beebiblogi,  Fotograafia

It’s beginning to look a lot like christmas

Kuigi lund ei ole, aga tuleb lihtsalt kardinad ees hoida ja mitte aknast välja piiluda. Igatahes enam ei pea ma kade olema teiste peale, kellel kuusk on, sest mul on ka! Eile oli meil üllas plaan minna metsa ja sealt omale jõulukuusk välja valida. Peas muidugi kõlas plaan veidi paremana, kui ta seda reaalselt oli ja teadsime, et Tallinnale lähim riigimets Harku kandis võib olla üsna rahvastatud või siis kuuskedest tühi, siis üsna nii vist oli ka. Kaugematesse metsadesse paraku ei viitsinud minna.

Ilm oli uduvihmane ja miski tunnikese me seal metsas, Annabel turvahälliga näppus, ringi tatsasime, aga ilusat kuuske ei leidnudki. Nägid teised üsna kuivanud ja rääbakad välja. Korraks suutsime ära ka eksida ringiratast käies ja mu telefoni GPS keeldus mulle googlemapsi näitamast, kuid leidsime tagasitee ikka üles ja suundusime lõpuks Mustikasse, kust hingehinna eest ideaalse kuuse hoopis ostsime ja suuuuure jõulutoidu-shoppingu tegime.

Siis tõime kuuse tuppa, sättisime paika, ehtisime ja imetlesime.  Annabel ei tea ise eilsest päevast suurt midagi, sest magas pool päeva maha. Poes ainult tegi korraks silmad lahti, aga siis lasi und edasi ja ärkas täpselt siis kui kuusk ehitud sai. Täitsa oma esimesed jõulud, uuu. Oleme väga ärevil ja homme saab kõike maitsvat meisterdada. :)

talvekombe: H&M, fliisist pusa: Lindex

4 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga