Ilu&Mood

Iseloomusta end liblikaga

Eelmisel nädalal sain ma teada, et minu poole pannakse teele üks imeeeeline kingitus, mille lootsin juba nädala lõpuks kätte saada. Kahjuks aga sai 1.mai tõttu postiljonide töönädal varakult läbi ja postivaba nädalavahetus venis kohutavalt pikaks. Siiski aga jõudis see eile hommikul lõpuks mulle postkasti ja ma olin pakikest avades niiii õhinas. SEST SEE ASI ON NII ILUS!

Nagu piltide järgi oletada võib, siis jah, ma räägin KUMA liblikast! Loodetavasti olete te sellest juba midagi kuulnud ja seda varem näinud, aga kui mitte, siis noh, nüüd näete, et on ju tegu imeilusa asjaga!? Mina sattusin neist küll esimese silmapilguga vaimustusse.IMG_3349-1

Minu valikutuks ja omaks osutus punaste-valgete tiibadega liblikas, kuna ta näis mulle olevat kõige, ee, klassikalisema (?) väljanägemisega. Ühesõnaga meenutas just sellistes toonides liblikas mulle kõige enam minu lapspõlve kevadeid ja suvesid ja kui ma kujutan ette, millised liblikad kuskil ringi lendavad, siis miskipärast just sellised.

Just see mulle KUMA liblikate puhul ülimalt meeldibki, et liblikate kujundusi ja värvitoone on niiii palju erinevaid, et igaüks saab valida endale meelepärase. Liblikat võib valida näiteks mõne outfiti juurde sobivat tooni. Mulle aga meeldib mõte sellest, et igaühe valitud liblikas kõnetab kuidagi inimest ennast ja on justkui talle iseloomulik element. IMG_3345-1

Valmistatud on nad pehmest nahast ja taga on neil prossilaadne nõelake, millega saab liblika kinnitada kaunistuseks kuhu iganes. Väga paljud kannavad liblikprossi näiteks triiksärgi esimese nööbi asemel ja krae kaunistusena.

Mina aga eriti suur triiksärgi sõber ei ole ja seega kavatsen ma seda liblikat toppida lihtsalt igalepoole kuhu vähegi võimalik ja leiutada talle ka muid pesapaiku. Kindlamast kindlam aga on see, et see on kindlasti selle suve kõige kaunim ja kuumim ehe, mis võiks minu arvates kõigil olemas olla.

Ja kõigil erinevat värvi ja omanäoline. Just see teebki asja minu jaoks huvitavaks, et mis tooni ja mis värvi kellelgi teisel on ja mis nende valituks langeda võib. :)

Kuna KUMA kodulehel on saadaval hetkel väike värvivalik, siis tasub pilk peal hoida ka nende instagrami lehel, sest sealt saab kaeda kõige uusimaid liblika disaine ja veeeel rohkem erinevaid variante. :)

Mis värvi on teie lemmik ja suve kõige enam meenutav liblikas?

#GETKUMA !IMG_3343-1IMG_3218-1

4 kommentaari

  • Kati

    Ja mina miskitpärast piltide põhjal arvasin, et nad on klaasist või mingist muust tugevast materjalist. Aga kui nahast siis seda meeldivam see on :) Tahaks ka endale soetada aga pole veel raatsinud :) Minu pilt jäi samal liblikal seisma. Kuid suve meenutavad minule ka kollased pisikesed lblikad, lapsepõlvest meeles, et kui neid nägid siis tuleb soe suvi :)

  • Liis

    Kuma liblikad on niiiii ilusad, mu enda lemmik on ilmselt kodulehel olev valge mustade tiivatippudega. Mul nii suur kiusatus see endale soetada, aga samas kui ma oma riidekapile mõtlen, siis noh.. mul pole mitttte millegagi seda kanda :D:D

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga