beebiblogi

FlexiBath beebivann

Kui mul oleks üks ilmatuma suur korter, siis oleksin ma ilmselt mõtlematult ostnud täiesti tavalise beebivanni. Kuna aga mul on pisike vannituba ja üleüldse paras teema sellega, et ma ei taha, et beebiasju hakkas korter ülemäära täis olema, sii võiks ju ikka saada võimalikult palju ruumi kokku hoida. Lapse asju paratamatult hakkab kogunema, aga kas oleks vaja pisikesse vannituppa ka vanni, mis lihtsalt enamiku ajast jalus oleks – ilmselgelt mitte.

Seega soetasingi endale Beebimaailmast FlexiBath’i, mis on kokkupandav ja libisemiskindla põhjaga. Seal on see hetkel ka kõige soodsaima hinnaga saadaval. Vann näeb ise tegelikult ehmatavalt pisike välja isegi lahtitehtuna ja tundub, et sinna küll kedagi mahutada ei anna. Teised emad aga foorumites, kes seda vanni kasutanud on, räägivad, et vann on oma töö siiski ilusasti ära teinud. Ujumisbassein ta just ei ole, aga laps saab seal veidi sulistada ja pestud küll.

Veel üks hea pluss selle juures, et see on kokkupandav, on see, et seda saab absoluutselt kõikjale mugavalt kaasa võtta. Reisile, mere äärde, küla peale, kuhu iganes veidi pikemaks minna ja kus ei pruugi vanni olla, milles last pesta. :)

Flexibath ise väidab, et vann sobib lastele vanuses 0-4 aastat, kuid eks seda näha ole. Flexibath on valmistatud polüpropüleenist (PP) ja termoplastilisest elastomeerist (TPE). Mõlemad toormaterjalid on vabad PVC-st, ftalaatidest, rasketest metallidest ja teistest kahjulikest ja ohtlikest materjalidest, seega ka mõnusalt ohutu.

IMG_0622

4 kommentaari

  • Ethel

    Igati muhe vann paistab olema :) Meil vanniprotseduurideks hoopis kasutusel täiesti tavaline pesukauss. Ei näinudki eraldi vannil mõtet ja kuidagi on kujunenud nii, et vannitamine on hoopis issi rida – et mehed koos käivad siis pesus :) Suuremateks ujumisteks laseme hoopis kummipaadi vett täis – poisile vees nii meeldib, muudkui möllaks ja pritsiks kui vaid saaks. Veevabalt on paat kasutusel mänguväljakuna. Poiss veel sealt välja ei roni ja kui juhtub möllamisega nii hoogu minema, et unustab tasakaalu hoidmise ära, on hea valutu maandumine – põhi ja servad ju pehmed :)

    • Kats

      Mul paraku võtaks pesukausski siin korteris ilmatuma ruumi enda alla. :D Ja ujumas plaanin titaga hakata niisama käima. Lastele üldjuhul vees sulistamine põnev tegevus jah. :D

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga