igapäev

Fotomagnetid kingituseks või kodu kaunistamiseks

Mõnda aega tagasi pakuti mulle võimalust lasta endale oma fotodest tehtud magnetid teha ja ma võtsin selle rõõmuga vastu. Miski ühes kodus ei tee olemist hubasemaks kui palju-palju fotosid igal pool. Ka igav valge külmkapp on magnetite laviini all kohe teist nägu. Esialgu mul oligi plaanis hakata kokku ostma igasuguseid huvitavaid magneteid, aga nüüd, olles sinna need perepildid pannud, leian et see on hoopis vahvam variant.IMG_1035-1

Tellisin nad niisuguse lehekülje kaudu nagu PicStick ja tellimine oli imelihtne. Kõigepealt vajutad nupule Begin ja seejärel saad valida, kas teed kasutajakonto või logid facebookiga sisse (viimane veel eriti mugav variant). Siis tuli see osa, mis oli mu jaoks kõige raskem, nimelt soovitud magnetipiltide väljavalimine – nii palju valikuid ju. Aga kui selle raske punktiga hakkama saad, siis edasi on jälle imelihtne pildid sinna üles laadida, paika sättida ja projekt ostukorvi panna.

Pilte saab tellida 9-kaupa ehk siis ühele magnetilehele saab mahutada 9 pilti. Kui üks leht valmis, võid neid ka rohkem teha. Iga lehe hinnaks on £9.50 ehk umbes 12 eurot. See teeb ühe magneti hinnaks umbes 1,3 eurot, mis polegi ju tegelikult väga kallis kui arvestada, et saad täiesti omanäolise magneti. Poodides on magnetid igatahes palju kallimad. Samuti ei ole ma leidnud ühtegi eestikeelset saiti, kes odavamalt fotomagneteid teeks. :)

Ahjaa, mis veel eriti hea – saatmiskulusid pole! Ükskõik, kus maailmaotsas sa ka ei pesitseks, saadetakse need sulle otse su postkasti täiesti tasuta! Ja ee, kohale jõudsid nad ka ülikiiresti, kõigest paari päevaga. IMG_1012-1

Nagu öeldud, siis pildid trükitakse 9-kaupa ühele magnetilehele, kust tuleb need siis ise välja lõigata, aga ega seegi pole raske ülesanne, sest jooned, mida mööda lõigata on kenasti ees, nii et pildid ikkagi lopergused ei tule. :)

Magnetid on parajalt paksud, aga mitte jäigad. Neid saab nii ja naapidi sujuvalt painutada, seega on tegu pehmete magnetitega. Ainuke asi, mille kallal mina võib-olla natuke nuriseks, on piltide trükikvaliteet, sest need oleks nagu trükitud tavalisele paberile (ühesõnaga pole nii klaarid kui fotopaberi pildid), aga see on juba ainult vingumine sellise raha eest. Pildid on täiesti veekindlad, magnet on väga tugevalt taha kleebitud ja kokkuvõttes on nende kvaliteet ikkagi korralik.IMG_1023-1

Kui sa nüüd lõpuks lugemisega siia maale jõudnud oled ja mõtled, et tahaksid ka enda külmikut või jumal teab mis asja, millele annab magneteid panna, kaunistada, või hoopis kellelegi selliseid fotomagneteid kingituseks teha, siis mul on üks hea uudis veel:

Nimelt kui sa lähed PicStick lehele tellimust tegema, siis kirjuta mingisse vastavasse koodikasti GUS25 ja saad need magnetid endale veel 25% soodsamalt kah. Tänutäheks selle eest, et sa mu blogi armas lugeja oled. :)

Väike idee: Ega tingimata ei pea neid magneteid ainult fotodest tegema. Võib ka netist igasuguseid lahedaid memesid ja muid pilte alla laadida või hoopis mõnes pilditöötlusprogrammis ise midagi kokku mäkerdada. Nii saad oma sõbrale veel eriti lahedaid magneteid teha näiteks teie omavaheliste inside väljenditega või muude eriti pullide asjadega. Lapsele võid magnetitest näiteks tripstrapstrulli või mõne muu mängu kokku panna, jne. Laske fantaasial lihtsalt lennata! ;)

On ju vahvad?IMG_1021-1IMG_1038-1

16 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga