beebiblogi,  igapäev

Faktid Annabel Meria esimesest eluaastast

Pinterest on üks vahva koht. Ses suhtes, et sealt leiab väga huvitavaid asju, ideid ja inspiratsiooni. Nõnda juhtus minuga ka ühel õhtul sellel nädalal, kui kondasin seal niisama ringi ja sattusin miski vahva kollaaži või plakati peale, mille keegi oma lapsest tema esimeseks süntariks teinud oli. Ja see oli minu arust NIIII vahva. Mõtlesin kohe, et sellist oleks ju ideaalne lapse sünnipäeval teistele ka näidata, kus siis kõik huvitav ja oluline kirjas. Eriti hea nende külaliste jaoks, kes last kunagi veel näinudki ei ole või kes tema tegemistega nii hästi kursis ei ole. Ja noh, niisama huvitav on teda vaadata ka nendel, kes kõike juba teavad, sest see asi näeb lihtsalt lahe välja. :D

Ma hakkasin kohe seda siis Photoshopis nokitsema ja taipasin üsna pea, et see vajab natuke aega.. rohkem aega kui ma ette kujutasin. Ja kui ma tahtsin seda selleks laupäevaks plakatina veel A3 paberile printida lasta, tuli veelgi kiiremini tegutseda, et tellimuse sisse anda jõuaks.

Nokitsesin 2 ööd ja pool päeva. Mitte järgemööda, muidugi. Minu nokitsemisaeg algab alles siis kui Annabel magama läheb ja tema ülevaloleku ajal ma üldiselt sellise tööga ei tegele.

Kolmapäeva lõuna ajal sain asja valmis, andsin kiirelt Prindistuudiole tellimuse sisse (see sama koht, kus kutsed lasin printida) ja valisin seekord kättesaamiseks ise kohale minemise, et mitte postile lootma jääda nii kitsastes tingimustes. Juba neljapäeval saingi teate plakati valmisoleku kohta ja see nägi paberil veelgi kihvtim välja kui arvutis. Üliiilaheee!

760

Mõistagi annaks siia veel päris palju huvitavat lisada, aga kuna mul oli kiire ja ma tegin seda õhtuti unise peaga (panin Annu magama ja olingi põhimõtteliselt ise ka juba unne suundumas, kui end vägisi üles ajasin, et asi ära teha), siis mul lihtsalt ei torganud kõik ideed nii kiirkorras enam pähe. Kui sellise plakati meisterdamiseks rohkem aega varuda, jõuaks paremini. Aga noh, kerge kokkuvõte on olemas ja ma olen ikkagi väga rahul. :)

Kui photoshopi ei oska, ei pea ka kurvastama, sest sellist plakatit annab ju ka käsitsi teha. Ja sellist vahvat plakatit võib ju teha ükskõik kui vana lapse sünnipäevaks, et temast huvitavaid pilte ja fakte kokku miksida, mis külalistele huvi võiksid pakkuda. :)

Mis te arvate?

Nüüd aga läheb mul kiireks ja kohe lähen ma Annabeli uhke sünnipäevatordi järele. Mis ma muidugi loodan, et ikka on niisugune, nagu ma tellisin. :)

20 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga