igapäev,  Ilu&Mood

Institut Karite tooted

Ehk mäletate, et kaks kuud tagasi oli mul sünnipäev. Tahtsin küll kõikidest oma sünnipäevakinkidest lähemalt ka postituse teha, aga sinnapaika see jäi, kuni mulle tundus, et imelik on juba teha. :D Igatahes, nüüd siis saan öelda, et sünnakinkide seas oli ka pakike Levelzone e-poelt, kes nüüd kannab uhkelt uut nime Loverte (link) ja pakikeses olid mõned Institut Karite tooted, mille ma ise endale välja valisin.

Institut Karite toodete poole tõmbas mind nende pakendite huvitav välimus. Ma ei oskagi kirjeldada, mis mulle nendes meeldib. Võib-olla see retrolik hõng siltides? Meenutavad kuidagi selliseid vene-aegseid rohupakikesi või miskit ja see on mu arust täiega kihvt. :D

Institut Karite on Pariisis loodud kaubamärk ja nende eesmärgiks on pakkuda kerge tekstuuriga kehahooldust. Absoluutselt igas tootes kasutavad nad sheavõid, mis ongi nende niiöelda omapära. Nende valikust leiab kõike näokreemidest jalakreemideni välja, nii et terve vannitoa ja kehahoolduse saab vabalt IKP toodetega asendada. :)
IMG_7178-1

Nagu pildilt näha võib, siis üks totsikuke on juba peaaegu otsa saanud, seega mis siin salata. See lavendlilõhnaline dušikreem on lihtsalt kõige enam kasutust saanud. Kasutan seda enda keha pesemiseks ja kurda otseselt midagi.

Tegelt… kui nüüd mõtlema hakata, siis see on äkki isegi mu nahka paremaks teinud? Aeg-ajalt on ikka rinnaesisel või seljal mingisugused pisikesed punnikesed justkui tekkinud ja seda dušikreemi kasutades on nahk täiega ilus ja ühtlane. Nii et äkki mingid tavalised poe dušigeelid tekitasidki seda? Täitsa võimalik. Igatahes olen rahul.

Ainuke asi, et järgmisel korral ostaksin ma mõne muu lõhnaga, sest lavendli tugev lõhn mulle eriti ei meeldi ja see on selles tõesti võimsalt tunda. Samas, kellele jällegi meeldib, et tema keha hiljem tunde peale pesu edasi lõhnab, siis sellega on see garanteeritud. :)
IMG_7185-1

Teiseks tooteks võin järjestada mandli ja mee-lõhnalise ihupiima. Selle lõhnakomboga ei saa vist küll kunagi mööda panna, sest need sobivad kokku nagu sukk ja saabas. Ühesõnaga, lõhnab imeliselt!

Koostis on kerge ja õhuline ja imendub väga kiirelt, mis sobib minu mitte eriti kuivale nahale hästi. Kuna see kiirelt imendub, siis on ka see hea lugu, et saab end kiirelt pärast kreemitamist riidesse panna. Mulle ei meeldi, kui kreemi peab kehasse nühkima väejõuga ja siis veel mitukümmend minutit ootama, kuni ta ükskord su nahaga ühilduda viitsib. :D
IMG_7199-1

Kolmanda tootena on mul sidrunheina lõhnaline kätekreem, mille kohta ma ei osanud esialgu erilist seisukohta võtta. See on lihtsalt hästi vedel ja tundus mulle kuidagi.. imelik, et ma mõtlesin esimese hoobiga, et äkki sain praaktoote või miskit. Olen lihtsalt harjunud, et kätekreem on pigem hästi paks ja nö rasvane.

Siis aga lugesin Institut Karite kodukalt, et see toode ONGI mõeldud olema kerge ja õhuline. Duh, pealegi ju kirjutatu “light hand cream,” seega kes just otsib kätekreemiks midagi, mis oleks kergema koostisega, siis see on!

Eriti tihe käte kreemitaja ma igatahes ei ole, peab tõdema, ja kreemitan käsi tavaliselt siis, kui need tunduvad mulle niivõrd kuivad ja karedad, et silmaga on nahavagusid näha. Sellisteks puhkudeks jääb see kreem näiteks liiga kergeks ja ei suuda kätt päris ära niisutada. Kes aga on selline igapäevane (või päevas mitu korda) käte kreemitaja ja käte olukord iial hulluks ei lähe, siis soovitan küll, sest imendub kiiresti ja saab päevatoimetustega ilma rasvaste käteta edasi minna. :)

Kas te olete Insitut Karite tooteid juba proovinud? Tahaksite? :)

IMG_7187-1

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga