selle peale, et kuulsin miskit krõbinat ja väike marakratt oli turninud arvutilauale ja kätte saanud minu Hershey’se šokolaadi. Ma ei tea, kas ta sealt juba nosida ka jõudis või mitte, aga mina kargasin voodist püsti, kiskusin talt šokolaadi käest ja peitsin selle ära. Ja heitsin rahumeeli pikali tagasi.

Asja iva on aga selles, et see šokolaad on siiamaani kadunud, sest ma ei mäleta, kuhu ma ta unesegasena toppisin. Üritasin meenutada palju ma üritasin, aga ei meenunud, kuhu ma oleksin võinud ta pista. Olen vaadanud läbi kõik loogilised ja mitteloogilised kohad ja koristades ei ole ka asi kuskilt välja tulnud. :D

Ma loodan ainult, et ta… kuskil oma peidukas hallitama ei lähe või kuskil mingite asjade vahel ära ei sula, aga who knows. Loodetavasti kunagi saan ikka teada, kuidas šokolaadi elu lõppes. :D

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga