Ilu&Mood

Imepisike kingiloos kõige väiksemale

Kui keegi mäletab, siis ka kaks kuud tagasi sai Annabel endale ühe imeilusa kingituse Mon Amie poekeselt (link postitusele) – uhke disainer-kombe Stella McCartneylt. Kuna tol ajal oli see Annabelile veel natuke suurevõitu, jäi ta kappi oma aega ootama ja kui ma ühel päeval seda talle siis selga tahtsin ajada, selgus et see talle enam selga ei mahugi. :(

Aga mida siis teha? Jätta see endale mälestuseks kappi seisma? Tundus kuidagi isekas. Nõnda mõnus asi võiks ju ikka asja ette minna. Seega arutasimegi Mon Amiega natuke ja mõtlesime, et kingiks selle hoopis ühele blogilugejale. Ehk on kellelgi olemas üks äsjasündinud beebi.. või peagi sündimas? Või äkki on mõni tuttav peagi pudenemas ja ei tea, mida katsikuks viia? Suuruseks on sellel sisse märgitud 6 kuud ja minu arust peaks see muster olema nõnda neutraalne küll, et kõlbab mõlemast soost lapsele selga ajada. :)

IMG_6870 IMG_6862

Kui oled asjast huvitatud, siis selle imeilusa asja loosis osalemiseks pole tarvis teha väga miskit muud, kui et lisa Mon Amie facebookis oma sõbraks (link) või pane like nende facebooki lehele (link) ja jäta siia alla kommentaar näiteks vihjega, et kellele see kombekas selga läheks. Lisa e-maili lahtrisse kindlasti ka oma õige e-maili aadress, et saaksin võitjaga ühendust võtta.

Teeks loosi pikkuseks umbes nii ühe nädala? Loosiks võitja välja näiteks järgmisel reedel ehk siis 25.aprillil. :)

 

49 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga